Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תגידו, בכל העולם הכבישים בחורף נראים כמו הכבישים של מדינת ישראל ?

קאררה
שימו לב! השרשור הזה בן 6321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני משתגע, לא עוברת שניה שאני לא נכנס לבור\חור של ביוב, מה נסגר עם הכבישים היום ? למה לעזעזל כל הכבישים מפוצצים סדקים\חורים ועוד כל מיני הפתעות שהורסות לנו את חווית הנהיגה ?

זה באמת ככה בכל העולם ?

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתי במדינות יותר מתקדמות והיו כבישים הרבה יותר גרועים

אמנם פה ושם יש מחדלים אבל אני מחשיב את הארץ לכבישים דיי נוחים לנסיעה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקרן אותי לדעת לאן נעלמים המים בכבישים מהירים סלולים היטב, כמו כביש 6 למשל. אתה לא רואה הצטברות של מים על הכביש גם בגשם כבד (כמו אתמול). המים גם לא מנוקזים לשול, אפשר לראות שאין שם ניקוז של מים החוצה. לאן הם נעלמים? האם הם נספגים באספלט?

שאלה אחרת שהטרידה אותי אתמול (בגשם, בכביש שש) היא זו - האם בנסיעה סופג החלון הקדמי כמות של גשם רבה יותר מאשר בעמידה, או לא? ההרגשה היא שכן, אבל לא מצאתי הסבר הגיוני לזה.

[זה אמנם לא ממש מנושא השרשור המקורי, אבל אשמח לקרוא תשובות. אם ירצה מישהו למחוק אחר כך, לא נורא].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון, כל הכבישים (וגם רחובות) אמורים להיות סלולים עם שיפוע קטן ממרכז הכביש או נתיב (אם מדובר בכביש דו-נתיבי עם הפרדה), כך שהמים יתרכזו מחוץ לנתיבי נסיעה. רק שזה לא תמיד מבוצע או שלא עובד כמתוכנן.

אספלט לא יכול לספוג מים, כי הינו סוג של אבן...

Spirit In The Dark

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אספלט לא סופג מים, אבל הוא יכול לנקז אותם במידה והמרקם שלו מתאים. יש את האספלט הזה גם בחלק מהקטעים באיילון.

ולאדון המדען מלמעלה, רוב המים שאתה שותה היו ספוגים באבן, סמוך עלי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רכב שהונמך וקיבל קפיצים קשיחים אתם באמת תרגישו מה הכבישים פה שווים...לא מאמין שבגרמניה ואיטליה למשל יש כאלה כבישים(ליקרוא לזה כביש זה מחמאה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רק בחורף? באופן כללי.

קח למשל את מחלף בר אילן. רק לפני שנה-שנתיים בנו את חלקו מחדש בצורה קצת פחות מסוכנת, כך שזווית הפנייה כבר לא נעשית חדה יותר באופן פתאומי. א-ב-ל, בנקודת החיבור (או בסתם נקודה) השאירו מין פס שקוע באספלט, שכל מכונית שעוברת עליו מקבלת מכה וזעזוע ואם היא נוסעת מהר מספיק המתלים גם כמעט נסגרים. פשוט נורא.

קח גם את מודיעין למשל - עיר חדשה לגמרי, אבל עם איכות סלילה פשוט פתטית. בכל פינה יש בורות וסדקים אדירי ממדים בתוך האספלט, והנסיעה בה דומה לנסיעה בתוך שדה מוקשים - ניסיונות התחמקות חוזרים ונשנים מהפגעים על הכביש. יותר מזה, הם לא יכלו לשים שם קצת שילוט המכוון ליציאה מהעיר? רק בפנייה האחרונה לפני היציאה לכביש המהיר הם עושים טובה ושמים שילוט לת"א וירושלים. ומישהו יכול להסביר לי למה שלטי הרחובות כולם קטנים, ירוקים עם טקסט לבן ובלתי נראים באופן כללי?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי לא מזמן מאנגליה, הכבישים נהדרים בלונדון עצמה, הכביש המהיר בין לונדון למנצ'סטר למשל באיכות מדהימה.. מהמעט שיצא לי לנסוע שם ובלונדון עצמה, מאוד נהנתי מאיכות הכבישים.. כמובן שיש כבישים שהם בתוך השכונות שקצת עם בורות וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכבישים בארץ מגעילים? נו באמת...

http://www.ezprezzo.com/crazypics/russian_road.html

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אספלט לא יכול לספוג מים, כי הינו סוג של אבן...

הסיבה שאספלט אינו סופג מים היא כי הוא מורכב בין היתר גם מזפת וכידוע (לפחות לרובנו) זפת היא חומר דוחה מים (בדיוק מהסיבה הזו גם שמים אותו בגגות של בתים).

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכבישים החדשים בארץ די נוחים, אבל הסוללים אף פעם לא טורחים להרים את המפלס של פתחי הביוב לגובה החדש של הכביש (אחרי שכבת אספלט חדשה) וליישר את זה יפה ככה שהנסיעה תהיה חלקה...חבל מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בקטע שבין מחלף מורשה ומחלף התקווה בכביש 5 לכיוון מזרח,שני כפלי קרקע מגעילים כבר שנים על הכביש.

הנבלות האלו שוברים את האוטו וברכב עם בולמים עייפים מרגישים את זה חזק.

זה פשוט בושה שבכביש מהיר יש שתי מדרגות כאלו אחת אחרי השניה כבר שנים ואף אחד לא מסדר את זה.

מי אחראי על הכביש הזה, מע"צ?

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקרן אותי לדעת לאן נעלמים המים בכבישים מהירים סלולים היטב, כמו כביש 6 למשל. אתה לא רואה הצטברות של מים על הכביש גם בגשם כבד (כמו אתמול). המים גם לא מנוקזים לשול, אפשר לראות שאין שם ניקוז של מים החוצה. לאן הם נעלמים? האם הם נספגים באספלט?

שאלה אחרת שהטרידה אותי אתמול (בגשם, בכביש שש) היא זו - האם בנסיעה סופג החלון הקדמי כמות של גשם רבה יותר מאשר בעמידה, או לא? ההרגשה היא שכן, אבל לא מצאתי הסבר הגיוני לזה.

[זה אמנם לא ממש מנושא השרשור המקורי, אבל אשמח לקרוא תשובות. אם ירצה מישהו למחוק אחר כך, לא נורא].

במרכז ירושלים סללו כביש חדש שהמים נעלמים ממנו באופן מפתיע וכמו כן הוא משתיק רעש, אפשר להגיד שנהיה די שקט ללכת ליד המדרחוב בירושלים

אם אתה לא יודע לנהוג על 100 כ"ס, לא יעזרו לך 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במרכז ירושלים סללו כביש חדש שהמים נעלמים ממנו באופן מפתיע וכמו כן הוא משתיק רעש, אפשר להגיד שנהיה די שקט ללכת ליד המדרחוב בירושלים

יש אספלט שקט.

הוא בנוי כך שיש בו מין חורים קטנים ובדרך כלל הוא נסלל קרוב לבנייני מגורים ליד כביש מהיר כדי למנוע רעש.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...