Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרוש חיפאי חביב אשר מוכן לקנות משהו עבורי בEBAY בשווי 60 ש"ח.

SilverCivic
שימו לב! השרשור הזה בן 6309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

בהיותי בקרוב צלם באירועים , בעל מצלמת NIKON D70.

אמנם הסוללה המקורית חזקה , אך צריך סוללה רזרבית.

בקיצור ולעניין ישנו מחיר טוב מאוד באיביי על סוללה תחליפית (כ-60 ש"ח כולל משלוח לישראל).

בתור אחד בעל 0 נסיון ברכישה באיביי או בכלל באינטרנט ,

אבקש מבחור חיפאי לעשות עבורי את הקניה ואשלם לו.

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250067946944&fromMakeTrack=true

אנא פנו אליי בהודעה פרטית.

תודה רבה מראש , שחר.

שחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מה, אף אחד לא פנה אליך?

אני לא חיפאי, אבל אם תרצה לשלוח אלי את הכסף בדואר או משהו אני אשמח לעזור לך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינך חייב חיפאי.

שלח את הכסף בדואר אל מי שמוכן לעזור לך לרכוש את הסוללה והוא ישלח לך בדואר חוזר את הסוללה כשהיא תגיע מאי ביי.

קיבלת כאן הצעה אחת לסיוע מצביקה פיק.

אם תבוא לשוקת שבורה ולא תמצא מזור לבעייתך אהיה מוכן להזמין עבורך את הסוללה.

נ.ב - אם מדובר בבעיה של אמצעי תשלום בדוק אם המוכר מוכן לקבל העברה באמצעות בנק.

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי שאני לא מבין את חוסר הישע הזה.

נולדת עם נסיון בהפעלת מצלמות או שלמדת?

חפש באינטרנט מדריכים בעברית למסחר בEbay, ידוע לי בוודאות על כמה שקיימים.

גם בלי מדריך זה די פשוט, אם אתה יודע אנגלית, ויש לך כרטיס אשראי, לא צפויה שום בעיה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות :

1. אם אתה מתכנן לצלם באירועים עם D70, מהי מצלמת הBACK UP שלך??

2. הסוללות שנמכרות בשקל וחצי בEBAY מחזיקות כמו סוללות של שקל וחצי [מנסיון כמובן, היתה לי ניקון 5700 והזמנתי עבורה סוללות - החזיקו בדיוק חודש של עבודה תקינה, כ15 הטענות, עד שהתפגרו]

ודבר אחרון - צלמים בדרך כלל עובדים עם BATTERY PACK, יש כזה לניקון D70, אבל שוב, נראה לי מאוד מוזר לצלם אירועים במצלמה הזו.

לא שהיא גרועה, חלילה, אבל היא לא תעמוד בעומס, זו לא D200, ואפילו לא D80, ושתי האחרונות יחד לא ידועות באורך חיי תריס ארוכים במיוחד [לא ראיתי צלם אירועים אחד שמשתמש בניקון בארץ, הרוב עובדים עם קנון, לרוב עם D1 או D5, ומצלמת D20 \ 30 כגיבוי]

בכל מקרה, אם אתה בכל זאת מתכנן לעבוד כך - הכן מצלמת גיבוי [קריטית באירועים] כי קורים מקרים בהם ברגע האמת אתה מקבל הודעת שגיאה ו....

לעוד מידע-

www.dpreview.com

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BATTERY PACK זה בדרך כלל לפלאש. למצלמה מחברים GRIP שמכיל בתוכו או שתי סוללות מצלמה רגילות או סוללות אצבע. הוא גם הופך את השימוש במצלמה לנוח הרבה יותר.

ולעניין גיבוי - אשתי מצלמת אירועים (לא חתונות) עם קנון 20D, והגיבוי שלה הוא גוף אנלוגי עם כמה פילמים ספייר. יצא שהיו לה הודעות שגיאה (בזמן עבודה עם עדשות שאינן קנון) באמצע אירוע, וללא יוצא מן הכלל הכל נפתר בכיבוי של המצלמה, פירוק והרכבה של העדשה והסוללה והדלקה מחדש.

עוד לא יצא לה להשתמש בגיבוי, ולא נראה לי שצריך עוד SLR דיגיטלית בשביל זה.

לאירועים של 200-300 פריימים, לא צריך יותר מגיבוי בגוף פילם וכמה פילמים טריים.

בימי הפילם אגב, צלמים נהגו להסתובב עם כמה SLR תלויים עליהם פשוט בגלל שהפילם הגביל אותם מבחינת גמישות אם הם היו צריכים לעבור בין צבעוני לש\ל או בין אסא 100 לאסא 800. זה אמנם גם חוסך זמן של החלפת עדשות, אבל באירוע נורמלי יש עדשה פייבוריטית לכל שלב של האירוע כך שזה לא קריטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BATTERY PACK זה בדרך כלל לפלאש. למצלמה מחברים GRIP שמכיל בתוכו או שתי סוללות מצלמה רגילות או סוללות אצבע. הוא גם הופך את השימוש במצלמה לנוח הרבה יותר.

ולעניין גיבוי - אשתי מצלמת אירועים (לא חתונות) עם קנון 20D, והגיבוי שלה הוא גוף אנלוגי עם כמה פילמים ספייר. יצא שהיו לה הודעות שגיאה (בזמן עבודה עם עדשות שאינן קנון) באמצע אירוע, וללא יוצא מן הכלל הכל נפתר בכיבוי של המצלמה, פירוק והרכבה של העדשה והסוללה והדלקה מחדש.

עוד לא יצא לה להשתמש בגיבוי, ולא נראה לי שצריך עוד SLR דיגיטלית בשביל זה.

