Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת MP3 למערכת שמע מובנית בטויוטה קורולה 2007

ar1
שימו לב! השרשור הזה בן 6323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם מישהו ניסה לבדו להתקין כבל לרדיו דיסק המקורי בטויוטה כדי שיהיה אפשר לחבר מכשיר MP3 או רדיו דיסק משלך? (האוטו הוא (Toyota Corola GLI 2007

האם שווה שיעשו לך את זה במוסך? (זה עולה 700 ₪) - האם זה ישפיע לי על האחריות של הרדיו-דיסק באוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דבר שנעשה במוסך מורשה של טויוטה אמור לקבל את האחריות שלהם ,

מה שכן לא הייתי סומך על מקצועיותם אלא אם כן מדובר בכבל מקורי של טויוטה.

אני חייב לומר שהמצב היום בעולם הרכב מתסכל - כמעט כל הרכבים החדשים מגיעים רדיו-דיסק BUILT-IN מהחברה והוא פשוט גרוע (ואני לא מדבר על BMW או AUDI...).

תומר

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ar1,

מכיוון שמדובר ברכב חדש, אני ממליץ שתבצע את ההתקנה של הכבל הנ"ל במוסך של טויוטה. חבל להפסיד את האחריות, למרות שמדובר במחיר שהוא די יקר.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו ניסה לבדו להתקין כבל לרדיו דיסק המקורי בטויוטה כדי שיהיה אפשר לחבר מכשיר MP3 או רדיו דיסק משלך? (האוטו הוא (Toyota Corola GLI 2007

האם שווה שיעשו לך את זה במוסך? (זה עולה 700 ₪) - האם זה ישפיע לי על האחריות של הרדיו-דיסק באוטו?

700 שקל זה לא צחוק.

יש מלא מכשירים שאתה מחבר לאייפוד\נגן MP3 ומשדרים לך לתחנה מסויימת ברדיו של הרכב את המוסיקה. אתה מכוון את התחנה ברכב ושומע את המוסיקה מהנגן - שווה לשקול את זה.

עוד משהו שחבר שלי עשה זה פשוט להתקין רדיו דיסק נוסף (באיביזה שלו מתחת להגה במגירה שקיימת שם), הרדיו דיסק מחובר ישירות לרמקולים הוא משתמש בשלט כדי לשלוט בו, המערכת המקורית מנותקת מהרמקולים ובזה נגמר הסיפור. הקטע הוא שאתה צריך לקנות רדיו דיסק נוסף שתומך ב-MP3 + התקנה, זה יצא לך מעל 700 שקל אבל זה נוח לאללה והשקעה מעולה.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ על חיבור של מכשיר חיצוני לחיבור AUX ולא לתחנת רדיו.

700 שקלים שווים הרבה יותר כאשר פתאום אתה מבין שכבר אין לך ביטוח. אני לא הייתי עושה את זה לבד. חבל על האחריות, יגידו שדפקת את המערכת וזה תיקון של 3000 שקל עליך מה תוכל להגיד ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...