Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מורשה פלאפון מומלץ להתקנת טלפון קבוע ברכב

מוסך רון
שימו לב! השרשור הזה בן 6285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• ספונסר פורום

אני צריך להתקין טלפון קבוע של חברת פלאפון במזדה MPV שנת 2004

אני חרד מהתקנה מהירה וחובבנית שתגרום נזק בלתי הפיך לצמות החשמל ברכב

אז אם מישהו מכיר (מניסיון אישי בבקשה)מורשה פלאפון באיזור תל אביב שמבצע עבודה נקיה

וקפדנית ויודע באמת מה הוא עושה אז אשמח לקבל המלצה.

תודה מראש -רון.

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רשל"צ זה אזור תל אביב אז אני התקנתי דיברית ברכב בפלאקום ברח' טוליפמן בראשון בצמוד לתחנת שירות של פלאפון. הם עשו התקנה נקיה לגמרי. את התושבת לדיבורית חיברו על פלאח שיוצא מהדשבורט כך שטכנית אין קידוחים כמו כו את הרמקול קיבעו מאחורי הדשבורט כך שלא רואים אותו בכלל . העדות היחידה לדיבורית זה התושבת של הכשיר והאנטנה כמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי המלצה חמה מאוד, על מתקין מקצועי ואיכותי, שהתקין לי במהלך שירותי הצבאי בלמעלה מ-10 רכבים צבאיים שונים ובמשך עבודתי בניו-קופל במספר רכבי חברה (אחד מהם ה-MPV של הסמנכ"ל).

החבר'ה מקצועניים אמיתיים, עבודה איכותית ללא פשרות, כל פעם שהייתה פאשלה של מתקין אחר שאף אחד לא הצליח לפתור הם עשו זאת.

מדובר בוידיומית בבני-ברק.

http://www.d.co.il/73399220/18740/

הם משווקים מורשים ומרכז התקנות של פלאפון.

נמצאים סמוך למרכז פלאפון בבני ברק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

תודה רבה חברים,אני ישמח לשמוע עוד הצעות אולי להגיע למתקין שמומלץ מכמה חברי פורום .

תודה מראש רון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני לא מכיר מתקין דיבוריות שעושה עבודה יסודית.

אם יש לך אפשרות להתקין לבד, עשה זאת, הרי מדובר בהתקנה די פשוטה ובטוח שתעשה זאת טוב יותר מכל מתקין מורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

דניאל ,לא מדובר בדיבורית כי אם בטלפון קבוע ברכב,והם לא מוכנים לתת לי אותו אלה שאני ימסור להם אצל איזה מתקין מורשה אני מתכוון לבצע את ההתקנה והם ישלחו אותו לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון צודק, יתרה מכך, תעודת האחריות ניתנת בעת ההתקנה והיא איננה חלה ללא התקלה אצל מתקין מורשה.

רון אני מציע כזה דבר, מאחר ודניאל צודק ומדובר בהתקנה פשוטה פשוט מאד תיגש בעצמך לאחד המתקינים שהמליצו לך עלייהם ופשוט תשב לו על הראש ואל תיתן לו לעשות שום דבר שלא נראה לך. ככה אני עושה וזה תמיד בסדר. אם הם נורמליים הם דווקא שמחים שאתה מבין ולא יעשו בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנו מתקין מכשירים קבועים באיזור חולון ליד ביה"ח וולפסון.

שם המתקין הוא רובי - פון מורשה מטעם פלאפון.

טל: 6838181. התקנו אצלו והעבודה נעשתה בצורה טובה, נקיה ובהתאמה מירבית לדרישות הלקוח במחינת מיקום המכשיר.

בברכה

ארתור

Seat Leon ST 1.2 Tsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...