Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושים עם אוסף טלכרטים ישן?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

במעמקי הבויידם בבית קבור לו ונשכח אוסף טלכרטים. מדובר באוסף גדול ומכובד ב 7 אלבומים עם המון כרטיסים "מינטים" (חדשים) וכרטיסים נדירים.

מה עושים איתו? לשמור? למכור? יש שוק לזה?

בזמנו זה היה טירוף היסטרי והיו כרטיסים שנמכרו באלפי שקלים במכירות פומביות. מה קורה עם הענף היום?

אשמח לעצות.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסות למכור באתר YAD2. אנשים פשוט מנסים למכור שם הכל, אפילו את אמא שלהם.

אגב, גם לי יש איזה 5-6 טלכרטים, אשמח אם תגיד לי אם היתה היענות מצד הזולת ע"מ שאשקול מכירתם דרך האתר.

לגבי הענף כיום, הביקוש לטלכרט כיום הוא אפסי לחלוטין (אפילו לא שואף לאפס!), הוכחה\עובדה: מתי בפעם האחרונה ראית טלפון ציבורי המופעל באמצעות טלכרט?

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עוד במצב טוב.

מה עושים עם אוסף כרטיסיות אוטובוס? :roll:

מתחילת שנות ה-80, כשכרטיסיה עלתה 7620 ש"ח.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן, טעות, שקל ישן.

אגב, טעיתי ב-20 שקל :-D.

tickets.jpg

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לזרוק לפח האשפה - הכי קל

זבל של האחד. אוצר עבור השני.

חבל לזרוק. יש מאות חננות שאוספים דברים כאלה.

אתה רק צריך להגיע אליהם, הגיד שאתה מוכר וזהו.

לא חבל סתם ככה לזרוק $$. מכיוון שאתה לא יודע מה יש לך ביד?..

הנה הכתובת לחננות הללו.

http://www.collect.co.il/content.aspx?id=200

ואפילו יש להם פורום

http://www.collect.co.il/forum.aspx?f=9&p=14

בשבילנו כרטיסי כלכרט הם כמו קלפי הבייסבול של האמריקנים

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעשות מהם קופסאות לסיגריות!

זה להיט בבתי הכלא הצבאיים, אני הכנתי כמה קופסאות מדהימות שהעבירו לי את הזמן בכיף...

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הולך לשום מכירות. כבר הרבה שנים אני לא מתעסק עם זה.

דווקא תדע לך שבתקופת הזוהר היו אירועים דו ואפילו תלת שנתיים בגני התערוכה ובבנייני האומה שמשכו אליהם אלפי מבקרים ואספנים! זה זכה לכתבות בטלוויזיה וסיקורים בעיתונים.

האוסף שלי יקר מכדי להשליכו לפח או לבנות מאפרות :? . רובו עם כרטיסים חדשים, "מינטים" בשפת האספנים, ויש לי הרבה כרטיסים נדירים (לפני 10 שנים הם היו נדירים, אולי היום פחות כי ההיסטריה נרגעה), "פולדרים" וסדרות ממוספרות. אני בטוח שפעם האוסף הזה היה שווה הרבה יותר ממה שהוא היום.

אם מישהו מכיר אספן מתחיל או רציני - אשמח לשמוע על כך בהודעה פרטית.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...