Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רייס נגד ערס

עופר106R16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אני יגיד לכם סתם רציתי לשתף אותכם במשהו מצחיק שהיה לי אתמול.

טוב אז ככה הערסים האלה מצחיקים אותי כל פעם מחדש,זה ממש לא יאמן הם לא מפסיקים

אם השטויות שלהם ממש כמו ילדים קטנים. אני לא מבין מה הקטע שלהם יעני תראו איזה גבר

אני.

טוב אני כרגיל נוסע לעבודה לכיוון הרצליה פתאום באיילון עומד לידי ערס אם סיגריה ביד על

החלון ויד אחד על ההגה, ובמושב לידו בחורה. שניהם מסתכלים אליי והערס עושה לי

תנועה עם הראש יעני בוא רייס(הוא היה אם הונדה סייוק קופה) טוב הוא לוחץ אני נישארתי

על 100 ושנינו הינו קרובים לפני הסיבוב הגדול של הרצליה טוב הוא מעט בכוונה בשביל

להיכנס איתי כנראה לסיבוב ואז הוא מתחיל ללחוץ ישר בכניסה של הסיבוב.

טוב החלטתי שבישורות הוא ניצח אבל בפניה הזאת אני יוכח לו שאין לו כל כך סיכוי

הייתי על הילוך 3 בסביבות 100 לקחתי את הסיבוב עם נגיעות קטנות בהגה בשביל לסיים

כמה שיותר חלק ובלי החלקות היה נחמד מאד והאוטו הגיב מצויין.

ולגבי הערס לא יודע פשוט לא ראיתי אותו אחרי הסיבוב הזה ודווקא חיפשתי אותו במראה. :wink:

אך אך הערסים האלה אמרתי פעם אחד אני ישתיק אותם :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אצלי היה סיפור עם ילדים, 1 בלילה בית עובד שמאלה לנס ציונה. 4 ערסונים בקורולה שנת 95 (לפחות הצורה המרובעת של אותה השנה) 2 שישבו מאחורה הסתובבו להסתכל עלי במזדה 6 של אמא, יצאנו שמאלה ברמזור והוא טיפה זחל, אז נתתי הבהוב קטן והוא התחיל ללחוץ והגענו 130 (עדיין 2 שישבו מאחורה ממשיכים להסתכל עלי) והוא לא רצה להתפנות מהשמאלי. הגענו לנס ציונה בצומת הגדולה ימינה לרחובות, אחריי 50 מטר בא רמזור קטן והוא (הטויוטה) החליט לשחק אותה גבר ועבר באדום.

לאן הטימטום יכול להגיע???????????

מה שהיתי שמח זה שלא נגררתי לניסיונות עקיפה (מה שקורה לי לרוב מעצבים, גם לא היתי לבד באוטו אז נמנעתי משטויות)

ולשאלה: השבוע החנתי בסופר ומישהו החליט לחסום אותי וללכת לעשות גם כן קניות! הבעיה היא שהוא לא השאיר פתק עם מספר לחזור אליו כשאני רוצה לצאת, בסוף הצלחתי לצאת בזהירות עם 5 אנשים שכיוונו אותי (לא ששמעתי להם במיוחד). מה היתם עושים לאיש הזה? האמת מתוך עצבים שכמה אנשים חסמו אותי באותו היום בחניות שונות אז הכל יצא עליו והוצאתי לו אויר בצמיגים (לא ללמוד ממני שטויות)

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"רייס" האחרון שהיה לי :

בדרך לירושלים בתחילת בעליות נהגתי בנתיב השמאלי ועקפתי AUDI A3 כמובן שההיתי על 130 והמנוע עושה רעש של אופנוע כבד.

אני חייב לציין שההיתי עם שני האחים שלי והכלב :lol!: המשכתי בסיבובים לא חזק כרגיל אלא טיפה רגוע.

הבחור עם ה- AUDI כנראה קיבל קריזה שעקפתי אותו וניסה לסגור את הפער בנינו.

