Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חריקה חזקה בעת בלימה

michael281
שימו לב! השרשור הזה בן 6298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 חודשים החלפתי צלוחיות (או לפחות נראה לי שקוראים לזה ככה) בבלמים האחורים, אחרי שבועיים נסעתי ולפתע לבלמים פעלו ממש לא טוב במשך כמה בלימות (3-4) והחלו לחרוק ומאז אחרי בערך 10 דקות נסיעה הבלמים חורקים בעת בלימה, האוטו בולם בסדר גמור אבל החריקה ממש חזקה ומאוד מרגיזה והיא גם לא היתה לפני שהחלפתי את חלק.

האם זה מעיד על בעיה כלשהי? במוסך שהחליפו לי אמרו שזה בגלל החומר הסינטטי שממנו עשוי החלק

מה אתם חושבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חריקה חלשה-שריקה-צפצוף בהחלט יכולים להיגרם ע"י רפידות באיכות נמוכה/רפידות טובות שלא מכילות אסבסט/חוסר התאמה מבחינה גיאומטרית.

אם תבצע חיפוש בסבלנות הנושא נדון בהרחבה לא מזמן.

לעומת זאת התופעה שאתה מתאר וחריקה "ממש חזקה" מעידה על בעיה כלשהי ומומלץ בחום לחזור למוסך לבדיקה. מדובר כמובן במערכת קריטית ולכן אין מקום למשחקים. אם אתה לא סומך על המוסך או שהוא מנסה "לערבב" אותך תרשום מהיכן אתה ותקבל המלצה לבעל מקצוע מומלץ אשר יבדוק את העניין.

בהצלחה וחזור לעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חריקה חלשה-שריקה-צפצוף בהחלט יכולים להיגרם ע"י רפידות באיכות נמוכה/רפידות טובות שלא מכילות אסבסט/חוסר התאמה מבחינה גיאומטרית.

אם תבצע חיפוש בסבלנות הנושא נדון בהרחבה לא מזמן.

לעומת זאת התופעה שאתה מתאר וחריקה "ממש חזקה" מעידה על בעיה כלשהי ומומלץ בחום לחזור למוסך לבדיקה. מדובר כמובן במערכת קריטית ולכן אין מקום למשחקים. אם אתה לא סומך על המוסך או שהוא מנסה "לערבב" אותך תרשום מהיכן אתה ותקבל המלצה לבעל מקצוע מומלץ אשר יבדוק את העניין.

בהצלחה וחזור לעדכן.

אני לא התכוונתי לחריקה מחרישת אזניים ונראה לי שזה בגלל החומר של הרפידות כי האוטו בולם טוב, אפשר לעשות עם זה משהו עם זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...