Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכירת הרכב ללא זכרון דברים, כמה שאלות. (הכותרת נערכה)

CaR MaN
שימו לב! השרשור הזה בן 5685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם , שבוע שעבר מכרנו את האוטו.

עשינו העברת בעלות , הבן אדם שילם והכל טוב. ( יש לי את הטופס של העברת בעלות )

עכשיו השאלה אם זה בסדר שלא עשינו זיכרון דברים ? יכול להיות משהו?

השארנו לו גם את הביטוח חובה לעוד 3 חודשים.

תודה ויום טוב.

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זיכרון דברים עושים לפני העברת הבעלות, כדי לוודא שכל התנאים שהוסכם עלהם יקויימו גם ביום המכירה.

אם כבר מכרת והכל בסדר, אז אין שום חשיבות או מטרה לזיכרון דברים, ולכן כמובן שזה בסדר.

למה השארתם לו את הביטוח חובה ל3 חודשים? זה לוקח בדיוק יום לעשות ביטוח חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש (ניצול שירשור):

מישהו יכול לתת את הנוסח המדוייק של זכרון דברים? כלומר שיהיה צריך לרשום רק את הפרטים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זיכרון דברים עושים לפני העברת הבעלות, כדי לוודא שכל התנאים שהוסכם עלהם יקויימו גם ביום המכירה.

אם כבר מכרת והכל בסדר, אז אין שום חשיבות או מטרה לזיכרון דברים, ולכן כמובן שזה בסדר.

למה השארתם לו את הביטוח חובה ל3 חודשים? זה לוקח בדיוק יום לעשות ביטוח חדש.

פשוט היה לאוטו טסט לעוד 3 חודשים , אז זה מין כיסוי כזה.

ואת הביטוח מקיף הקפאנו.

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד עושה זיכרון דברים, גם אם הוא נעשה ביום העברת הבעלות עצמה, בשביל השקט הנפשי שיש בעוד מסמך שמעיד על פרטי העסקה.

יש הרבה פורמטים ברשת לזיכרון דברים.

עד כמה שאני זוכר לא ניתן להעביר ביטוח חובה והוא למעשה מתבטל מיד עם העברת הבעלות. בדוק את זה בדחיפות עם הסוכן שלך או עדיף שתיידע את הקונה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, לאחר בירור שערכתי לפני רכישת הגולף בחודש מאי 06: לא קיים כזה דבר להשאיר את הביטוח.

הוא פוקע ברגע העברת הבעלות.

בשל כך נאלצתי לאחר העברת הבעלות לעמוד כמו דחליל ליד האוטו במשך כמה שעות עד שקיבלתי אישור מסוכנות הביטוח שהביטוח שלי בתוקף...

גם אני מצדד בעריכת זכרון דברים, למרות שבמקרה של הגולף חרגתי בצורה נדירה ממנהגי לאחר שוידאתי שהרכב באמת במצב מצויין וביצענו הסכם בכתב יד במספר ראשי פרקים, מכיוון שהבעלים הקודם היה מאותגר מילולית (או בעברית : לא סיים בית ספר ולא הבין מה כתוב בהסכם הסטנדרטי בכלל)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצדד בעריכת זכרון דברים, למרות שבמקרה של הגולף חרגתי בצורה נדירה ממנהגי לאחר שוידאתי שהרכב באמת במצב מצויין וביצענו הסכם בכתב יד במספר ראשי פרקים, מכיוון שהבעלים הקודם היה מאותגר מילולית (או בעברית : לא סיים בית ספר ולא הבין מה כתוב בהסכם הסטנדרטי בכלל)

ההסכם שערכתם בכתב יד הוא זיכרון דברים לכל דבר.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה נוסחים בהרבה אתרים

אני ממליץ לעתיד על הנוסח של לוי יצחק : http://www.ynetcenter.co.il/Static/Articles/Art2Print/Art2Print_T2851388.htm

יש לזה משמעות כמו דו"ח שהתקבל לפני המכירה עליך ואחרי המכירה עליו, בלי זה יותר קשה לטפל במספר "שטויות" כאלו

בברכת שבוע נפלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לעתיד על הנוסח של לוי יצחק : http://www.ynetcenter.co.il/Static/Articles/Art2Print/Art2Print_T2851388.htm

יש לזה משמעות כמו דו"ח שהתקבל לפני המכירה עליך ואחרי המכירה עליו, בלי זה יותר קשה לטפל במספר "שטויות" כאלו

בברכת שבוע נפלא

תודה רבה! להבא אני אשמור את זה.

