Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמנים

poko
שימו לב! השרשור הזה בן 7925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ונשאלת השאלה - למה לעזאזל איכפת לך????????????????? :evil:

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשתי השאלות עד כה :

1) לא ממש אכפת לי נזק לטווח ארוך , אני רק רוצה לדעת שהשמנים מתערבבים בסדר ולא ייתפס לי מנוע (זה יהיה על חשבוני)

2) את השמן קיבלתי במוסך בעת טיפול , מדובר במוסך שהוא גם מורשה של סובארו. מדובר על אזור של 400 ש"ח הגלון

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך כסף לגלון 5W60 (לא שאני מאמין שקיים כזה דבר בארץ - או בכלל באיזור היבשת הסמוכה לנו) - לך תקנה אחד נוסף ותמלא.

אתה בטוח שאתה לא מתבלבל עם 5W50 / 10W50 / 10W60 / 15W50 ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחייאת שאין לי שמץ של מושג איזה שמן שמו לי.

שמו בטיפול וטענו ל 5W60.

אני משער כמובן שזה במציאות היה 10w50 או משהו דומה לזה.

ואני שילמתי רק חלק קטן מהכסף (ניו קופל את השאר).

אני חוזר לשאלה, האוטו אצלי לעוד חודש בלבד, צריך קילו וחצי שמן , לא רוצה לחזור למוסך , אפשר לערבב ?

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קילו וצי שמן ? איך אתה יודע ?

האוטו אצלך לעוד חודש ? אני לא מבין איפה הדילמה כאן בדיוק...שים 10W40 ותיפרד ממנו יפה בעוד חודש - חבל על ההשקעה.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קילו וצי שמן ? איך אתה יודע ?

האוטו אצלך לעוד חודש ? אני לא מבין איפה הדילמה כאן בדיוק...שים 10W40 ותיפרד ממנו יפה בעוד חודש - חבל על ההשקעה.

איציק

אחד מיתרונות הקליאו הוא מד שמן דיגיטלי אשר מודיע בדיוק כמה שמן חסר. בגלל שהקליאו שלי ידועה באכילת שמן אני יודע שכל נקודה היא כ 0.7 קילו. כרגע חסרות לי שתי נקודות :)

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברנו הרגילות (מגאן וקנגו לדוגמא) החיווי האלקטרוני (6 העיגולים) שווי ערך לטווח ה FULL עד MINIMUM במדיד.

ברוב המכוניות הכמות שנכנסת בין ה FULL ל MIN היא כ-1 ליטר. עוד כ- 2.5 ליטר קיימים בשטח ה"מת" שאנו לא רואים במדיד.

אין הגיון בכך שהיצרן, ברכב שלך, יבחר לעשות את החיווי על **כל** כמות השמן במנוע.

אי לכך, אני סבור שאתה אולי מגזים או טועה... רק מבחינה הגיונית (ויכול להיות שאני טועה - ואולי זה באמת ככה - למרות שאני לא רואה שום סיבה שרנו תשתמש במנגנון מדידה/חיווי אחר בקליאו מאשר במגאן).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק,

יכול להיות שאני טועה , אולם פעם אחת הגעתי למצב נורה כשלאחריו נכנס יותר מחצי גלון (די הרבה יותר) עד למצב Full.

אחרי שאני אמלא שמן אני אודיע לך מי צדק.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...