Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות התנעה ברנו קליאו 92

רויטל מצליח
שימו לב! השרשור הזה בן 6148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

בבעלותי רנו קליאו 92, גיר ידני, מנוע 1400, עברה לפני חודשיים טסט, לאחר טיפול 10,000 + טיפול רציני במוסך מורשה.

לפני שבוע הייתה לי בעיה בהנעת הרכב במשך כיומיים (לקח לו יותר זמן עד שהניע), עד שלא הצלחתי להניע אותו כלל. קראתי לשירותי דרך והמכונאי שהגיע לא איתר בעיה (היה סטרטר, המצבר חדש) ולאחר מס' נסיונות הרכב הניע.

למחרת נסעתי למוסך והחשמלאי לא הצליח לאתר את הבעיה.

כל השבוע נסעתי כרגיל, כאילו כלום ואז שוב בסופ"ש היתה בעיית הנעה (דווקא לאחר שהרכב חם). כשהרכב קר, אין בעיית הנעה.

האם יש משהו שאני יכולה לבדוק בזמן אמת כשהבעיה קורת על מנת לאתר את המקור ? אני לא כל כך מעוניינת להשאיר את הרכב במוסך במשך מס' ימים (לא סומכת על החשמלאי) ? אשמח לעזרתכם, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למצוא חשמלאי שאפשר לסמוך עליו (ככה זה נראה מההסברים שלך, כלומר זו האופציה היחידה להשאיר את הרכב עד שיתקלו בבעיה וימצאו את הגורם המפריע.)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב 92, אני מניח שמדובר בקרבורטור. אם אכן כך כנראה שדרוש ניקוי קרבורטור. אם מדובר בהזרקה חד-נקודתית תיתכן בעייה במערכת ההזרקה או באחד החיישנים. בכל מקרה ישנה האפשרות שהבעיה היא במערכת ההצתה דווקא. כדאי שתפרטי מה בדיוק הוחלף בטיפולים.

לגבי המלצות לבעלי מקצוע- מהיכן את בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עומדת בקצב המהיר של התגובות, תודה. אני גרה בת"א. בשנתיים האחרונות המוסך שלי היה בפ"ת. המסמכים לא איתי, אז אני לא יודעת מתי הוחלף קרבורטור,אבל אבדוק. לא הבנתי את התשובה לגבי ההזרקה (אני אשה להזכירך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאט לאט,

ברכבי בנזין קיימות שתי שיטות להזנת תערובת הדלק:

• מבוססת קרבורטור.
  • מבוססת הזרקה.

ברכבים הישנים יותר, ונדמה לי שגם ברכב שלך ישנו קרבורטור. הקרבורטור נוטה להיסתם ולעשות בעיות עם הזמן. הפתרון הוא ניקוי/שיפוץ קרבורטור, ובשביל זה יש לנו את מומחה הפורום- צביקה. ‏המומחה לקרבורטורים. מפאת חוסר בבעלי מקצוע בתחום זה מומלץ בחום להתאמץ ולבצע נסיעה לנתניה כדי שצביקה יטפל בקרבורטור ולא מישהו אחר.

אני לא יודע אם זה המקרה שלך אבל התופעה של קשיים בהתנעה דווקא כשהמנוע חם מחזקים את החשד.

מעבר לזה כמובן תיתכן בעיה אחרת כגון משאבת דלק או בכלל בעיה במערכת ההצתה. המקום הנכון להתחיל את הבדיקה בו הוא מוסך לדעתי, ולא חשמלאי רכב. אגב באיזה מוסך בפ"ת היית מטפלת?

אם את מחפשת מוסך באיזור ת"א ישנם את שני חברי הפורום: מוסך רון ו- ESI-TURBO (אורן ממוסך התקווה) שהם מומלצים מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פני אל "מוסך A.C." שברח' חיי אדם 7 (נחלת יצחק) ת"א, טל' 03-6952224/3 ובקשי את יהודה או אבי.

זה מוסך מהבודדים שעדיין עוסק גם במכונאות, חשמל ומתקן ומשפץ קרבורטורים בעצמו וכן מצויד בכל ציוד האבחון והבדיקה.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי אביב, מצטערת שנעלמתי. עדיין לא טיפלתי ברכב.

אני פשוט ממעיטה לנהוג בו כרגע ומשתדלת שייתקרר , לפני שאני מתניעה שוב.

ניקוי יסודי למאייד (קרבורטור ?..!) כולל הח' מכסה בוצע ביולי 2005.

משאבת דלק הוחלפה במרץ 2002.

בטיפול האחרון שביצעתי לפני טסט בדצמבר 2006, החליפו דוד אגזוז אמצעי ושני בולמים קדמיים. אולי זה יכול לרמז על מקור הבעיה ? אם בטעות נגעו במערכת אחרת תוך כדי הטיפול ?

תודה על תשובתך וסבלנות עד שאצור קשר שוב,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי, תודה. הספקתי להפנות חברה למוסך זה. עדיין לא יצרתי קשר בעצמי, אני רוצה לבדוק קודם האם מדובר בפאשלה של המוסך שלי ושהם ייטפלו בזה, ללא תשלום.

מצטערת שלא מגיבה במהירות להודעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיית התנעות חמות מקורה בקרבורטור,עם כל הכבוד לשיפוץ שהוא עבר ביולי 2005 הגיע הזמן לפרק ולבדוק,99 אחוז שזה מהקרבורטור,איך בכלל הגעת למסקנה שזה בעיית חשמל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי, תודה. הספקתי להפנות חברה למוסך זה. עדיין לא יצרתי קשר בעצמי, אני רוצה לבדוק קודם האם מדובר בפאשלה של המוסך שלי ושהם ייטפלו בזה, ללא תשלום.

מצטערת שלא מגיבה במהירות להודעות.

שואל בשנית באיזה מוסך בפ"ת מדובר?

להחלפת הדוד והבולמים כנראה אין קשר לעניין.

לגבי קשיי ההתנעה ייתכנו מספר סיבות כגון פילטר אוויר סתום (כנראה שהוחלף), פילטר דלק סתום- פחות סביר, בעיות תזמון הצתה והסיבה הנפוצה ביותר- בעיה בקרבורטור.

למרות שניקו לך את הקרבורטור אני לא שולל בעיה בו. רוב המוסכים וגם מכוני הקרבורטורים לא יודעים לטפל בהם כמו שצריך והלקוחות לא יוצאים מרוצים, לכן שלחתי אותך לצביקה שעליו ניתן לסמוך מעל לכל ספק בקטע הזה.

לגבי השערות אחרות יהיה קשה לנחש כל אימת שאת לא מפרטת את הפעולות שנעשו בטיפול 10000 האחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם את אותו אוטו ויש לי את אותה בעיה אבל זה קורה שהמנוע קר כיאלו נחנק ונכבע והמחוג של החום מנוע יורד בעמצע נסיעה

בקיצור בלגן עם האוטו הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק ואביב, תודה על תגובתכם.

טיפול 10,000 אחרון היה טיפול בסיסי. לא הוחלפו בחמשת השנים האחרונות פילטר אויר או פילטר דלק.

האם אני גורמת נזק לרכב אם אני ממשיכה לנהוג בו ? או חלילה מסכנת את חיי ?

האם אני יכולה לבוא בתלונות למוסך על הטיפול בקרבורטור או שאאלץ לשלם שוב ?

כרגע אני מרגישה שזה לא אתי לחשוף את שם המוסך.

אפשר את הפרטים של צביקה. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...