Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיוניר DEH-P4800MP - שמע נעלם לגמרי(באופן רנדומלי)

יבין
שימו לב! השרשור הזה בן 6309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכב מותקן כיום הHU הנ"ל (שבתמונה), מגבר 4 ערוצים, רמקולים אחוריים וקדמיים.

לפעמים כשאני מדליק את המערכת, הכל עובד מצויין, ואין בעיות.

לפעמים, המערכת נדלקת - הHU נדלק, גם המגבר (שומעים את ה"פיק" ברמקולים) אבל אין שמע בכלל. המצב זהה בדיוק למתי שהמערכת דולקת, רק שאין שמע.

לפעמים, באופן נדיר יותר, השמע נעלם במהלך נסיעה.

עברתי על כל החיבורים באוטו, והם נראים תקינים.

יש לי עוד חודשיים אחריות על הHU, האם זהו נושא שדורש תיקון מעבדה, או סתם משהו קטן שלא שווה את הטרחה וניתן לסדר לבד?

תודה מראש,

יבין.

13289271b.gif

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי היעלמות השמע במהלך הנסיעה, העם זה קורה כאשר אתה מאט את הרכב, ובהדרגתיות?

עם כן, כנראה שזו אופציית הASL שקיימת אצלך. תבטל אותה וזה לא אמור להוות בעיה.

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבר לא נכנס לפרוטקשן.

התופעה קורית בעיקר כך - אני נוסע לעבודה בבוקר, יש שמע.

חוזר לאוטו בערב - אין שמע.

או שאני נוסע לאנשהוא והמערכת עובדת, ואחרי 10 דקות מחבר את הפאנל שוב, אין שמע.

לעתים נדירות, אם אני מנתק ומחזיר את הפאנל, זה עובד - בעמידה, ככה שאין תזוזה של החוטים, והאופציה של קצר די קלושה.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי זה קרה. זה כלל לא קשור לרדיו דיסק. החיבורים אצלי היו רופפים ויומיים אחרי שהתקנתי (התקנה ששווה שקל) נסעתי עם האוטו ופתאום הכל נכבה פרט לרמקולים הקדמיים שלא חוברו בזמנו למגבר. חשבתי שהמגבר נכנס לפרוטקשן אבל טעיתי, פשוט החיבורים היו רופפים. העיניין הסתדר מעצמו (איכשהו אינלי מוג איך בתכלס) ואחרי החלפת רדיו דיסק חיזקו לי את כל החיבורים (במקום אחר-נורמלי). לדעתי- חיבורים רופפים.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הקטע, שכלום לא נכבה - הHU עדיין פועל, אני יכול להשתמש בו באופן רגיל, המגבר פועל, אבל אין שמע.

הוצאתי היום את הHU ועברתי על החיבורים מאחורה- הכל פיקס, אני לא רואה גורם לבעיה, בעיקר כשאני חושב על העובדה שמחר בבוקר, כשאני אסע ברכב, יש 90 אחוז סיכוי שהכל יעבוד (לפני שעתיים לא היה שמע).

עריכה

הרגע הייתי ברכב - לפני שעתיים לא היה שמע, הדלקתי את המערכת ועכשיו היא עבדה.

לא הנעתי, לא הזזתי, לא עשיתי כלום חוץ מלהדליק את המערכת.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לRCA של הרמקולים למגבר, או אל הREM של המגבר (אצלי לפחות, חיווט הREM הוא חיווט פשוט, כמו של רמקולים רגילים).

אם הכוונה היא לRCA של הרמקולים, כדי שלא יהיה לי שמע, צריך שכל 4 החוטים יהיו תקולים. מה הסיכוי שזה יקרה? ושללא שום גורם אחר הם יעבדו באופן אקראי?

כל שהנושא מתפתח, נראה לי יותר ויותר שזו בעייה במערכת עצמה, ולא באביזרים.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...