Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם עולה חדש שקנה את רכבו בהנחה חייב להוזיל במחיר במכירה ?

idan10
שימו לב! השרשור הזה בן 6334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם וערב טוב!

תהיתי האם כאשר עולים חדשים רוכשים את רכבם מהיבואן בהנחה מסויימת (של 16% אם אני לא טועה) אז האם כאשר אחרי כמה שנים שהם באים למכור את הרכב הזה בשוק החופשי יד שנייה יש מחיר מיוחד לרכבים שלהם???

אני אתן דוגמא:

נניח בשנת 2000 עולה חדש קנה מהיבואן מזדה לנטיס במחיר של כ100 אלף שקלים במקום 117 אלף שקלים שזהו המחיר לצרכן הרגיל, האם כאשר הוא ימכור אותו היום הוא ימכור אותו במחיר המחירון של הרכב או שימכור אותו בפחות מכיוון שקנה בפחות???

בברכה,

עידן בשור.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זו הטבה שניתנת לעולים, הרכב נמכר במחיר המלא

אסור להם למכור את הרכב במשך 5 שנים, אלא אם הם משלמים את המיסים למכס.

ההטבה ניתנת רק לעולים חדשים שהיה להם רישיון נהיגה זר לפני תאריך העליה לישראל, בכדי שגם בארץ יוכלו לרכוש רכב חדש למרות נטל המס הכבד, ההטבה היא רק למי שנהג גם בארץ המוצא, בכדי ששיקול המס לא יהי גורם מעכב בהחלטה אם לעלות לארץ או לא - (בחו"ל היה לי רכב ובארץ לא תהיה לי אפשרות לרכוש עקב המס הגבוה.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה הזו לא ממש מעניינת, לפחות לא יותר משאר השאלות בפורום, ולכן הכותרת נערכה.

אף מוכר לא חייב למכור במחיר של לוי יצחק.

לוי יצחק הוא לא חוק, אלא שמאי שאמור לסקר את מצב השוק.

מוכר רכב משומש יכול לבקש כל מחיר שירצה, גם אם הוא קנה אותו בהנחה מכיוון שהוא עולה חדש, גם אם קיבל אותו במתנה מסבתא שלו, גם אם קיבל אותו ב-50% הנחה בגלל עיניו היפות, גם אם זכה בו בפיס וכו'.

לגבי עולה חדש - הוא אינו יכול למכור אותו ב-5 השנים מהקניה, ללא תשלום המיסים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העריכה צודק בהחלט פשוט מיהרתי!

ואסף תודה לך על התגובה המדוייקת!

שיהיה לכם המשך ערב נעים!

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על משהו:

מורה נהיגה קונה את הרכב בהנחה של 16 אחוז מע"מ כי זהו רכב עבודה.

נניח אחרי חודשיים הוא טוען הרכב לא נוח לנהיגה אני מוכר אותו ואז חבר של המורה קונה את האוטו במחיר שקנה המורה.

לדוגמא.

המורה קנה אוטו ב100800 במקום 120 אלף ומוכר לחבר שלו ב100800 . החבר קונה רכב ב19200 אלף פחות.

ואז המורה קונה רכב לעצמו כרגיל.

אפשרי?

אם אתה לא יודע לנהוג על 100 כ"ס, לא יעזרו לך 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ''ל לגבי רכב של נכה צה''ל או משרד הביטחון אשר קונים את רכבם ב 50 אחוז הנחה, כעבור שלוש שנים הם רשראים למכור במחיר המחירון.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שה-16% החזר מע"מ שמקבל מורה לנהיגה נכללים ב50% שמקבל נכה

(שזה בעצם פטור ממיסים ומע"מ ועוד כמה דברים) מה שלמעשה אומר שלא קיים כאן

כפל כי ה16% מע"מ כבר מגולמים ב50% הנחה של הנכים.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שה-16% החזר מע"מ שמקבל מורה לנהיגה נכללים ב50% שמקבל נכה

(שזה בעצם פטור ממיסים ומע"מ ועוד כמה דברים) מה שלמעשה אומר שלא קיים כאן

כפל כי ה16% מע"מ כבר מגולמים ב50% הנחה של הנכים.

נראה לי שהשאלה שלו הייתה צינית(+רטורית) ...

אם אתה לא יודע לנהוג על 100 כ"ס, לא יעזרו לך 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...