Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן כבר היום לבצע שינוי לאספנות לרכב מודל 1977?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 6339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הרכב שלי הוא מודל 1977.

שאלתי היא האם אני יכול כבר בימים אלו לגשת למשרד הרישוי לבצע שינוי לאספנות, ולקבל רישיון אספנות שיהיה תקף החל מה 1/1/2007 או שצריך לחכות לתחילת שנת 2007.

כמו כן, האם מגיע לי זיכוי על האגרה המקורית, ששולמה עד פברואר ואיך אני מקבל אותו ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השינוי לאספנות לא לפני האחד בינואר 2007

אין שום החזר, כי תוקף הרישוי נשאר כמות שהוא בסוף ינואר תקבל חידוש רישוי

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אירית, לאחר קריאה מרובה בפורום, הבנתי שהשינוי לאספנות יכול להתבצע כבר בתחילת השנה ולא במועד הטסט הקרוב. אז למה אין החזר יחסי של חודשיים (במקרה שלי) ?

זה לא שמעניינים אותי הכמה שקלים האלו, אבל נניח והלכתי בראשון לינואר ושיניתי את הסטטוס של הרכב לאספנות, כלומר כל החוקים (הגבלות השעות ואגרה מופחתת ) חלים עלי כבר מהראשון לינואר, בזמן שאגרה רגילה שולמה עד סוף פברואר. (טסט מקורי בסוף פברואר ) איפו הצדק כאן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב טוב למה שרשמתי, חידוש הרישוי שלך יהיה במועד הרגיל קרי פברואר ולא באחד בחודש ינואר, הפיכת הרכב לאספנות לא מותנית בביצוע רישוי בפועל.

יום יפה

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה, את כל זה אני יודע. אני לא רוצה להיות נודניק, אבל אני אנסה לשאול את השאלה בצורה אחרת.

נניח והטסט של הרכב שלי הוא ב 15 לדצמבר.

ב 15 לדצמבר שילמתי אגרה חצי שנתית מלאה (400 ש"ח ) והעברתי את הרכב טסט. טסט הבא ב 15 ליוני.

בראשון לינואר הפכתי את הרכב לאספנות, מה שאומר שאני משלם החל מ 1 לינואר אגרה מופחתת. האם במקרה זה מגיע לי זיכוי על ההפרש בין אגרה רגילה לאגרת אספנות.

אין לזה חשיבות רבה מבחינתי, אבל מעניין אותי לדעת.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתשנה את סטטוס הרכב שלך לאספנות הרכב שלך עדיין יהיה עם רישוי

אם אתה כלכך חפץ בלקבל את ההחזר, אתה יכול להפקיד את הרשיון הישן

ולהוציא רשיון אספנות ואני חושב שתצטרך לעשות טסט נוסף כרכב אספנות.

מעניין אותך עד כדי כך למצוא חוסר צדק במערכת?

אם כן אל תחפור יותר מידיי יש מלא עיתונים שימחישו לך מידיי יום ויומו עד כמה חוסר צדק קיים...

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני יודע את התשובה לגבי אגרת רישוי,גם לא ממש מענין אותי לחפשה אך רק ע"מ לסבר את העין אזי לגבי אגרת טלויזיה,אם שילמת את האגרה לשנה ואח"כ מכרת את מכשיר הטלויזיה,הצהרת והוכחתה שכך עשית,לא תקבל את החלק היחסי של האגרה בחזרה וזאת עפ"י חוק!

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...