Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורי קנו מסך LCD ועדיין לא פתחו אותו, כדאי להחזיר? (תמונות)

amitt
שימו לב! השרשור הזה בן 6326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום,

הורי רכשו מסך מחשב LCD של סמסונג 17 אינץ' ממחסני חשמל שעלה 1045 ש"ח.

זכור לי שקראתי כתבה בעבר, לגבי הדרך הנכונה לבחירת מסך LCD , ובין היתר נרשם שם שיש מהירות מסויימת של פיקסלים או משהו בסגנון הזה שמומלצת , וכי יש מסכים רבים בעלי מהירות נמוכה מן הדור שישן, ושכדאי להיזהר מלקנות אותם.

ניסיתי לקרוא את הנתונים שעל האריזה אבל לא הצלחתי להיזכר בנתון המומלץ והאם הוא קיים אצלי.

עדיין לא פתחנו אותו כי אני רוצה לדעת האם העיסקה הזו משתלמת והאם המסך הזה הוא אכן מהדור החדש והמומלץ, ולכן אני פונה אליכם, בתקווה שיש כאן כאלו שיוכלו לתרום מהידע שלהם בנושא.

האם המחיר הוא סביר לדגם מסך כזה?

יש לנו מסך 17 אינץ' רגיל של סמסונג שרואים בו מעולה, מה ההבדלים בין מסך LCD למסך רגיל והאם כדאי לוותר על המסך החדש ולהישאר עם הרגיל?(בהנחה שהתחת של הרגיל לא מפריע )

מצורפות תמונות.

תודה רבה.

DSC00005.JPG

DSC00003.JPG

DSC00004.JPG

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתון שאתה מדבר עליו, אם הבנתי נכון, נקרא זמן הרענון, וכדאי שיהיה קטן מ8 מילי-שניות. בכל מקרה, זה לא מופיע בתמונות שצירפת.

המסך עצמו לא רע. האם הוא עדיף? תלוי בעיניים שלך. כמו שיש אודיופילים שיסרבו לשמוע מוזיקה בכל דבר שעלה פחות ממרצדס חדשה, יש כאלו שיעדיפו את הCRT הישן והטוב על פני הLCD הזה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסך עפ"י הנתונים נשמע מצויין , במיוחד לאור המחיר הנמוך במיוחד .

תן קפיצה לחנות מחשבים עם תצוגה , ונסה לראות איזה מסך מוצא חן בעיניך בהשוואה לאחרים - כך תדע אם הוא משתלם לך , או לא .

בהצלחה , ותתחדש . :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסך לא רע בכלל.

סמסונג 740N עם מהירות תגובה של 8 מילישניות.

אם אתה גיימר לרוב המשחקים זה יהיה סבבה לגמרי, אם אתה גיימר כבד משחקים מסויימים יכולים להציג מידה מועטה של מריחה (שלדעתי זה לא כזה נוראי).

אני מכיר את מסכי ה- N של סמסונג לטעמים הם לא רעים בכלל, אבל הם לא מצויינים (כמו בפרסומת :-o), לי אישית יש LG L1750HQ והוא עם מהירות רענון של 8 מילישניות והוא מעולה - אני מרוצה ממנו עד השמיים.

אם אתם צריכים ורוצים מסך LCD 17" למחשב, ואם אין לו פיקסלים שרופים, אין טעם להחזיר אותו לדעתי.

קפוץ לקישור הזה בזאפ: http://www.zap.co.il/ratemodel.asp?model_id=409639

יש המלצה אחת על המסך, ואם תכנס לאחד מהאתרים שמוכרים אותו תוכל לקרא את המפרט המלא.

בקיצור חבר את המסך ותתפנק.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי צביקה תודה על תשובתך,

מה זה CRT ? מסך רגיל עם תחת כמו שדיברתי עליו שיש לי?

מצאתי נתונים על הדגם הזה ורשום שזמן הרענון הוא 8 מילי שנה, האם זה נתון גרוע יחסית?

