Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מד חום שמן מנוע גבוה מיידי ??? בסיטרואן ZX וולקן

SokoZX
שימו לב! השרשור הזה בן 6301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם ...

בבעלותי סיטרואן ZX וולקן 94 2.0i

לפני כשנתיים וחצי החלפתי רדיאטור מנוע חדש לא מקורי חליפי לאחר שקודמו עשה את שלו והיה מלא חלודה ובוץ.

מאז חום המנוע שלי לפי מד חום שמן בלוח השעונים מגיע ל-90 מעלות אחרי התחממות המנוע כאשר אני בנסיעה בפפק או בעיר והנסיעה איטית וכאשר אני בנסיעה מהירה מעל 80 קמ"ש יש ירידה בחום לאיזור ה-80 מעלות ומטה קצת .

לגבי מד חום מים הוא בסדר לחלוטים מגיע ל-90 מעלות ויורד ל-80 וחוזר חלילה(עם מזגן הוא פחות אפילו מ-80).

הדבר אינו משנה באיזה מזג אויר אני נמצא חורפי או קייצי.

אין לי מושג אם זה מצב נורמאלי כי אני חושב שתמיד החום של מד השמן היה מתחת ל-90 מעלות לפחות 85 לפני החלפת הרדיאטור

אם זכור לי טוב.

אין לי נזילה של מים אבל אני מוסיף בדרך כלל כוס מים אחרי חודש וחצי.

אשמח לדעת אם מישהו נתקל בבעיה כזאת או שיש פיתרון אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיד שבסיטרואן המדוברת בדרך כלל החום מנוע גבוה.

מנסיון.

אין עם זה בעיה כל עוד החום לא עולה מעבר לזה, אבל יכולה להיות לך בעיה בנסיעות קשות (עליות לירושליים וכאלה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מים ירוקים" בפי העם הוא שם כולל למגוון של מוצרים, החל ממי ברז שעורבבו עם צבע מאכל ונמכרו לפראיירים בתחנות דלק מסויימות, ועד לתמיסות מיוחדות שהושקע בפיתוחן ממון רב.

אני לא הייתי מכניס למכוניתי מי קירור של אמריקן-איגל, כיוון שאין לי מושג מי היצרן ומה המוניטין שלו.

באוטו-דיפו ניתן לרכוש גלון של נוזל קירור מוכן לשימוש של Prestone ב- 40 ש"ח. זה מחיר הוגן, דבר שלא ניתן להגיד על מחירי אוטו-דיפו בד"כ. שני מיכלים כאלה יספיקו לך וישאר עודף.

לגבי שאלתך המקורית, נוזל הקירור בטמפ. של 90 מעלות, ושמן המנוע באותה הטמפרטורה. מכאן נובע שכנראה זו הטמפ. של המנוע שלך. :roll:

והיא תקינה לחלוטין, כאמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקנות פרסטון ועוד מאטודיפו?

גש למוסך מורשה, תשלם 25 שקלים יותר, ורכוש לך מים כחולים\ירוקים (בהתאם לסוג המנוע, במנועים החדישים - כחול, בישנים יותר ירוק) מקוריים.

אני משתמש אך ורק במקוריים, מעולם לא איכזבו אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...