Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרטים על סקודה פייבוריט

erangiladi
שימו לב! השרשור הזה בן 6277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לקנות סקודה פייבוריט 93 מבחור מבוגר נראת לי שמורה.. אני רוצה לדעת פרטים כל מה שאתם יודעים בכללי על פייבוריט לכל מי שיש ניסיון או לא יודע מה עם האוטו הזה כל מה שאפשר לדעת.. תודה רבה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק: המון פרטים. בכל הפורומים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מעניין אותך? שאל שאלות ספציפיות.

איך היא סוחבת... מנוע 1300 (לחבר שלי הייתה פליסיה 95 זה לא אותו מנוע נכון?) צריכת דלק... ויש על האוטו הזה הרבה תגובות של "זה סקודה" (על הפנים) וכאלה אני לא מכיר תאוטו בגלל זה אני לא רוצה לפסול אותו ישר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כן אותו מנוע.

סוחבת בסדר, 1:13 בממוצע.

זה כלל לא אותו מנוע ואפילו אינו דומה לו הדבר היחיד המשותף לשניהם הוא הנפח (1289). למעט זאת המנוע של הפייבוריט הינו מנוע קרבוטור, ואילו בפליסיה הינו מנוע הזרקה חד-נקודתית. 53 לעומת 68 כ"ס. צריכת הדלק שלו בהחלט נמוכה, אמנם המנוע חלש יחסית למרכב (בפייבוריט עוד לא כ"כ, בעיקר בפורמן). במידה ונסעת עד היום במוניות ואוטובוסים הרכב יכיר לך עליות רבות, בעיקר ארוכות. במידה ולא עובד בחומר דוחה מים המנוע הינו מאד רגיש לגשם ולחות.

לסיכום: אם הרכב הנ"ל באמת שמור והכל תקין בו, ובנוסף אתה מוותר מראש לגמרי על אפשרויות לפוזה - לא תמצא רכב כה זול, פשוט אך תכליתי. גם גרסת הסטיישן (פורמן - 990 ק"ג) עם 5 מבוגרים, מזגן דולק ומטען מלא צלחה עלייה מאד תלולה עם סיבובים רבים במהירות בין 35-40 קמ"ש - אך ללא שום סימן התחממות מנוע או עצירה. עליות כמו ירושלים (שוב בגרסת הסטיישן) 60-75 קמ"ש על בטוח ולא פחות.

בהצלחה בכל אשר תבחר,

AVISOFY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כלל לא אותו מנוע ואפילו אינו דומה לו הדבר היחיד המשותף לשניהם הוא הנפח (1289). למעט זאת המנוע של הפייבוריט הינו מנוע קרבוטור, ואילו בפליסיה הינו מנוע הזרקה חד-נקודתית. 53 לעומת 68 כ"ס. צריכת הדלק שלו בהחלט נמוכה, אמנם המנוע חלש יחסית למרכב (בפייבוריט עוד לא כ"כ, בעיקר בפורמן). במידה ונסעת עד היום במוניות ואוטובוסים הרכב יכיר לך עליות רבות, בעיקר ארוכות. במידה ולא עובד בחומר דוחה מים המנוע הינו מאד רגיש לגשם ולחות.

לסיכום: אם הרכב הנ"ל באמת שמור והכל תקין בו, ובנוסף אתה מוותר מראש לגמרי על אפשרויות לפוזה - לא תמצא רכב כה זול, פשוט אך תכליתי. גם גרסת הסטיישן (פורמן - 990 ק"ג) עם 5 מבוגרים, מזגן דולק ומטען מלא צלחה עלייה מאד תלולה עם סיבובים רבים במהירות בין 35-40 קמ"ש - אך ללא שום סימן התחממות מנוע או עצירה. עליות כמו ירושלים (שוב בגרסת הסטיישן) 60-75 קמ"ש על בטוח ולא פחות.

בהצלחה בכל אשר תבחר,

AVISOFY

וואי באסה חשבתי אותו מנוע:| .. תאמת הרכב לשימוש יותר בתוך העיר פשוט ופעם ב.. מחוץ לעיר יש אחת לידי והיא נראת שמורה רק בגלל זה חשבתי על הרכב.. נראה מקסימום נחפש איזה ג'אסטי או אונו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, כפי שכתבת אתה בעצמך - זה מנוע זהה , רק מערכת הזנת הדלק שונתה מקרבורטור להזרקה חד נקודתית.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, כפי שכתבת אתה בעצמך - זה מנוע זהה , רק מערכת הזנת הדלק שונתה מקרבורטור להזרקה חד נקודתית.

השינוי הנ"ל אינו סוביקטיבי - הוא משפיע על גורמים רבים, לדוגמא - ההספק. ובנוסף לכך המנוע שונה בפרמטרים נוספים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם בעיה שיש אצל רבות מהן בראש מנוע.

אני לא מכליל את כולם פשוט זה מקום מאוד רגיש ברכב זה צריך לבדוק טוב טוב.

לגבי הקרברטור-זה עוד יותר פשוט וכמה שיותר פשוט פחות בעיות. (במצב תקין)

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...