Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ל-ע-ז-א-ז-ל!!! הלך המסלול בכוכב יאיר!

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 6286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חדשות שעוד מעט יכו בכל האתרים והפורומים המוטוריים:

היום ב-4 בבוקר (!) עבר טרקטור על המסלול החדש בכוכב יאיר, והרס אותו לגמרי, בשם צו הריסה ובשל העדר אישור מהוועדה המחוזית (היה אישור מהמקומית).

השקעה של יותר מ-1.5 מיליון דולר ירדה לטימיון, ואיתה החלומות של 2 היזמים וכל חובבי הספורט המוטורי בארץ.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אידיוטים!

למה להרוס?

מילא לא להפעיל אותו - אבל למה להרוס?!

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחדד את הכוונה כדי שקשי ההבנה יוכלו להבין:

למה להרוס משהו שהושקעו בו כספים ולא להמתין ופשוט "להעמיד" את המקום במקום שיצטרכו לבנות הכל מההתחלה.

יש מבין?

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש מפתיע, למי שקרא את השרשור הקודם בנושא מהודעה זו ואילך.

קיראו מה שחר כתב (וגם את תגובתי בהמשך לכך).

הלך הרוח, באופן כללי נגד שימוש חורג בקרקע חקלאי ללא אישור, ונגד הספורט המוטורי (עד שייושם סוף סוף החוק המוטורי, בתקווה שנציגי מדינת ישראל יפסיקו סוף סוף לתקוע מקלות בגלגלים) - הוביל לכך, וזה היה ברור, שהמקום ייהרס.

חבל על הכסף שהושקע ועל מפח הנפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחדד את הכוונה כדי שקשי ההבנה יוכלו להבין:

למה להרוס משהו שהושקעו בו כספים ולא להמתין ופשוט "להעמיד" את המקום במקום שיצטרכו לבנות הכל מההתחלה.

יש מבין?

כי אז כל אחד יבנה ללא אישור וצווי ההריסה יהיו שווים לתחת, כי "יעמידו" את המקום/בית או כל דבר שנבנה

יש חוקים, צריך לחושב לפני שעושים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבה פשוטה.

ללא אישור - הבנייה הזו (ולא משנה כרגע אם מדובר במסלול, קניון, ג'קוזי או כל דבר אחר) הינה עבירה על החוק.

היזם לקח כאן סיכון בהשקיעו כסף ללא האישורים המתאימים (שלמיטב ידיעתי לא היה לו סיכוי לקבלם, ואני אומר את זה על סמך היכרותי עם נושא הקרקעות, ולא בעניין הספציפי הזה), והפרסום בטח לא עזר (בבחינת "כולם משתינים בבריכה, אבל אף אחד לא עושה זאת מהמקפצה").

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך הכתבה:

"חשוב עם זאת לציין כי למרות שההריסה בוצעה על-פי צו הריסה מינהלי, מדובר בפעולה מאד חריגה, בזמן שבית המשפט דן בסוגיה, ובזמן שיא - שנראה כי אין לו אח ורע בתולדות הבנייה בארץ ישראל.

בדיקה שערך ynet העלתה כי יזמי הפרויקט הגישו לוועדה המחוזית תוכניות בנייה לשימוש חורג, התואם את המתווה העסקי של המתחם. בתכניות מצוין בבירור כי מדובר באזור שומם הנתון בתחומה המוניציפאלי של העיירה טירה, ונמצא בשטחים פתוחים עליהם לא מתבצעת כל פעילות חקלאית. יתרה מכך, בשכנות למסלול המירוץ פועלים עסקי תעשייה כבדה כמו מפעל לגריסת מתכת שמייצר מטרד רעש וזיהום אדיר, מחצבה שמעלה ענני אבק תדיר ואף מזבלה גדולה.

לא ברור אם כן מה טעם מצאה המדינה לבצע את פעולת ההריסה החריגה בהיקפה ובתיזמונה, דווקא במתחם שאמור היה לשפר את צביון המקום, למשוך קהל ומשתמשים לרוב. "

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3345261,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבה פשוטה.

ללא אישור - הבנייה הזו (ולא משנה כרגע אם מדובר במסלול, קניון, ג'קוזי או כל דבר אחר) הינה עבירה על החוק.

היזם לקח כאן סיכון בהשקיעו כסף ללא האישורים המתאימים (שלמיטב ידיעתי לא היה לו סיכוי לקבלם, ואני אומר את זה על סמך היכרותי עם נושא הקרקעות, ולא בעניין הספציפי הזה), והפרסום בטח לא עזר (בבחינת "כולם משתינים בבריכה, אבל אף אחד לא עושה זאת מהמקפצה").

אני מסכים, נכון המסלול אינו חוקי בעליל אבל ויש אבל גדול איך תוך זמן כל כך קצר כל המערכת הבירוקרטית של הריסת מקרקעין התקצרה ללילה אחד בלי הודעה מוקדמת?

הרי כולנו יודעים שיש מרחק גדול בין החוק הכתוב לבין יישום החוק בשטח ולכן נראה לי מוזר ותמוה שהזדרזו כל כך מהר להרוס את המסלול.

ובלי קשר לחוקים האם לאנשים אין הגיון ישר? אני לפעמים משתגע איך אנשים לא מסוגלים לחשוב בהגיון?! למי מזיק המסלול? מי דורש את האדמה או למי הוא מפגע סביבתי? למה לא לגדר ולסגור לבנתיים עד שייגמרו הדיונים בבית המשפט?! אולי היו מוצאים הסדר של שינוי יעוד הקרקע בטאבו? אלוהים למה שום דבר בארץ שהוא סוף מעשה במחשבה תחילה!

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כל כך מרתיח!!

אני נשבע לכם, mark my words, מישהו ספציפי מהרשויות שם לעצמו למטרה להתנכל לכל יוזמה בתחום הספורט המוטורי. אם זה מירוץ דראג, תחרויות ג'ימקאנה או כל פעילות אחרת, ועכשיו גם הקמת מסלול. ממש כאילו המטרה של אותם עובדי ציבור (עלק) היא לדכא אותנו באופן מוחלט.

אז כן, זה מצליח להם. זה פשוט מדכא. :cry:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאני לא הולך להיות פופולארי בתגובה שלי אבל בואו ואספר לכם סיפור .

ניג'ל מנסל , ההוא שהיה פעם אלוף עולם בפורמולה-1 ומתגורר באי ג'רסי או מאן , זה ממש לא משנה כרגע , רצה לבנות קומפלקס של קארטינג באי שבו הוא מתגורר .

רק מה , הוא לא שם אספלט , קבע עובדה ואחרי זה דאג לאישורים אלא הגיש את הבקשות , כמובן עם הגב הכלכלי המתאים וכו' .

התעוררה התנגדות עזה בציבור שחשש שזה יפר את שלוות החיים שלהם והוא לא קיבל אישור .

ככה עושים את זה בדרך הנכונה ואז נחסכת עוגמת נפש והרבה כסף .

נותר לי כמו לרבים אחרים פה רק להצטער .

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי מופתע לקרוא זאת.

לפי אותו משקל יש להרוס גם את אייס קנה ובנה בשפיים הבנוי על שטח חקלאי.

מה האינטרס להרוס מיזם כזה?

כמו כן מעולם לא נתקלתי בהריסה שבוצעה כה ביעילות ובעיקר בכזו זריזות ובחסות החשיכה ומז"א חורפי.

עם כל הכבוד, ייתכן שהמיזם לא היה חוקי למהדרין במקום אך מה לכם כי דבקתם דווקא במקום נידח זה?

הפטרונים לממסד המנוול שלנו.

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...