Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לקניית צמיגים לדייהטסו שרייד 92 בחיפה

joker00
שימו לב! השרשור הזה בן 6298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אני רוצה להחליף 4 צמיגים 155-80-13 לשרייד שנת 92

איפה מומלץ לקנות באיזור חיפה ואיזו חברה עדיף? כמובן שרצוי להוציא כמה שפחות.

מה אתם אומרים על הפנצ'רייה ליד שופרסל-דיל בתל חנן?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאני עונה לעצמי אבל גם לא עבר מספיק זמן כנראה...

בכל אופן ברצוני לשטף אתכם בחויית הקניה שהייתה לי היום.

נסעתי לכל אותם המקומות שמומלצים כאן באתר (עולם הצמיג, צמיגי איוב) וגם לפנצ'ריה בקניון לב המפרץ.

בקניון לב המפרץ בעל הבית, חיים, סירב משום מה לתת לי הצעת מחיר מדוייקת (דגם צמיג ומחירו) ואמר משהו בסגנון "כשתסיים את הסבב שלך של בדיקת מחירים תחזור אליי... זה יעלה לך בערך 200". כמובן שהלכתי משם בלי כלום וגם השארתי אותו עם כלום...

נסעתי ל"בזק" שם נתנו לי הצעת מחיר של 190 ש"ח לצמיג של אליאנס.

בצמיגי איוב (צמוד לפרו-ג'יפ) הבחור אמר שאם נתנו לי הצעה של 190 לאליאנס הוא יתן לי DUNLOP תוצרת יפן באותו הסכום וכדאי לי למהר ולתפוס את ההזדמנות! אמרתי תודה ובדקתי גם ב "עולם הצמיג", שם הציעולי את האליאנס וה-GT ב-190 ש"ח.

חזרתי לאיוב כי גם הצמיג טוב וגם תוצרת יפן וגם המליצו עליו כאן המון! ביקשתי לראות את הצמיג. הוא אמר לעובד שלו שיוריד 4 צמיגים. אחרי שהראשון נחת, התחלתי לחפש תאריך ייצור וארץ ייצור. ארץ ייצור - יפן! איזה כיף! תאריך ייצור - 0806(????). אמרתי לו כי הצמיג בן שנה, הרי מדובר ב שבוע 8 של 2006. הוא אמר לי שזה חודש שמונה. אמרתי לו שזה שבוע שמונה. הוא המשיך לטעון כי זה חודש אך כשהבין שאני לא משתכנע ושיטת השקר לא עבדה, עבר לשיטת השכנועים - "אבל האחריות יש לך מתאריך של היום..."

בינתיים העובדים שלו כבר הרימו לי את האוטו והורידו את החישוקים מהגלגלים. ביקשתי שיחזירו למקום. וכשהבינו שאני נוסע משם אחד העובדים צעק לי שהגלגל שלי עומד להתפוצץ (כנראה זה היה אמור לשכנע אותי להחליף את הצמיגים אצלהם).

ובכן נסעתי לתל חנן, ליד השופרסל-דיל. הבחור האחראי שם אמר כי יש לו CEAT תוצרת טורקיה (204 ש"ח) ו-PIRELLI P400 תוצרת תורכיה (216 ש"ח). לא ניסה לשכנע ולא כלום. שאלתי על תאריך ייצורץ הוא הוביל אותי אל הצמיגים והראה לי שהם שבוע 48 של 2006. התייעצתי עם חבר והוא בדק ואמר שהצמיג לא רע (כנראה כאן) - מקום 9 מתוך 28.

החלטתי ללכת על ה-PIRELLI. כשהחליפו לי את הצמיגים, אוטומטית בדקו את הג'אנטים וסידרו איפה שהיה קצת עקום. נשארתי מרוצה מהשירות. ממליץ על המקום בחום! מכווה שההמלצה שלי תעזור לאחרים.

זהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...