Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק מטורפת ליום אחד,מנורת בקורת דולקת,ריח חזק של דלק.

Liran xsi
שימו לב! השרשור הזה בן 7555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה...יום שישי בלילה אני נכנס לתדלק (שמתי 20 שקל) ,מסיים, מניע ופתאום המנוע מגמגם כאילו הוא רוצה להתכבות אני נותן כמה מכות גז, וזה לא עזר, טוב התחלתי לנסוע ,העליה בסל'ד לא חלקה, ויש טיפה עשן שחור באגזוז, נסעתי לבית ובדרך מנורת הבקורת הכתומה (מצויר מנוע או משהו כזה) נדלקה למשך 5 דקות והתכבתה.

חשבתי שיש לי סתימת דלק, יום שבת לא נגעתי באוטו ויום ראשון בבוקר אני ואלעד אר.אס.איי לקחנו אותו למוסך, בדרך למוסך הסתכלתי בשעון הדלק ואני רואה שהאוטו שותה יחסית הרבה ממה שאני רגיל אליו יום יום.

במוסך מה מתברר ?!?! שהצינור וואקום אוויר יצא ממקומו וזה עשה את כל הבלגן החלפנו צינור לחדש, והמכונאי אמר לי "עכשיו תסע חזק בטורים גבוהים כדי שהמנוע התנקה,נשפך לו כמות רבה יחסית של בנזין" איזה כיף!!! לאן הגענו ,המכונאי אומר לי לנסוע חזק על טורים גבוהים :p

לירן

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שהמאפ סנסור דוגם עומס במנוע ע"י ואקום בסעפת היניקה

מצערת סגורה = מקסימום וואקום

מצערת פתוחה לרווחה = מינימום וואקום

כשצינורית הוואקום השתחררה זה הורה למחשב שהעומס במנוע הוא מירבי (ואפילו יותר מצערת פתוחה לרווחה עדיין קיים ערך וואקום כלשהו) נוצר מצב שבמצערת סגורה במצב סרק מחשב המנוע הורה על זמני פתיחת מזרקים שהתאימו לעומס מירבי ולא למצב סרק.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להסביר לי איפה נימצא הצינור הזה בערך...

כי אצלי קורה אותו מצב....

תודה. דודי.

אני בספק, לא היית מסוגל לנהוג כך יותר מכמה דקות.

נסה לעקוב אחר צינורית דקה מסעפת היניקה לחיישן שממוקם בחלקו העליון של קיר האש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת אני לא כל כך מבין...

ובאמת אני לא יכול לנהוג יותר מדקה....

אני יצלם תמונה ותוכל לסמן לי עליה איפה זה נמצא?

אין בעיה.

שים לב. "אני אצלם" ולא "אני יצלם"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...