Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו מכיר את הסאב הזה?

mordi
שימו לב! השרשור הזה בן 7555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האריזה נחמדה, יש גימיקים אבל האם הסאב נותן באס שמרעיד את האוטו או את הברגים הרופפים שלו?

הקיצור, סאב ששוה 400 שקל?

כן, יש לי זבל סיני באוטו ואני גאה בזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופס, הבן אדם צודק..

http://shopping.walla.co.il/shopmind_portal_heb/auctionProd.asp?auction_id=1011845

אגב, כנראה שזה סאב לא מי יודע מה.. החברה בכל הסאבים משקיע בניאון ובעיצוב, השאלה איך הסאב עצמו?

האם הדבר היחידי שהוא ירעיד זה הברגים הרופפים שלו? (כמו בC.B הנוכחי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1500 ש"ח זה לא מעט כסף, אתה יכול למצוא אפשרויות טובות יותר לדעתי. אם אני לא טועה החברה הזו היא חלק מ"תאגיד" פירלס הישראלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1500 ש"ח זה לא מעט כסף, אתה יכול למצוא אפשרויות טובות יותר לדעתי. אם אני לא טועה החברה הזו היא חלק מ"תאגיד" פירלס הישראלי.

מי דיבר על 1500 שקל?

כתבתי למעלה 400 שקל..

ועוד משהו, בבקשה מישהו מוכן להסביר לי מאיפה הם לקחו את הנתון של הגבר 500W+?

הם פשוט ממציאים דברים או לא יודעים חשבון? (35*4=140)

http://shopping.walla.co.il/shopmind_portal_heb/auctionProd.asp?auction_id=1024601

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, פשוט באתרים אחרים הוא במכרז וראיתי שלקחו אותו ב400-600 שקל.. אז זה אפשרי.

אם אפשר שאלה..

יש לי סאב של קליפוניה בום, בזוקה.

מה לעשות מהעוצמה חצי מהברגים עפו מהמקום ודפקו את ההברגה בעץ.

איך מוציאים את הסאב כדי לגלות את ההברגה? הוא תפוס במעין חישוק ועליו כזו גומיה עבה.

פשוט אין בכלל אטימות ואני לא מרוצה מזה, באופן כללי אני לא מרוצה מזה....חרא של סאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...