Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור הנסיעה במיני

mini1000
שימו לב! השרשור הזה בן 6323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני מצטער שאני שואל את אותה השאלה שוב פשוט כששדרגו את המערכת אבדו לי התשובות שלכם

הבעיה שלי היא כזאת:

יש לי מיני שנת 77. האוטו סוגר בין 100 ל- 110 קמ"ש אבל כבר ב80 קמ"ש המנוע מרעיש ונראה כאילו הוא מתאמץ מאוד

מה אני יכול לעשות כדי לשפר את הנסיעה?

תודה מראש לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני מצטער שאני שואל את אותה השאלה שוב פשוט כששדרגו את המערכת אבדו לי התשובות שלכם

הבעיה שלי היא כזאת:

יש לי מיני שנת 77. האוטו סוגר בין 100 ל- 110 קמ"ש אבל כבר ב80 קמ"ש המנוע מרעיש ונראה כאילו הוא מתאמץ מאוד

תודה מראש לעונים

להחליף אוטו למהיר יותר.

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה שנתת לו LOGO 1 זה כמו להגיד להורה שמתייעץ בקשר לשפעת של בנו - לאמץ ילד חדש.

לפותח האשכול - תראה, במידה והמיני שלך במצב מכני טוב ואין איזו בעייה ספציפית כמו סתימות ודברים בסגנון, הדבר היחיד שנשאר לך הוא לשפר את המנוע על מנת להביא אותו לביצועים יותר טובים.

בקשר לעניין השיפורים תצטרך לקבל ייעוץ מהפורום הטכני.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה שנתת לו LOGO 1 זה כמו להגיד להורה שמתייעץ בקשר לשפעת של בנו - לאמץ ילד חדש.

לפותח האשכול - תראה, במידה והמיני שלך במצב מכני טוב ואין איזו בעייה ספציפית כמו סתימות ודברים בסגנון, הדבר היחיד שנשאר לך הוא לשפר את המנוע על מנת להביא אותו לביצועים יותר טובים.

בקשר לעניין השיפורים תצטרך לקבל ייעוץ מהפורום הטכני.

והתשובה שלך זה כמו רופא שאומר לחולה המתלונן על בעיות נשימה - "תתקן את הריאות, אבל אני לא יודע איך".

LOGO1 רצה להגיד כי ה"מיני" מטבעה איננה מכונית מהירה. זאת כנראה האמת, ואין מה להתלונן על כך.

עודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה לא, התשובה שלי היא כמו שמישהו יגיד לאדם שחולה בשפעת ללכת לרופא המשפחה.

פשוט הפנתי אותו למקום הנכון.

בטח שרכב עם מנוע 1000 לא יהיה מהיר מטבעו, אבל הבן אדם לא ביקש המלצה לרכב מהיר יותר, הוא ביקש עצות איך לעשות את המיני שלו יותר מהירה.

מן הסתם שבעזרת שיפורי מנוע הוא יוכל להביא אותה לביצועים יותר טובים, כך שתוכל ליסוע מהר יותר.

את ההצעות הטובות ביותר לשיפור המנוע יוכל לקבל בפורום הטכני, כי שם יש מכונאים - מה שאני לא, ולכן הפנתי אותו לשם ולא נתתי לו עצות בעצמי.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שאתה מתכוון לשיפור הביצועים (ולא "הנסיעה"), ציין מהו התקציב שלך ותוכל לקבל עצות מועילות לשיפור, או עצה לרדת מהרעיון. (שכבר קיבלת מזאב).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרעש הוא מה שמציק,אז שיפריי מנוע לאוו דווקא יעזרו.

אוקי,המנוע יהיה חזק יותר ויעלה לסל"ד גבוה יותר אבל זה לא יפתור את בעיית המהירות.

הכיוון הנכון הוא הגיר ולא המנוע...

