מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: התקנת לדים כתאורה נוספת בתא נוסעים.

משתמש ממתין לאישור בדוא"ל

התקנת לדים כתאורה נוספת בתא נוסעים.

שלום , אני מעונין להרכיב 2 לדים לבנים כתאורה נוספת לפנים הרכב באמצעות לחיץ והפעיל ולכבות אותם ,
    מישהו כבר עשה זאת בעבר, השאלות שעלו בראשי הם:

-איפה אני קונה את הלדים האלו, וכמה צריך לעלות 2 לדים?
    -האם החיבור יוכל להעשות מחיבור האחורי של המצת, או שיש צורך בשנאי קטן בכדי שלא ישרף ?
    -האם זה חוקי לחבר את זה למטרות יעילות(מושב נוסע למשל :קריאת ספר , מציאת ניירת בלילה)?
    -איה עובי חוט צריך בין המנורה לבין מקור החשמל והאם יש צורך בהרכבת נתיך או של המצת מספיק?

תודה, מוטי.

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג חדש (> 40 הודעות) הסימלון של tomac

בעניין: התקנת לדים כתאורה נוספת בתא נוסעים.

בעבר רכשתי לדים מ http://www.superbrightleds.com .
    השירות שלהם סבבה, משלוח הגיע תוך כמה ימים (שבוע-שבוע וחצי). 2 משלוחים ללא שום בעיות.

בארץ- ראיתי בעבר לדים בחנות בר"ג (http://www.kolbotex.com) אבל אני לא יודע אם עדיין יש לו ואם המחירים זולים יותר מאשר הזמנה מחו"ל. כרגע אני לא רואה את זה באתר.

חדש בפורום (< 41 הודעות)

בעניין: התקנת לדים כתאורה נוספת בתא נוסעים.

-איפה אני קונה את הלדים האלו, וכמה צריך לעלות 2 לדים?
    *בכול חנות אלקטרוניקה.. אני מקווה ששניים יספיקו לך העלות של כול לד לבן בערך 4 ש"ח

-האם החיבור יוכל להעשות מחיבור האחורי של המצת, או שיש צורך בשנאי קטן בכדי שלא ישרף ?
    *אפשר לעשות מכול חיבור חשמלי הלדים כמעט ואינם צורכים חשמל, ואכן צריך רכיב שמפחית חשמל נגד 470 (או שיש 460 לא זוכר תבקש אחד מהם) ורבע וואט לכול לד תקנה נגד העלות שלו היא בערך 20 אגורות

-האם זה חוקי לחבר את זה למטרות יעילות(מושב נוסע למשל :קריאת ספר , מציאת ניירת בלילה)?
    *עקרונית לא חוקי להתקין תאורה שדולקת תוך כדי נסיעה (סינוור נהגים אחרים) אבל תוכל לכוון את זה שלא יפריע לאף אחד

-איה עובי חוט צריך בין המנורה לבין מקור החשמל והאם יש צורך בהרכבת נתיך או של המצת מספיק?
    עובי יחסית לא רציני בערך כמו העובי שיש לך בשנאי של הפלאפון שלך.. תקנה על הדרך גם את זה בחנות אלקטרוניקה.. תקפיד לא לקנות חוטים באיכות נמוכה ודקים מידי בכול זאת עובר שם 12 וולט

אני התקנתי בלוח שעונים שלי לדים לבנים + תאורה פנימית לדים לבנים (20 לדים כתאורה פנימית=הרבה אור)
    תקפיד על בידוד טוב ועל הלחמות טובות ותקנה גם חצי מטר של שרוול מתקבץ שלא יהיה לך קצר בלדים..
    בהצלחה

נושאים דומים

1. התקנת מערכת בתא המטען
    By STAS-S in forum פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 20/02/07, 1:36
  2. התקנת לדים ברכב
    By Subaru82 in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 16/02/07, 20:21
  3. דעה שלכם לגבי התקנת כמה חלקי מערכת בתא המטען
    By STAS-S in forum פורום אודיו ומולטימדיה לרכב