ואם במקרה של תאונה, אנחנו יכולים ל"נדפק" איך שהוא?

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השארנו לו גם את הביטוח חובה לעוד 3 חודשים.

למיטב ידיעתי, לאחר בירור שערכתי לפני רכישת הגולף בחודש מאי 06: לא קיים כזה דבר להשאיר את הביטוח.

הוא פוקע ברגע העברת הבעלות.

בשל כך נאלצתי לאחר העברת הבעלות לעמוד כמו דחליל ליד האוטו במשך כמה שעות עד שקיבלתי אישור מסוכנות הביטוח שהביטוח שלי בתוקף...

אייל צודק.

הביטוח תקף כל עוד הפוליסה רשומה על שם בעל הרכב. ברגע שהעברתם בעלות - ביטוח החובה לא תקף.

כדאי שתתקשר מייד לאדם שקנה ממך את הרכב ותיידע אותו על כך. הוא נוסע ברכב ללא ביטוח חובה. אם אמרת לו שהביטוח שלך ישאר אצלו - הטעת אותו.

כמו כן, כשתתקשר לחברת הביטוח לבקש את החזר הכסף על שאר הביטוח שלא נוצל (מרגע המכירה) סביר שהם יבקשו את טופס הביטוח המקורי שלך (שמסרת בטעות לקונה).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הביטוח יש להעביר על שמו זה עולה 41 שקלים.

אחרת כל פגיעה שתיהיה זה עליכם.

זכרון דברים עושים כדי לסכם ולהתחייב על הרכב ביום מכירתו, ועל הקונה להתחייב לתנאים משעת קניתו, אין שום חובה לעשות זכרון דברים.

שקניתי את הפג'ו הנוחכית לא עשיתי שום זכרון לקחתי לבדיקה הכל היה מעולה, העברתי כסף, הבן אדם היה יותר אמין מטויוטה אדם נוח נחמד שאני גם מכיר מספר שנים, וזהו נפרדנו לשלום.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו גם היינו אליו מאוד אמינים, כאשר אנחנו קנינו את האוטו הבחור סידר אותנו , ניתק את הפיוז של הכריות האוויר שלא נראה שהם מהבהבות , וביום הקניה שהעברנו את האוטו התחיל להבהב.

אנחנו גם יכולנו לעשות את זה ,אבל פשוט הורדנו מהמחיר .

בקשר לביטוח , אבא שלי דיבר עם הסוכנת ביטוח שלנו , הסביר לה הכל והיא אמרה : " זה לא בריא, אבל אפשרי" ( להשאיר את הביטוח חובה.)

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי - פעולת העברת הבעלות גוברת מבחינה משפטית על זכרון דברים, שאמנם מהווה מסמך משפטי מחייב, אך רק את הקונה והמוכר.

דוגמא:

רכב שנערך עבורו זכרון דברים לגבי מכירתו, אך לא נרשם במשרד הרישוי, ועבר עבירה שעליה התקבל דו"ח אוטומטי או שניתן ללא זיהוי הנהג (דו"ח חנייה למשל), הדו"ח יגיע על שם בעל הרכב הרשום במשרד הרישוי.

רק אם ישנם ליקויים שהסתרתם כמוכרים ולא הוזכרו בזכרון הדברים עקב כך - ניתן יהיה לבוא אליכם בתביעות. מכל שאר הבחינות - אין לכם מה לחשוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

בברכת שבוע נפלא

האם יש זכרון דברים גם באנגלית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...