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אישור של משרד התחבורה להתקין מנועי 1275 במיני בעלת מנוע 1000, ככה שהשיפור הכי משמעותי והכי זול יהיה להתחיל לחפש מנוע של מטרו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניתי לך בזמנו, הנתונים שאתה מצביע עליהם מעידים על כיוון מנוע לקוי! הצעתי לך בעבר ואני חוזר שוב, ניקוי שיפוץ וכיוון קרבורטור שיפוץ ניקוי וכיוון מערכת ההצתה, הכל אצל מומחה, ולא לפי האוזן! היתה ברשותי מיני 1000 והיא נוסעת במצב מכוון טוב מאוד ובגלל שהיא נמוכה אפילו ההרגשה של מהירה יותר. בדוק שאין בריחת לחץ מהסעפת והאגזוז תקין, ואני מבטיח לך מהירוית בלתי חוקיות בעליל-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והתשובה שלך זה כמו רופא שאומר לחולה המתלונן על בעיות נשימה - "תתקן את הריאות, אבל אני לא יודע איך".

LOGO1 רצה להגיד כי ה"מיני" מטבעה איננה מכונית מהירה. זאת כנראה האמת, ואין מה להתלונן על כך.

אכן כן,לכך בדיוק התכוון-logo1 זוהי מכונית קטנה ,בעלת מנוע קטן,ומתוכננת בצורה גאונית,ברור שמראש לא יועדה למהירויות גבוהות,להחליף מנוע,גיר,ועוד מכלולים אולי ישפר את מהירות הנסיעה אבל האם היא תשאר מיני?

logo1 נתן את תשובתו בהלצה,למי שלא הבין,אך הרעיון ברור,ולמוסר השכל,דומה הדבר לאותו רוכל שעמד בשוק והכריז בקול גדול שהוא מוכר את הגרזן של נפולאון,ההתענינות היית גדולה,וקונה רציני שאל,זה הגרזן המקורי ?לא הוחלף שום דבר?עונה המוכר,החליפו,3 פעמים את הקת, ופעמיים את הלהב.

שיהיה שבוע טוב-זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניתי לך בזמנו, הנתונים שאתה מצביע עליהם מעידים על כיוון מנוע לקוי! הצעתי לך בעבר ואני חוזר שוב, ניקוי שיפוץ וכיוון קרבורטור שיפוץ ניקוי וכיוון מערכת ההצתה, הכל אצל מומחה, ולא לפי האוזן! היתה ברשותי מיני 1000 והיא נוסעת במצב מכוון טוב מאוד ובגלל שהיא נמוכה אפילו ההרגשה של מהירה יותר. בדוק שאין בריחת לחץ מהסעפת והאגזוז תקין, ואני מבטיח לך מהירוית בלתי חוקיות בעליל-רן

קודם כל תודה על התשובה

דבר שני אם תוכלו להמליץ לי על מקום לעשות את הדברים האלה

אני גר בראשון לציון אז אם מישהו מכיר מקום טוב באיזור שלי אני אשמח לשמוע

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמחתי אני ירושלמי ולא מכיר בעלי מקצוע שם לגבי אנשי הפורום צביקה מומחה לקרבורטורים ובני ל הלשינו לי לחשמל-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלום

בנוסף לדברי החברים,המיני הוא רכב בעל פוטנציאל שיפורים גדול הן מבחינת ההיצע והביקוש

מהלך המתלה הקצר עקב קפיצי "הבומבות" גורמות לקופצנות בנסיעה

ניתן לשפר ברכב הכל מהחלפת הבומבות לקפיצים ספירליים וראשי מנוע משופרים סעפות פליטה

קרבורטורים יחסי העברה בגיר ג'נטים וצמיגים

ישנו מוסך בתל אביב המחזיק מלאי חלפים ובעלי מקצוע מהדור הישן אשר מכירים את הרכב עד ליסוד ,זהו מוסך רם ברח שונצינו בתל אביב פנה למנשה או יוסי חונות שם בדרך קבע חמש או שש מיני שהם אוספים

החברה שם מזכירים מאוד את בני ל:-D , אז נהג בנימוס ובעדינות ותקבל שרות כמו בבית

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...