Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[פיאט אונו 93'] חלון חשמל צד נהג עולה לאט ולא נסגר

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 6309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

5 וחצי שנים יש לי את האוטו ואף פעם לא היתה לי בעיות בחלונות חשמל, אז הגיעו הבעיות.

החלון חשמל בצד הנהג עולה ממש ממש לאט, בנוסף שמורידים את החלון והוא מגיע לחצי שומעים "קליק", כל החלון רועד ואז הוא ממשיך לרדת כרגיל. כמו כן שמתי לב שאם מורידים את החלון עד הסוף הוא נכנס יותר מידי לתוך הדלת בניגוד למה שהיה עד עכשיו.

היום התחילה תופעה חדשה: בנעילת הרכב עם שלט האזעקה, החלון עולה כמעט עד הסוף ונעצר (מספיק כדי שגנב יוכל להשחיל את היד, להרים את הכפתור ואז לפתוח את הדלת) אם פותחים ונועלים שוב הוא נסגר עד הסוף.

קצת רקע:

מדובר ברכב מסוג פיאט אונו, מודל 93 1.4 70S, מזגן מקורי, מותקנים בו 2 חלונות חשמל קדמיים ונעילה מרכזית מקוריים, בנוסף מותקנת בו אזעקת נפח מסוג "גראד" ומרים חלונות.

מה הבעיה?

תודה מראש.

העתק: מועדון פיאט ישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לזגג אני בטוח שהלך המנגנון.

לגבי מהירות העליה או הירידה ניתן לשמן עם ספריי סיליקון בחיבור עם הגומיות זה ישפיע ב 30 אחוז בערך.רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי את אותה הבעיה לפני כשבוע, גם כן בפיאט אונו, אבל דור ראשון. אצלי הבעיה הייתה פשוט בקפיצים ישנים וחלודים. הקפיצים אחראים על הרמת החלונות או על החזקת המנגנון, אני לא סגור על זה כי לא התעמקתי בנושא. ריסוס קצת WD ושימון הקפיצים והחלון עולה כמו חדש טפו טפו טפו.

אז לפני שאתה רץ לחשמלאי או זגג, תפרק ותנסה לאתר בעצמך את מקור הבעיה, סביר להניח שגם אצלך מדובר בקפיצים, אתה תאתר אותם הם נמצאים על יד המנוע החשמלי שמרים את החלונות.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...