כל יישורת הוא מאיץ וברגע שהוא הגיע לסיבוב הוא מאט כמו משאית. המשכתי לשחק איתו בסיבובים ופיניתי לו את הנתיב השמאלי ונסעתי בנתיב האמצעי והוא פשוט לא הצליח לעקוף, המנוע של הראלי נשם באופן חלק והאיץ יפה תחת העומס של המשקל.

הגעתי לרמזור שלפני הכניסה לעיר ועמדתי באדום ואני מחכה לבחורציק שיגיע לשם שינוי, הדפוק הזה הגיע לצומת במהירות ועבר ברמזור אדום :evil::twisted: ואני מתפלל שכשהוא יעוף אחרי שהוא יתנגש באיזה רכב שלא יפול עלי.

סה"כ מאוד נהנתי.

אם ההיתי לבד ברכב ההיתי מרשה לעצמי הרבה יותר, למזלו 8)

סתם שאלה, למה אני מסוגל לעלות את העליות במהירות גבוהה של 130 לדוגמא אבל לא יכול לרדת אותן במהירות זהה ??? האם זאת התאוצה שהרכב צובר בירידה או שזאת פשוט ההרגשה המפחידה? נראה לי שפשוט צריך לנסות פעם ולראות מה יקרה :roll::wink:

המהירות היא רוע השטן, הסיבובים הם אהבת האלוהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עינין של תחושה , משיכה ... ושפיות מפני האינרציה שהיא כח מאד חזק...

פעם אחרונה שזה קרה לי שזכור לי ... חוץ מהפניה 90 מעלות הקלאסית של הקניון שבישורת תמיד עוקפים לי את הלאנטיס ובפניה אני חולף על פניהם בימני ....

היה כשאני וקובי ירדנו מירושלים בלאנטיס ... ונהג מסוים בפולו 16V נורא רצה לצאת גדול מול חברים שלו ... ולא הצליח להעלם לנו במיוחד ... ואפילו מצא את עצמו במראה שלי כשנימאס לנו לחכות שהוא יזיז את עצמו בירידות .....

חברה

שורה תחתונה ... יש מיליון דבילים עם רכבים מהירים בשביל הפוזה והקטע... והכי חשוב ... שתישמרו על עצמכם ולא תעשו בעצמכם שטויות להרשים מישהו אחר חוץ מעצמכם :)

ליביו ...

שמרגיש לרגע כמו אמא פולניה

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולשאלה: השבוע החנתי בסופר ומישהו החליט לחסום אותי וללכת לעשות גם כן קניות! הבעיה היא שהוא לא השאיר פתק עם מספר לחזור אליו כשאני רוצה לצאת, בסוף הצלחתי לצאת בזהירות עם 5 אנשים שכיוונו אותי (לא ששמעתי להם במיוחד). מה היתם עושים לאיש הזה? האמת מתוך עצבים שכמה אנשים חסמו אותי באותו היום בחניות שונות אז הכל יצא עליו והוצאתי לו אויר בצמיגים (לא ללמוד ממני שטויות)

הת'רד הזה מיותר לחלוטין, אבל אני אגיב רק בגלל המשפט האחרון של תומר.

תומר - אתה מכיר את המשפט "אל תעשה לרעך..."? (יותר נכון - אתה יודע איך ממשיכים אותו? :p )

אני גם הייתי מתעצבן אם היו חוסמים אותי, אבל אתה באמת חושב שלהוציא לו אוויר בצמיגים זה הפיתרון?

בכלל הפתרון של הכבשה השחורה זוועתי. אתה רוצה להיות אחראי שהוא יסע אח"כ בכביש המהיר ויאבד שליטה כי יש לו 15 PSI בגלגלים?

פשוט לא עושים כאלו דברים.

