Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפעם הראשונה שלי או איך נהגתי ברכב אספנות בפעם הראשונה

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 5853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום חמישי 21:30 בערב אני בהכנות לקראת שינה ו...טלפון, מהצד השני נמצא אלעד redroze.

השיחה קולחת משוחחים על עבודה, צבא, מכוניות וברגע שמזכירים את המילה מכונית, אלעד מספר שהמכונית שלו אושפזה אצל בני ל בראשון וצריך להוציא אותה לחופשי כמה שיותר מהר, ורצוי מחר:-) .

אני כמובן לא מסרבת לסייע לחבר, ונרתמת למשימה.

בשעה 13:00 אלעד כבר מתייצב בעבודה שלי ממתין שעה שלמה לסיום המשמרת ושננו נוסעים בטויוטה לכיוון ראשון.

מצויידים בג'ריקן של דלק הגענו לאסוף את הנסיכה שלו שהמתינה רק לנו...

אלעד מזנק ראשון מהרכב וניגש לבחון את הפורד מכל הכיוונים, לאחר שראה שכל הרכב תקין מבחינה חיצונית הוא ניגש לדלת פותח אותה מתיישב בה כאילו התיישב על כס המלך, מתניע אותה, מקשיב לצליל המנוע וחיוך עולה על הפנים מאוזן לאוזן.

זהוא יש אישור הרכב נראה ונשמע בסדר גמור, אפשר לנוע.:-D

אני קופצת לטויוטה, מתניעה, מכוונת את הכיסא, מנסה לכוון את הכיסא ממשיכה לנסות :? אבוי המושב תקוע ומסרב לזוז.

בקור רוח אלעד ניגש אלי ומכריז "היום את נוהגת ברכב אספנות". אני בתגובה:shock: או קיי.

הדרכה קצרה על הרכב, ועל הנהיגה בו, והופ אני כבר מאחורי ההגה.

המנוע נשמע אחרת, יש רק 4 הילוכים ואין מראת צד ימין, איך אני אנהג ברכב הזה:confused: .

מטרים ראשונים, אני כולי בהתרגשות, הרגל רועדת על הקלאצ' ו... הרכב נכבה, מתניעה שוב הפעם מקשיבה להמלצתו של אלעד להעלות את הטורים, והרכב מתחיל בנסיעה...

אחרי 100 מטר מגיעים לרמזור אני בצעקות הסטריות מהחלון "אין ברקסים":!:

אלעד מרגיע "זה רכב של פעם, אל תדאגי, הכל תקין".

אני בהסתמך על המנוסה ממני ברכבי אספנות לוקחת את הסיכון וממשיכה בנסיעה לכיוון הכביש המהיר.

אלעד בטויוטה בנתיב שמאל מדרבן אותי ללחוץ על הגז ומרגיע שזה בסדר ולא יקרה כלום לרכב.

אחרי הק"מ הראשונים התרגלתי לעיניין8) והתחלתי להנות מהנסיעה, ולא סתם נסיעה, נסיעה ברכב אספנות.

עכשיו אני החלפתי את אלעד ואני מחוייכת מאוזן לאוזן בזמן הנסיעה, פתאום התחלתי להבין שזו נהיגה אמיתית אני חלק מהרכב.

כשמתקרבים אל היעד והנסיעה מגיעה לסיומה, הבנתי שקיבלתי רק טעימה ויש לי רצון לעוד.

נהנתי מכל רגע וקיבלתי מושג מאוד מאוד קטן בנושא.

אלעד המון תודה על הכבוד לנהוג ברכב, ועל כרטיס הכניסה שלי לעולם הזה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

את מוזמנת יום שישי להמשיך את החגיגה..מבטיח לך סיבוב ארוך וממצה,והפעם במכונית עם בלמים ראויים!

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מוזמנת יום שישי להמשיך את החגיגה..מבטיח לך סיבוב ארוך וממצה,והפעם במכונית עם בלמים ראויים!

