Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתוני ביצועים צריכת דלת ואמינות של פיגו XSI שנת 2003.

ofirs44
שימו לב! השרשור הזה בן 6294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות פיג'ו XSI או XS מה ההבדל בינהם מבחינת ביצועים אמינות וצריכת דלק

אני מדבר על 2000 סמ"ק גיר אוטומט.

על מי מהם אתם ממליצים -> מבחינת שילוב של ביצועים אמינות והעדפה אישית.

תודה לכל העונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית קצת באלגן בדגמים וגרסאות.

איזו פיג'ו ? 106 ? 407 ? 307 ? אחרת ?

אין 2000 סמ"ק XSI אוטומטית בשום גרסה.

אין גרסה אמינה וגרסה לא אמינה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין 2000 סמ"ק XSI אוטומטית בשום גרסה.

שכחת את ה-307 XSI ?

לדעתי לזה הוא מתכוון, שנתון 2003, דגם 307 XSI.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי ראשי התיבות של XSI הן "מוסך כל יום"?

איזה קשקוש!

איזו XSI הייתה / יש לך?

יש גרסאות אמינות ויש לא אמינות בכל רכב, שילוש האותיות ה"קדוש" הוא לא מה ששובר את האמינות.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש בעלים לפג'ו 106 XSI שיגיד שהאוטו אמין ולא דורש תחזוקה באופן גבוה מהממוצע. במידה ויש, קטונתי, כל הידע בקשר לאמינות הדגם אכן נצבר מחברים וקרובי משפחה קרובים (ולא אני לא מדבר על חבר של ספתא או מכר של האחות). האוטו מהנה לנהיגה, זריז וטורף פניות לארוחת בוקר אבל גומר חצי מיכל דלק בנסיעה אגרסיבית תוך 15 - 20 דקות! ואת זה ראיתי בעיניי, במספר מכוניות ולא פעם אחת.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו מהנה לנהיגה, זריז וטורף פניות לארוחת בוקר אבל גומר חצי מיכל דלק בנסיעה אגרסיבית תוך 15 - 20 דקות! ואת זה ראיתי בעיניי, במספר מכוניות ולא פעם אחת.

בחישוב זריז, נגיד שה106 מגיעה ל200 (בהגזמה, והיא לא), אתה עובר תוך 20 דקות 66 ק"מ,

וכדי לבזבז חצי מיכל דלק (שנגיד שגודלו הוא 45 ליטר, במקובל בקטגורייה) אתה צריך לעמוד על צריכת דלק של 1 ל3.

קצת מוגזם, לא? :wink:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש בעלים לפג'ו 106 XSI שיגיד שהאוטו אמין ולא דורש תחזוקה באופן גבוה מהממוצע. במידה ויש, קטונתי, כל הידע בקשר לאמינות הדגם אכן נצבר מחברים וקרובי משפחה קרובים (ולא אני לא מדבר על חבר של ספתא או מכר של האחות). האוטו מהנה לנהיגה, זריז וטורף פניות לארוחת בוקר אבל גומר חצי מיכל דלק בנסיעה אגרסיבית תוך 15 - 20 דקות! ואת זה ראיתי בעיניי, במספר מכוניות ולא פעם אחת.

אתה מדבר שטויות!

נפח המנוע לא מאפשר צריכת דלק כזאת בפועל במיוחד עם הוא טרף פניות, יחס התערובת עשיר מדי..

עם היית אומר שברכב אחד שנסעת זה קרה אז הייתי אומר לך שהמצוף לא תקין.

אחזור שוב, אתה מדבר שטויות!

הערה:

חשוב לציין שתוך כדי הסיבובים המד דלק יורד משמעותית בגובה וזאת כי הדלק נע בתוך המיכל

אבל לאחר שהנסיעה נרגעת, השעון חוזר להראות גובה תקין.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...