אני פעם אחת חניתי בחניון עפר ליד הטכניון (הקטנצ'יק ליד השער הראשי למי שמכיר). כשבאתי לצאת גיליתי שאידיוט אחד חסם אותי. בחנתי קצת את האוטו שלו, מכונית ישנה למדי, וניסיתי לדחוף את החלון למטה. זה עבד והצלחתי להכנס לרכב, להוריד בלם יד ולדרדר אותו קצת, מספיק בשביל שאוכל לעבור.

אפילו סגרתי לו את החלון בסוף :D

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פעם אחת חניתי בחניון עפר ליד הטכניון (הקטנצ'יק ליד השער הראשי למי שמכיר). כשבאתי לצאת גיליתי שאידיוט אחד חסם אותי. בחנתי קצת את האוטו שלו, מכונית ישנה למדי, וניסיתי לדחוף את החלון למטה. זה עבד והצלחתי להכנס לרכב, להוריד בלם יד ולדרדר אותו קצת, מספיק בשביל שאוכל לעבור.

אפילו סגרתי לו את החלון בסוף :D

רוני

את אבא שלי מישהו פעם חסם בצורה ממש מטומטמת וחסרת התחשבות. אז הוא גם כן נכנס לרכב (כמוך - ביצע עבירה פלילית של פריצה + שבל"ר), דרדר אותו מעט - ולקינוח, שינה לבן אדם את התחנות ברדיו (זה היה לפני שנים, כשהרדיו היה ידני). כל תחנה באלפית מ"מ לכאן או לשם. שעדיין יקלטו - אבל עם הפרעות.

פעם נוספת כשמישהו חסם אותו בסמטה ללא מוצא, הוא דרדר את הרכב החוצה, הוציא את שלו ודחף את הרכב השני חזרה למקום, כדי שלא יבין איך הוא יצא...

אני יודע שזה ילדותי נורא, אבל זה עדיין משעשע. ומסביר איך גדלתי שרוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כל אלה שחושבים שיש להם אוטו מי יודע מה ומנסים לעשות פוזות ברמזור

רוצים פתיחות וזה אני חולה על אלה כי אני כרגע נוסע בטויטה קורולה 1600 הילוכים XLI הדגם של ה 5 דלתות מחות דעת אישית האוטו הזה מטוס אני מת עליו... קיצור בא לי איזה אחד עם DL מסכנה מחמם את המנוע שלו ומנסה לעשות פוזות קיצור אני הייתי עם חברה שלי באוטו אני עושה לה מהרגע שהוא יוצא ספרי עד שלוש ותראי איך הוא אוכל אבק... ככה היה אנחנו שומעים אותו מפרר משהו רציני שרף את הצמיגים האדיוט ונוסע חברה שלי ספרה עד שלוש אני יצאתי משכתי את ההילוך הראשון כמו שצריך עד שש בערך בלי הרבה מאמץ וכבר עברתי אותו...

בקיצור אני מת על אלה שחושבים שהם יכולים לעשות פוזות על כל אחד כי אני יודע שהאוטו שלי מהיר וזה כייף כזה לייבש אותם... תמיד אבל תמיד עד עכשיו לקחתי כל אוטו שעמד איתי ברמזור ורצה לעשות רייס חוץ מאיזה ג'יפ אחד שהעיף אותי אבל לא זוכר איזה...

יש עוד מלא סיפורי רייסים עם האוטו הזה אם תרצו אני יספר לכם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצים פתיחות וזה אני חולה על אלה כי אני כרגע נוסע בטויטה קורולה 1600 הילוכים XLI הדגם של ה 5 דלתות מחות דעת אישית האוטו הזה מטוס אני מת עליו... קיצור בא לי איזה אחד עם DL מסכנה מחמם את המנוע שלו ומנסה לעשות פוזות קיצור אני הייתי עם חברה שלי באוטו אני עושה לה מהרגע שהוא יוצא ספרי עד שלוש ותראי איך הוא אוכל אבק... ככה היה אנחנו שומעים אותו מפרר משהו רציני שרף את הצמיגים האדיוט ונוסע חברה שלי ספרה עד שלוש אני יצאתי משכתי את ההילוך הראשון כמו שצריך עד שש בערך בלי הרבה מאמץ וכבר עברתי אותו...