אני מבטיח לך הפתעה ביום שישי, ראה הוזהרת :shock:

ד"א חן, לא עשית סיבוב על האסקורט אחרי שבני נתן טאץ' אחרון לברקסים. הרכב עכשיו עוצר כאילו הוא נכנס בקיר בטון, והוא גם נראה כאילו הוא נכנס בקיר בטון. רגע, האם יתכן שהרכב נכנס ב...

:shock::roll::oops:

רציתי לנצל שירשור זה להודות ל-2 אנשים הכי סקסיים, חמודים, מחונכים ולא מקללים בפורום. אז קבלו במחיאות כפיים את "פן חרפי ובני לא להתעסק איתי לפני אני מוציא אותך מוועד הורים".

תודה רבה לכם על העזרה בשיקום האסקורט, בלעדיכם אני לא הייתי עושה את זה כי אני לא התחברתי לרכב הזה (ולכן הוא גם עובר לאחי עוד חודשיים שלוש).

ולאחר עריכה:

ותודה לליטל ש"הביאה את הרכב עד הלום (ובחתיכה אחת)", רק חבל שאת לא משלמת את החשבונות לבני ולחן ;-)

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסקורט בלחיצה על הבלמים עוצרת מה זה בדיחה, תבדוק שלא החליפו את הבלמים עם איזה מיצובישי:-) .

אבי.

בברכה אבי.

אסקורט MK1 בתהליך שיפוץ כאן

כל מידע על חלק למכירה\נטוש לאסקורט יתקבל בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראי הוזהרת זה מדבק . עכשיו תרצי גם שיהיה לך בחניה רכב אספנות

יש לה כמה...8)

רק עד היום לא יצא לה לנהוג :oops:

אלעד קבל ח"ח על האומץ...בכל זאת זו נהגת שודים :lol:

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליטל, את מה שעברת עם האסקורט שלו- אני עברתי לפני יותר מ- 13 שנה עם האסקורט שלי- בפעם הראשונה, אחרי שנהגתי ברכבים עם הבוסטר, ניסיתי לעצור אותה!:shock: אבל לא נורא- פעם הראשונה תמיד גרועה... אחרי זה זה משתפר בד"כ!:wink::-):twisted:

בשביל חוויה המושלמת- את מוזמנת לנסות לנהוג במשאית אספנות כמעט בת-40! מבטיח חוויה, שלא תשכח!:lol::-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסקורט בלחיצה על הבלמים עוצרת מה זה בדיחה, תבדוק שלא החליפו את הבלמים עם איזה מיצובישי:-) .

נכון, אתה צודק לגבי האסקורט המקורית, וזה מה שאני הרגשתי כשרק קניתי את הרכב. ובגלל זה שבוע אחרי הרכישה היא קיבלה דיסקים של ברנדה מקדימה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

סליחה על הבורות, אבל מי זה בני ל ?

הוא רציני והאם אפשר לקבל פרטים.

תודה מראש

חיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

סליחה על הבורות, אבל מי זה בני ל ?

הוא רציני והאם אפשר לקבל פרטים.

תודה מראש

חיים

תסתכל בראי - בני ל. נראה אותו דבר, רק קצת יותר שרוט.

ולנהגת השודים - בואי ביום שישי למפגש של מועדון החמש - אם את מעל גיל 24, תוכלי לגלות ש-MGB אספנות עוצרת כמו גדולה גם בלי בוסטר.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי הרכב הספציפי הזה הוא רכב האספנות הראשון שנהגתי עליו... החויה שלי אחרת ועשתה קצת טראומה, כמו כן מרגישים את הקשר לכביש? מצידי זה היה רק לרעה (אחרי אלפא ספרינט המושג ''קשר עם הכביש'' תופס קצת פרופורציות)... הבלמים? אוי הבלמים...

בכל מקרה כפי שהבנתי הרבה השתנה מאז שאני נהגתי עליה אז אי אפשר לדעת.

לא אהבתי במיוחד את הרכב, אני אוהב ישן ומיוחד, הדבר היחידי המיוחד בה זה שהיא ישנה.

עמית.

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...