Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה אני טמבל שקנה מסוחר רכב, צריך ייעוץ (נמחקו קריאות דחוף דחוף)

aszasz
שימו לב! השרשור הזה בן 6302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שיודע אשמח אם יענה:

האם סוחר רכב חייב להזדהות על פי חוק? ובמידה ולא הזדהה ואמר שהרכב של הבת שלו

האם זו עילה לביטול העסקה או לתביעה?

האם הסוחר רכב או הבעלים הקודמים חייבים לספק לי את המידע המדוייק על התאונה שהרכב עבר?

האם אני יכול לחייב אותם לספק לי לאחר הקניה את המוסכים שבהם הרכב טופל, על מנת שאבדוק האם הם הריצו את מד האוץ אחורנית?

הרכב שנת 1998 והייתי בטוח שזו מציאה עם רק 79000 קמ ועכשיו אני כמעט משוכנע בוודאות שהרכב בעצם נסע הרבה יותר והם הזיזו את הקילומטרז' לאחור.

למישהו יש לינק ל"דיני סוחר רכב" איפה החוק היבש שנותן את ההוראות הבסיסיות לגבי מה הוא חייב לספק לי ומה לא.

תודה רבה רבה לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה עם עצמך חסד ועם הנבל דין.

הפעם עשה את הדברים נכון.

לאמור:

תעלה על כתב את כל האירוע.

שמור בדידקטיות כל פיסת נייר בעניין.

צלם כל דבר ובכלל זה הרכב.

ובחזרה לדבר הנכון - פנה לעו"ד ואולי גם למשטרה.

מה יש? שיהיה לנבל רע.

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הזההות, זה חל עליך, אתה צריך לתאם האם האיש מולך אכן האיש הרשום ברישיון הרכב, הרי הסיפורים של הדוד שנפטר, והשכנה שנסעה לחו'ל, והחברה של האישה, והבת וכן הלאה ידועים, אין לך מה לעשות אם זה, אתה צריך לברר את מספר הידים ברישיון ידים קודמות והוסף את היד הרשומה, לדוגמא רשום: בעלים קודמים 02, אז הוא היד השלישית ואתה תיהיה היד הרביעית.

לגבי הקילומטרא'ז אם יש לך איך להוכיח את הקילומטראז האמיתי זה קיס של תביעה ועילה מעולה לביטול הרכישה, הרבה אנשים שפנו לבתי משפט פוצו מהסוחר.

איך מבררים, חפש קבלה או מוסך שהרכב טופל בו למשל אם טיפול משנת 2003 יראה שהיה לרכב 81 אלף זה עילה לביטול, חפש היכן הרכב טופל ומתי נעשו בו הטיפולים האחרונים ומה הקילומטרא'ז הרשום בו.

לגבי תאונות אם לקחת לבדיקה תדע הכל, כמובן מכון בדיקה שאתה מחליט.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדינים שרלוונטים לעניינך הם דיני החוזים.

אם אכן באפשרותך להוכיח שהקילומטראז' זוייף והמוכר היה מודע לכך, אזי מדובר בהטעיה ועל כן תהיה זכאי לתרופות הקבועות בחוק - השבה +פיצויים

לעניין העובדה שלא הציג עצמו כסוחר אלא טען שהאוטו בבעלות ביתו. גם פה מדובר במצג שווא העולה לכדי חוסר תום לב במו"מ המזכה אותך לתרופת פיצויים, אך עם זאת הענף הזה של התביעה הוא יותר רעוע מאשר הקודם מסיבות משפטיות שאין לי כוח לפרט.

בכל מקרה העצה הכי טובה שיש לי להציע לך הינה לשכור שירותי עו"ד, לאסוף את כל המידע הרלוונטי ברשותך ולתת לעו"ד לטפל בזה בלעדית, כלומר שהוא ידבר עם הסוחר ואתה תשב בצד ותחכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...