בקיצור אני מת על אלה שחושבים שהם יכולים לעשות פוזות על כל אחד כי אני יודע שהאוטו שלי מהיר וזה כייף כזה לייבש אותם... תמיד אבל תמיד עד עכשיו לקחתי כל אוטו שעמד איתי ברמזור ורצה לעשות רייס חוץ מאיזה ג'יפ אחד שהעיף אותי אבל לא זוכר איזה...

קיצר האכלת אבק DL קיצר???????

קיצר גברררררררררררררררררר!!!!!!!!!!!!!!!!

עשית לי את היום! (אפילו שלנקד אתה עדיין לא יודע). אין לך מושג כמה הצחקת אותי. :wink:

יש לך עוד סיפורים? נניח מול פיאט אונו 45? אולי איזה סיפור גבורה עתיק על איך לקחת עם BMX את חבר שלך עם הסקטים? מגניב! ספר! ספר!

אם יש לך אולי גם איזה סיפור קרבות על איך יצאת גבר כשהמדבקה על האוטו שלך הייתה יותר מגניבה מהמדבקת bad boy על איזה אוטו אחר בחניה גם נשמח לשמוע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני האכלתי DL אבק עם מזדה לנטיס!אוטומטית אפילו!

איך אני?

פאק, המכונית הזו-ליאונה- כל כך עגלתית שבא לי להקיא..בהאצות חיפושית 1300 עומדת איתה..

האמת, גם לנטיס עגלתית..

אה, וגם הוולבו של אבא עגלתית..אבל היא לפחות מיוחדת.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה יודע מה אני אוהב? שת'רדים טיפשיים כאלו מוציאים אל מחוץ לארון אנשים כמוך - פתאום אנחנו מגלים כמה אתם ילדותיים. אתה רוצה הסבר? פשוט מאוד.

המשפט הראשון שכתבת - אתה יודע את מי הוא מתאר? בדיוק אותך. אתה ב-ד-י-ו-ק אחד מאותם אלה שחושבים שיש להם אוטו מי יודע מה ומנסים לעשות פוזות ברמזור.

תן לי לחדש לך משהו. טויוטה קורולה זה לא מטוס. זה גם לא טיל שיוט וגם לא חללית קלינגונית. אתה בדיוק מהילדים האלו שחושבים שהם יכולים לעשות פוזות עם פאקינג קורולה. הפוזה היחידה שעשית היא על חברה שלך, שאם זה עושה עליה רושם, אז כנראה היא מאלו שיבוא אליהם מישהו עם אימפרזה טורבו והן מיד יעברו אליו... הסיבה היחידה שעד עכשיו לקחת כל אחד שעמד איתך ברמזור היא - שכל האנשים הרציניים (קרי - לא אתה) בחיים לא יחשבו לעשות רייס עם קורולה מסכנה. אלו שיש להם מכוניות רגילות לא יעשו רייסים בכלל, ואלו שיש להם מכוניות ספורטיביות, לא יעשו איתך רייס כי הם לא ממש צריכים הוכחה לכך שהאוטו שלהם יותר חזק.

בקיצור - הפלת את עצמך, ובגדול.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא במילים אחרות: תקעת לעצמך גול עצמי.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

תגיד לי מה אתה ? ליצן החצר ? :D:D:D:D

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ליצן שצוחק על כולנו, בסוף זה יחזור אליו כמו בומרנג.

ורוני, אני לא מומחה בהורדת חלונות ברכבים אז בשיא העצבים והחום אני לא בדיוק חושב על איך להזיז לו את הרכב, במיוחד שזה הונדה סיוויק 1400 שנת 90 (המרובעות של פעם).

אם תלמד אותי איך מורידים חלונות, תאמין לי אני יותר לא אפגע באנשים שחוסמים אלא אני רק אדרדר להם את הרכב.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...