Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד כמה יהיה השיפור באיכות הסאונד בזמן החלפת רדיו דיסק מישן לחדש.

Avinusha
שימו לב! השרשור הזה בן 6332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב.

ברשותי יונדאי קופה 04' כאשר מורכבת בה המערכת הבאה:

HU VDO CD721

Comp Focal v1

מגבר: JL Audio 4300e

Sub Dragster (לא ברור הדגם, יוחלף בקרוב או להרץ 300 או לפוניקס גולד, אחליט אחרי שאשמע את שניהם)

יום רביעי הקרב ובא (באיטיות משהו מרוב תשוקה וחוסר סבלנות) אני אקבל מחו"ל את ה

Clarion Dxz865mp ושאלתי היא כזאת..

עד כמה באופן תאורטי (ומצטער מראש אם זה נשמע מטומטם לשאול ..) יהיה השיפור באיכות הסאונד באחוזים .. ועד כמה יהיה שיפור בעוצמה.

יש לציין כי ברדיו דיסק שיש לי כרגע אין יציאה מסודרת ל RCA (מכשיר ישן מאוד) ולכן המתקין עשה לי קומבינה עם מתאם שחור כזה מרובע .. (מה שנראה לי שמשפיע על האיכות בצורה קשה ומכאן נובעת שאלתי)

בנוסף, חבר (אפילו חבר בפורום.. אביב..) האיר את עיניי ואמר לי כי בקלריון מדובר בשישה יציאות RCA מה שאומר שעדיף לי לעביר אל המגבר (שהינו 4 ערוצים) יציאה נוספת ל RCA, האם יש אמת בדבר, ולמה זה יתרום לי בכל החבילה ?

שתיהיה שבת שלום ..

בתודה מראש,

נ.ב

מצטער על הכותרת בשרשור הקודם.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

ההתקנה בוצעה אצל מתקין מקצועי אך לא בוצעה עבודת איטום על הרכב.

אני מאמין שבשבבים הבאים אבצע איטום.

מה בעניין שאלותי לגבי ה RCA, תוכל להסביר לי על העניין ?

בתודה, אבי.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Avinusha,

השיפור באיכות הצליל יהיה גדול! למכשיר הישן שלך אין יציאות RCA אורגינליות ולקלריון יש יציאות RCA. רק ההבדל הזה בלבד ישפר את איכות הצליל בצורה משמעותית. כמו כן לקלריון יש איכות צליל מדהימה.

תתחדש,

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה שלו..

אשמח לקבל תשובה בעיניין ה RCA הנוסף, האם שווה בשבילו לפרק שוב חצי מהפלסטיקים של הרכב או שזה לא כזה משמעותי (אם בכלל..?) ואם כן משמעותי, אז כיצד זה בא לידי ביטוי.

תודה מראש, אבי.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה להשקיע ב RCA הנוסף ולו רק בגלל שהוא יתן לך יותר אפשרויות כיוונון של ההד-יוניט ושל המגבר (כמו פיידר, גיינים נפרדים, חיתוך תדרים).

כמה פלסטיק כבר יש לפרק :wink: .

באותה הזדמנות בדוק את חוטי הרמקולים שלך. אם הם דקים מאוד או מקוריים של הרכב - שקול החלפתם לחוטים עבים יותר.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות חברים, אבל עכשיו אני שונא אתכם (בציניות ע-נקית) :) אתם לא מבינים כמה אני מחכה לו.. ונשארו עוד ארבעה ימים שלמים !!!

בינתיים אני אלך לקנות 2 זוגות RCA חדשים..

יש לכם המלצה לחיווט איכותי ? (אם אפשר לצרף כתובת לאתר בכדי לראות אותם זה יהיה נחמד)

תודה !

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות חברים, אבל עכשיו אני שונא אתכם (בציניות ע-נקית) :) אתם לא מבינים כמה אני מחכה לו.. ונשארו עוד ארבעה ימים שלמים !!!

בינתיים אני אלך לקנות 2 זוגות RCA חדשים..

יש לכם המלצה לחיווט איכותי ? (אם אפשר לצרף כתובת לאתר בכדי לראות אותם זה יהיה נחמד)

תודה !

על תשתגע יותר מדי על איכות של ה- RCA

מחיר גג ליחידה (שזה בעצם זוג כמובן) 150 ש"ח יצא לך גג 300 ש"ח וגם זה לא כל כך ישנה מחיווט של 50 ש"ח ליחידה

אצלי יש RCA של DRAGSTER הם מעולים סה"כ 150 ש"ח לזוג ויש לי 2 ..

חשוב שיהיו שכבות טוב של סיכוך ב RCA בכדיי למנוע כמה שיותר כניסה של רעשים לאות המקור.. 2-3 שכבות מספיק בהחלט!

מנואל.

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מנואל.. אלו היו הכוונות שלי, כל זוג 150 שקל זה סביר בהחלט ..

ד"א ראיתי את השרשור על הסיכום מפגש.. היה חבל לי לראות את הרכב שלך במצב כזה.. אבל שטויות, קח את זה בקלילות עד כמה שאפשר ותסתכל על חצי הכוס המלאה .. והיא בהחלט מלאה בכל טוב, אתה בריא, שלם, עומד על הרגליים.. ואפילו מגיב בפורומים !

תודה על העצה, מהיכן ניתן להשיג את החיווט ?

אבי.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מנואל.. אלו היו הכוונות שלי, כל זוג 150 שקל זה סביר בהחלט ..

ד"א ראיתי את השרשור על הסיכום מפגש.. היה חבל לי לראות את הרכב שלך במצב כזה.. אבל שטויות, קח את זה בקלילות עד כמה שאפשר ותסתכל על חצי הכוס המלאה .. והיא בהחלט מלאה בכל טוב, אתה בריא, שלם, עומד על הרגליים.. ואפילו מגיב בפורומים !

תודה על העצה, מהיכן ניתן להשיג את החיווט ?

אבי.

תודה על התגובה ידידי..חבל שרק הרכב היה של אבא שלי ולא שלי פרטי.

ממש לא נעים.

עדיף ללכת למתקין רציני

תקפוץ ל"סאונדר" ברחובות

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת לא נעים כל עיניין הרכב, אך אני בטוח שאבא שלך עם כל הכעס יקבל את זה בקלילות ואף יעלה חיוך אחרי הכל, על כך שהכל בסדר עם בנו. (ואני מקווה מאוד שהוא גם "יזיין" לך בשכל על כמה הכבישים מסוכנים וכמה צריך להזהר).

בעיניין ההתקנה, הכל אצלי ברכב כבר מותקן ע"י מתקין מקצועי ככה שאני לא צריך פה התקנה, סך הכל להוציא חוט ולהחליפו בחוט חדש.. אני לא חושב שבשביל דבר כזה אני צריך מתקין.

חוץ מזה שחבר טוב שלי, שהוא גם חבר בפורום (אביב התותח ..) הוא מתעסק עם התקנות ומבין דבר בעיניין ככה שאני רגוע.

שיהיה לנו המשך לילה שקט (אני בשדרות למשך השבת.. שומר על העיר מטעם תפקידי בצה"ל)

אבי.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...