Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך המולטיפלה מבחינת אמינות?

z-man
שימו לב! השרשור הזה בן 7892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, תשאל את רחלי :-P :-P :-P

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט בעיה בפולי שמופיעה לעתים תכופות מדי ומתבטאת ברעשים מוזרים.

בעיה נדירה יחסית אך קיימת היא התפרקות של גלגל התנופה (שעשוי בחלקו מגומי בכדי להפחית את הרעידות). עלות גלגל התנופה עצמו היא כ-5000 ש"ח, קלאץ' (שבד"כ עושים "על הדרך") כ-1200 ש"ח ובנוסף עלות העבודה.

בעיות חשמל הינן נדירות יחסית למוצרים אחרים של קבוצת פיאט והגימור הפנימי, על אף שנראה כאילו הוא עשוי מעודפי "כתר", מחזיק מעמד די יפה.

ובעניין אחר: כיוון שהודעה זו הנה הראשונה שלי כאן, קבלו איחולי הצלחה מקרב לב! :beerchug:

שי, שהצליח להיות החבר ה-100 :D

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המולטיפלה המנוחה שלי לא הייתה כל כך אמינה, אבל שאר בעלי המולטיפלה טוענים שאצלם לא היו בעיות כאלה...

אז ככה, באופן מוזר ביותר היו לנו במולטיפלה (קשה לי להזכיר את המילה… זה פשוט עושה לי רע…) הרבה מאד בעיות שלא היו לאף בעלי מולטיפלה.

המולטיפלה נרכשה בספטמבר 2001 ונרצחה באכזריות בתאריך המקולל ה- 29.6.02

הנה כמה מהבעיות שחקוקות בזכרוני:

קלאץ' גמור אחרי 9,000

סטארטר התקלקל אחרי 10,000

שני צמיגים קדמיים אחרי 30,000 (תשאלו את ירון קורע לנסיבות…)

כיוון פרונט

מגבים קדמיים חרקו אחרי עונה אחת והיה צורך בהחלפתם (לא יודעת אם זה טבעי, אבל זו המציאות…)

תקלה במערכת הזרקת הדלק בינואר השנה

רצועות פולי של המנוע הוחלפו בטיפול 40,000

קילוף צבע מטאלי מאזור תא המטען

הרוב היה באחריות, אבל בכל זאת לא הייתי מכנה אותה 'אמינה'…

אמיר, אם אתה רוצה לדבר עם שני בעלי מולטיפלה נוספים שמתים עליה, רק תגיד. מהפורום גם ל- KITT יש מולטיפלה, ואני בטוחה שהוא יוכל להוסיף פרטים נוספים.

חלי

פיג'ו 206 1.6 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיקונים שהיא עברה:

טיפול 20000+40000 (מאוד לא אמין מצידה :lol: )

שתי נורות ראשיות של צד ימין ואחת של צד שמאל.

סך השמש איבד את הקפיץ שלו די בהתחלה, הוחלף באחריות.

היה נתק בחיישן מצערת (דבר שגרם להידלקות נורה ללא בעיה בתיפעול של הרכב)

בקשר לבעיות שהזכירה רחלי, את הבעיה עם הגומיה של הפולי נראה לי שפתרו עם המעבר למנוע החדיש יותר (110 כ"ס, תקן EURO 3) במקום ה105 כ"ס EURO 2 ברכב שהיה לרחלי.

בקשר לצמיגים - לא קשור לאמינות הרכב - תלוי בנהיגה.

בגדול כלקוח חוזר של פיאט (אונו 93 בפעם הראשונה) אני מאוד מופתע לטובה מהאמינות של הרכב.

ומבחינת צריכת דלק, בנהיגה רגועה מגיעים ל 1:18 בשקט, נהיגה יותר מלחמתית יורדת ל1:14-1:13

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנה ושלושת רבעי.

הצמיגים כנראה באמת קשורים בנהיגה (משום מה הם נגמרו אחרי נהיגה תובענית מצד חבר פורום שלא היה אני).

יתכן שגם הקלאץ' קשור לסגנון הנהיגה של חלק מהנהגים (חוץ ממני שני הוריי נהגו בה)

לגבי השאר, באמת שאין לי מושג. יכול להיות שזה במקרה, אבל היא ראתה מוסך יותר מידי לטעמי...

חלי

פיג'ו 206 1.6 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...