Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה עבור חבר - רשיון רכב

Ronen_k
שימו לב! השרשור הזה בן 7560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחבר שלי נגנב הרכב. הוא שכח לחדש את הרשיון רכב, האם חברת הביטוח יכולה להגיד משהו לגבי זה? לא לשלם או משהו כזה ?

הוא בחור מסודר, אבל הוא כנראה לא קיבל את החידוש בדואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי אין כל קשר בין קיום רשיון הרכב (כל עוד הרכב על שם חבר שלך במשרד הרישוי ואפשר להוציא חידוש, שלא צריך להראות את הרכב בשבילו) לבין התשלום של חברת הביטוח.

פג'ו 206 1.4 שנת 99

אל תדחה למחר, את מה שאפשר לדחות למחרתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי אין כל קשר בין קיום רשיון הרכב (כל עוד הרכב על שם חבר שלך במשרד הרישוי ואפשר להוציא חידוש, שלא צריך להראות את הרכב בשבילו) לבין התשלום של חברת הביטוח.

הוא מתכוון שאין טסט לרכב :)

צר לי לאכזב קצת , אבל לפי מה שאמרו לי, אין טסט = לא תקף = ביטוח לא תקף ..

אני לא סגור על העניין.. אולי יש מישהו עם ניסיון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מתכוון שאין טסט לרכב :)

צר לי לאכזב קצת , אבל לפי מה שאמרו לי, אין טסט = לא תקף = ביטוח לא תקף ..

אני לא סגור על העניין.. אולי יש מישהו עם ניסיון ?

גם במקרה הזה, אין קשר. רכב בלי טסט - עדיין הביטוח שלו תקף כל עוד שולמה הפרמייה של הביטוח. לא אכפת מבחינתם אם אתה מחנה את האוטו על הגג בלי גלגלים, אם לא עשית טסט 10 שנים או אם אתה פאקיר הודי. כל עוד שילמת על הרכב פרמיית ביטוח בזמן, אתה מכוסה.

פג'ו 206 1.4 שנת 99

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע הביטוח חובה לא תקף למקרה של תאונה אם לרכב יש טסט.

וזה מפני שהטסט מבטיח לחברת הביטוח שבטיחותית הרכב נבדק והוא תקין.

מבחינתם אם עין לך טסט, יכול להיות מאוד שאתה נוסע ברכב עם ברקסים גמורים, צמיגים שחוקים או רחימנא ליצלן "אגזוז לחץ". ואיך הם יבטחו כזה דבר?

לגבי הביטוח המקיף אני לא בטוח. לא נראה לי שיש קשר לטסט כי זה ביטוח רכוש, בדיוק כמו שאתה יכול ללכת ולבטח אוסף בולים או את הצפרדע המפוחלצת שלך נגד גניבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שהתכוונתי. אני חושב שהביטוח המקיף תקף לא משנה אם האוטו תקין או אם יש לו טסט, אבל זה רק לגניבה.

הביטוח חובה אני חושב לא תקף בלי טסט, אבל אני לא יודע בוודאות.

פג'ו 206 1.4 שנת 99

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח מקיף לא קשור בשום פנים ואופן לשאלה אם יש טסט זה כמו לשאול...

הבית שלי נשרף ולא שילמתי ארנונה הביטוח בתוקף?!

לגביי ביטוח החובה אם אינני טועה הוא תקף חצי שנה לאחר פקיעת תוקף רישיון הרכב (אחרת הקנס במקרה כזה היה הרבה יותר חמור נסיעה ללא ביטוח חובה היא עבירה חמורה מאד כיוון שביטוח החובה זה כסת"ח למדינה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת החוק ניתן לנסוע חצי שנה ללא טסט, אז הביטוח חייב להיות תקף עד חצי שנה ללא טסט.

מבחינת החוק עד חצי שנה ללא טסט זה 250 ש"ח קנס + נקודות... אחריי זה הזמנה לבימ"ש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...