Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגה כוח חשמלי בפיאט פונטו ספייס 2001

NIRMINES
שימו לב! השרשור הזה בן 4386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפעמים ניתן לתקן גם בפחות כסף. אם התקלה הנה במנוע בלבד אז ניתן להחליף רק אותו,

אם התקלה הנה במחשב אז לפעמים ניתן לתקנו.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

שלום שמי אופירה ויש לי פונטו ספייס 2002 יש לי בעיה בהגה שהוא ממש קשה , נדלקת נורה בלוח יש לציין שזה מסתדר מידי פעם

לקחתי את הרכב למוסך שאמר שהבעיה במנוע החשמלי של ההגה , ביקשתי ממנו לתקן והוא החליף את המנוע והבעיה כביכול הסתדרה אחרי יומיים של נהיגה ברכב הבעיה שוב חזרה חזרתי למוסך והוא אמר לי שכנראה הבעיה לא במנוע אלה במוט שמחובר למנוע והעלות היא זהה , אני משום מה מרגישה שהוא לא כל כך יודע מה הוא עושה, מה יכולה להיות הבעיה אודה לעזרתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי בעייה דומה שקרתה ככל הנראה עקב מתח מצבר נמוך.

כשניסיתי להניע אחרי כמה ימים שהאוטו עמד, ההנעה הייתה בסדר אבל הנורה נדלקה וההגה היה קשה. הדבר חזר על עצמו כמה פעמים. חשבתי שצריך להחליף מנוע הגה אבל אחרי זמן מה האוטו שוב עמד כמה ימים ואז הוא לא הניע, בגלל מתח מצבר נמוך.

החלפת מצבר לקראת סוף חייו \ מילוי מים מזוקקים במצבר (אם יש חוסר) יכולה לפתור את הבעייה, השאלה באמת אם המצבר מזייף או שהמנוע\מוט\מחשב הגה לא תקינים. בכל מקרה להבא כדאי להתחבר עם סורק תקלות כדי לראות מה התקלה הספציפית ולא להחליף על עיוור.

קראתי המלצות טובות בפורום פיאט על עופר קצב במושב גנות שמתמחה בכל עניין ההגה החשמלי בפונטו.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה למוסך שיבדוק לך את המחשב ואולי יוכל לפתור לך את הבעיה .

פורד מונדיאו בורח מהטראומה של הפונטו הקסם שבמכוניות!!!

פורד פוקוס מנוע 2.0 אוטו מצויין חלום של אוטו!!!

אני החלטתי פורד זה הרכב שילוו אותי כל החיים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...