מה לגבי השמועה שהגיע לאוזני לגבי העובדה שמסך LCD שכזה עדיף לעניים על פני מסך ישן עם תחת כמו שיש לי כרגע?

תודה רבה.

קישור לנתונים: http://www.gadot.info/hebrew/hardware/details.asp?type_id=651

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתון הזה הפך להיות תוך שנים בודדות ללא רלוונטי בעליל

משום שאף אחד לא מפרסם את המדידות שבאמצעותיהם הגיעו לנתון הזה,

וכל המסכים משתמשים בשיטות מסוימות לשיפור הנתון הזה תוך כדי פגיעה

(פגיעה גדולה או פגיעה מזערית, תלוי בשיטה) באיכות התמונה.

תחשבו על הנתונים של צריכת דלק במכוניות - במקרים רבים אין קשר בין הנתון

למציאות, יש רק שקר גדול או שקר פחות גדול מבחינת היצרנים.

בקיצור, אין כמו מראה עיניים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית - 8 מ"ש זה קצב ריענון מצויין , שעד שלאחרונה , כשניכנסו לשוק זמנים נמוכים יותר , היה הטופ שבטופ .

ב - 99.9% מהמקרים לא תרגיש אותו , ואני מדבר מניסיון - עבודה חלקה לחלוטין .

קצב הריענון של CRT נמוך מאוד , כך שהוא לא מהווה פונקציה להשוואה , ולכן גם הנתון הזה לא מהווה שיקול במסכים כאלו .

אני בדעה של לבחור מעשית ולא תאורית , כלומר , כפי שציינתי - ללכת לראות מה מוצא חן בעיניך בעין , ולא על הנייר . עם זאת , מדובר במסך מעולה , שביחס למחיר הנמוך , מספק תמורה מעולה לטעמי .

*עריכה -

לשאלתך , כן , מסך LCD בריא יותר לעיניים , עקב החוסר בריצוד התמונה . תנסה לצלם את מסך ה - CRT ומסך ה - LCD במצלמת וידאו , ותיווכח בכך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

volvo240 - אתה מדבר על מהירות תגובה (Response time) ולא קצב רענון (Refresh Rate).

בכל מקרה - אין ריצוד במסכי CRT כל עוד עובדים ב85Hz (קצב רענון). אתה יכול לצלם מסך ב85Hz והוא יראה מצויין. הבעיה הגדולה של CRT זה בריחת סנכרון הצבעים (convergence). זה יכול להטריף (לפחות אותי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני רוצה להודות לכל מי שהגיב ותרם מהידע שלו.

אני עדיין מבולבל ולא יודע האם כדאי להחזיר את המסך ולהישאר עם הסמסונג הרגיל שיש לנו או להחליף אותו בחדש.

המסך הדק לא יחסוך לנו מקום בצורה משמעותית והשיקול העיקרי שבגללו אני חושב להשאיר אותו הוא היתרון שלו בכך שהוא מזיק פחות לעיניים.

אני רק רוצה לציין שאנחנו לא משחקים במשחקי מחשב בכלל, רק גלישה רגילה באינטרנט .

חשבתי שאולי כדאי להשקיע את הכסף של המסך במשהו אחר שיותר חשוב כרגע מה אתם אומרים?

מה מבחינת צריכת חשמל? האם ל LCD יש צריכה נמוכה משמעותית מהישן שיש לי?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המסך הנוכחי שלך לא מפריע לך מבחינת הגודל, ואיכות התצוגה שלו תואמת את הציפיות שלך - לא תרגיש שינו מהותי במעבר למסך LCD. נכון שזה נורא מגניב שיש עוד 50 סמ"ר לבלאגן על שולחן המחשב, אבל שינוי של ממש אין. גם אם תנסה לצדק את ההחלפה בתצרוכת החשמל שלו - מדובר בנתון זניח לחלוטין כשמדובר על מסך בודד שעובד כמה שעות בודדות ביום.

בקיצור - זה בעיקר פוזה. אבל הרבה אנשים קונים מכוניות יקרות בשביל הפוזה, אז תעשה את השיקולים שלך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...