Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור סאב בלי מגבר???

גיא_ב
שימו לב! השרשור הזה בן 6294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן כולם ,

יש לי רדיו דיסק Pioneer DEH-3850MP ולפי מה שרשום שם וגם לפי האופציות שיש במכשיר אפשר לחבר סאב וופר.

האם זה הגיוני? עכשיו מחובר לי רק 2 רמקולים קדמיים קומפוננט של JBL והבאסים קצת חסרים לי ואני לא רוצה להשקיע במגבר

האם אני יכול לחבר סאב למכשיר בלי מגבר?

תודה למי שעוזר ושבוע טוב !

Renault Megane 1997 1.6L RT Manual

אלופים במוסכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אפקטיבי בגלל מה? אני לא יקבל הרבה באסים או הרבה עוצמה? כי אני לא מחפש משהו כדי להשתגע אלא משהו כדי לשמוע סבבה

אלופים במוסכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הסאב הזה יכול להתאים?

PYRAMID WC 820

זה 8 אינץ וזה עולה 70 ש"ח

אני יודע שזה זבל אבל אני רק צריך לקבל באסים לא מפוצצים כי אין לי מספיק מהקומפוננט מקדימה ובגלל שיש לי את החיבור בפיוניר אז חשבתי על זה. מה אתם אומרים?

אלופים במוסכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין וחבל שלא רשמתי את זה מהתחלה. יש לי 6X9 ישנים של KENWOOD שהם מעולים אבל אני לא שם אותם בגלל הסיבה שאני לא רוצה לקדוח חורים מאחורה כי אני רוצה שמדף מאחורה ישאר נקי אז קניתי קומפוננט של JBL לקדימה. בגלל שזה רנו מגאן (הישנות) יש מקום לטויטרים בדש בורד כך שזה מתאים לי בול. אבל הם לא מספקים לי מספיק באסים.

אז אחרי העובדות האלה האם זה שווה לי לשים סאב מאחורה?

אלופים במוסכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי לך סאבים מוגברים: http://www.zap.co.il/models.asp?Sog=T-Speakers&DB25457=336883

אם הדרישות שלך הם בסך הכל להדגיש קצת את הבאסים אז גם אחד הסאבים של פייל (למטה בקישור) אני מאמין שיעשה את העבודה בצורה טובה.

Good guy goes to HEAVEN

Bad guy goes to PATTAYA :twisted:

.PATTAYA ADDICT / REBEL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאב מוגבר לא יכול להתחבר למצית!

כי יש בפנים מגבר! וכמו כל מגבר הוא צריך חשמל! נכון שכבל 10G יספיק. אבל כבל של 0.5 לא יספיק!

ותחפש כי בזמנו עניתי לבחור לגבי חיבור סאב לרדיו.

הרדיו יכול להתחבר לסאב 4 אום. והוא יתן לסאב בערך 50W RMS.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין וחבל שלא רשמתי את זה מהתחלה. יש לי 6X9 ישנים של KENWOOD שהם מעולים אבל אני לא שם אותם בגלל הסיבה שאני לא רוצה לקדוח חורים מאחורה כי אני רוצה שמדף מאחורה ישאר נקי אז קניתי קומפוננט של JBL לקדימה. בגלל שזה רנו מגאן (הישנות) יש מקום לטויטרים בדש בורד כך שזה מתאים לי בול. אבל הם לא מספקים לי מספיק באסים.

אז אחרי העובדות האלה האם זה שווה לי לשים סאב מאחורה?

מה קשור קומפוננט לא אמור להוציא באס ..! רק מיד וטראבל.!

קומפוננט זה רק השלמה של צליל לדעתי וצריך להוסיף סאב או לבאס עדין 6*9 אחוריים.

ואם תלא רוצה לעביר RCA תטסיף מנחיטים ישר מהבוקסות האחוריות לסאב מוגבר וכולה 2 כבלים של חשמל לא ביג דיל..

הסאב המוגבר של PILE חמוד ולא יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשור קומפוננט לא אמור להוציא באס ..! רק מיד וטראבל.!

קומפוננט זה רק השלמה של צליל לדעתי וצריך להוסיף סאב או לבאס עדין 6*9 אחוריים.

ואם תלא רוצה לעביר RCA תטסיף מנחיטים ישר מהבוקסות האחוריות לסאב מוגבר וכולה 2 כבלים של חשמל לא ביג דיל..

הסאב המוגבר של PILE חמוד ולא יקר.

נתחיל מזה שקומפוננט כן מוציא באס! אם כי חלש יחסית לסאב כמובן. ואפילו יש חשיבות לבאס מהקומפוננט כדי שישתלב עם הבאס מהסאב, ושלא יווצר מצב ששומעים בבירור שהבאס בא מאחורה והמיד מקדימה.

Good guy goes to HEAVEN

Bad guy goes to PATTAYA :twisted:

.PATTAYA ADDICT / REBEL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז אני רק רוצה להבין...יש מצב לחבר סאב לא מוגבר בלי מגבר???

כי יש לי איזה סאב ישן אני לא יודע כמה RMS יש לו אבל הוא יחסית גדול (''12) ויש לי רמקולים מאחורה ''4 שמחוברים , כלומר חיוט יש לי. אני פשוט לא רוצה לחבר את הסאב בלי לדעת שהוא ישרוף לי את המערכת או משהו...

כעיקרון...אפשרי או לא? מזיק או לא?

תודה לעונים...

אלופים במוסכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...