לאירועים של 200-300 פריימים, לא צריך יותר מגיבוי בגוף פילם וכמה פילמים טריים.

בימי הפילם אגב, צלמים נהגו להסתובב עם כמה SLR תלויים עליהם פשוט בגלל שהפילם הגביל אותם מבחינת גמישות אם הם היו צריכים לעבור בין צבעוני לש\ל או בין אסא 100 לאסא 800. זה אמנם גם חוסך זמן של החלפת עדשות, אבל באירוע נורמלי יש עדשה פייבוריטית לכל שלב של האירוע כך שזה לא קריטי.

היום בעידן הDSLR מצלמים יותר מ1600 תמונות ואחכ הזוג המסכן יושב לבחור

אם אתה מצלם הרבה אז רק 2 גופים דיגיטלים, כבר היו מקרים מעולם

היו: CJ5, CJ6, סמוראי, גולף קבריו, טראנו, פרוזה, סופה, אונימוג, דיפנדר, דיסקברי

ועכשיו עו דיפנדר.... קשה להיגמל מהרגלים רעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה ציינתי שמדובר בעצה למי שלא מצלם חתונות אלא אירועים של כמה מאות ספורות של פריימים.

צילום חתונות זה כבר אללה יסתור ולהקתו אחר לגמרי. כלה ביום חופתה זה דבר שאפילו חבלן של היחס"פ צריך להתרחק ממנו. כל דבר קטנצ'יק שנראה כמו פאק בחתונה והן מתפוצצות. כבר שמעתי וראיתי כלות שהתפוצצו לרסיסים שפגעו בכל הסובבים אותן בגלל שטות כמו סידור פרחים על השולחן שהיו בו יותר פרחים לבנים מסגולים. אז צלם שעבר מדיגיטלי לאנלוגי באמצע החתונה בגלל בעיה במצלמה זה חורבן בית שלישי מינימום.

מי שמצלם בחתונות חייב לא רק גיבויים על גיבויים על גיבויים אלא גם ביטוח חזק נגד תביעות.

אני מכיר צלם חתונות שהזמין משטרה כי זוג + חברים הגיעו אליו הביתה לפוצץ אותו במכות בגלל שלטענתם התמונות לא יצאו טובות והזכרונות מיום חגם נהרסו בגללו. צלם מעולה לטעמי ומאוד מוערך בשוק, אגב. בסוף התברר שהזוג התפרע בהוצאות על החתונה, נכנס לחובות וניסה להוציא הנחות בדיעבד מספקים בטיעון של חוסר שביעות רצון מהתוצאות.

כל מי שרוצה ללכת לצלם חתונות - שייקח בחשבון שזה לא שוק פשוט. האחריות עצומה וצריך להיות מוכנים ומזומנים לכל קרייסיס. אי אפשר להכנס בחאפריות לשוק הזה כי לצלם חתונה אפשר רק בטייק אחד והתוצאות נשארות עם הזוג לכל החיים. בדרך כלל זוגות שזו החתונה הראשונה שלהם הם יצורים רגישים וקצת פסיכוטיים. אין מקום לפאשלות. פשוט אין מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר צלם חתונות שהזמין משטרה כי זוג + חברים הגיעו אליו הביתה לפוצץ אותו במכות בגלל שלטענתם התמונות לא יצאו טובות והזכרונות מיום חגם נהרסו בגללו.

בוודאי כעת יש להם צילום נאה מכל זווית במשטרה.

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

אהלן, הGrip הוא אכן לדעתי הפיתרון הכי יעיל והכי נוח. החסרונות שלו הן התוספת למשקל ואולי המחיר (שאין לי מושג מהו).

אני צלם צבאי במקצועי וכיום עובד עם D100 שנחשבת מיושנת יחסית אבל מקצועית מאוד. בקיט יש grip (סוללות מצלמה) שעושה פלאים למצלמה. לעניין הפלאש אני משתשמש בסוללות חזקות (מאוד) נטענות בתוספת מעין booster שמוסיף סוללה חמישית לפלאש שאכן מאריך את זמן הפעולה בפלאש.

בברכה.

שי.

שי אסרף - Team Kobi-Racing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות :

2. הסוללות שנמכרות בשקל וחצי בEBAY מחזיקות כמו סוללות של שקל וחצי [מנסיון כמובן, היתה לי ניקון 5700 והזמנתי עבורה סוללות - החזיקו בדיוק חודש של עבודה תקינה, כ15 הטענות, עד שהתפגרו]

רון.

ממש לא נכון,יש לי גריפ לקנון D20 שלי ויש לי סוללה מקורית ו2 לא מקוריות ותאמין לי מחזיקות לא פתחות מהמקורית.

BATTERY PACK אשתי מצלמת אירועים (לא חתונות) עם קנון 20D

.

בחירה נהדרת,גם אני מצלם עם הגוף הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הדאגה.

ותודה רבה על הרצון לעזור.

פנו אליי בה"פ וכנראה שהקנייה תתבצע בקרוב.

בקשר לסוללות האלו שהן לא איכותיות , בארץ סוללה כזאת עולה כ150 ש"ח , לא מקורית , לD70.

ובעלי D70 ממליצים עליהין מאוד וטוענים כי היא מספקת את הסחורה בדיוק כמו הסוללה המקורית (שעולה כ300 אגב).

בקשר לארועים , חלילה צילום חתונות..

בנתיים אני מצלם אירועים קטנים כגון בת/בר מצוות /בריתות וכדומה.

ויש לי ציוד גיבוי , מצלמת pentax optio 50 , מצלמת כף יד למקרה שמשהו יקרה חלילה לD70.

אל תדאגו בקשר לאיכות , הפלאש SB-800 עובד איתה ביחד :)

שחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...