Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית אוטו דיזל עד 40,000 ש"ח - זקוק לפרטים.

Boxer
שימו לב! השרשור הזה בן 7563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתרגש, זו הפעם הראשונה שאני פותח נושא בפורום הזה :D

אני זקוק לעזרה עבור חבר ממבינים ומבעלי נסיון בלבד בדגמים ספציפיים של דיזל.

המטרה - מכונית לכ- 40,000 ק"מ בשנה. נסיעה יומיומית לירושלים.

בד"כ נהג יחיד - כך שמבחינת גודל פיסי החיפוש משתרע מסופר מיני ועד "מנהלים"

סדר עדיפויות -

1. אמינות, אמינות, אמינות, אמינות. הבנאדם נוסע כל הזמן ואין לו זמן להיות במוסך.

2. עלויות אחזקה - למקרה שהוא כבר מגיע למוסך.

3. נוחות (הבנאדם נסע עד היום בלנטיס :oops: )

4. בטיחות בסיסית ומעלה (אפילו סקסו תתאים כאן)

5. הנאה מנהיגה.... טוב אין דרישה כזו.

האופציות שחשבתי עליהן - אשמח לקבל חוות דעת חיובית/שלילית על כל אחת ואחת.

1. סקסו דיזל - הבעיה -האם היא תעלה לירושלים? (לנהג אין לב לטחון אותה)

2. סיטרואן ZX / קסארה TD

3. קסנטיה TD - אשמח לחוות דעת מפורטת אם למישהו יש נסיון אישי מקיף איתה.

4. פיאט מריאה TDS ואולי אפילו JTD (הבחירה שלי היא ה- JTD בזכות הטכנולוגיה)

5. פיאט פונטו TD

6 רנו קליאו B דיזל

7. דגמי SDI של הקונצרן, ובאופן ספציפי - איביזה, קורדובה ופליסיה דיזל.

למישהו יש הצעות / הערות / הארות ?

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קסרה/סקסו (לצערי הקסנטיה לא בתקציב, וקשה מאד למצוא קליאו/מריאה שלא לדבר על מריאה שהיא במצב טוב).

בנוגע לסקסו, הבעיה היחידה שנתקלתי בה בנתיים זה כשאתה תקוע מאחורי רכב אחר (לדוגמא בכביש מס' 1 בעליה לירושלים) אז אין לך מספיק מקום לקחת תנופה ואז אתה תקוע מבחינת כח. לא היתה לי כל בעיה לעלות לי-ם בכ90 קמ"ש ואני מאמין שאילו הייתי לוחץ עליה היא היתה מסוגלת לעלות מהר יותר. בכביש 443 אין בעיה לנסוע מהר באיזי (בגדול אין טעם לנסוע בכביש מס'1 אלא אם אתה צריך לנסוע לבית שמש/לטרון/דרום. כביש מס' 1 סתם פקוק צר ומלא עליות לא נחוצות מה גם שהגישה לאזורים השונים בי-ם הרבה יותר נוחה מכביש 443). מבחינת אמינות אני לא יכול להגיב מבחינת מקור ראשון, שכן הסקסו אינה ברשות משפחתי מספיק זמן בשביל לשפוט. מה שהייתי ממליץ לחברך לעשות זה להשכיר סקסו ליום מחברת השכרה ולראות אם האוטו מספק אותו.

מבחינת עלויות:

סולר כ2.22 ש"ח ברוב תחנות הדלק (לאחר ההנחה).

ביטוח: מקיף+חובה בערך 4K פלוס מינוס.

אגרה: 3,322 ש"ח (קב' מס' 1 כולל אגרת רשות שידור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורדובה SDI:

1. אמינות: האוטו שלי עבר 125K ק"מ. המאוורר הקידמי הלך לי כבר פעמיים. בממוצע הוא מחזיק שנה, והחלפה שלו כוללת החלפת כל היחידה (שני מאווררים - יקר). חוץ מזה, האוטו בגדול אמין. בעיות עם החלונות לא היו לי, אבל אני מצפה להן בקוצר רוח...

2.הטיפולים באוטו יקרים (מאוד) במוסך מרכזי. המחירים צונחים באופן דרמטי במוסך לא מורשה עם חלפים לא מקוריים שמספקים את הסחורה.

3.האוטו לא נוח. אין בו תאי אחסון כמעט בכלל. הוא קופצני ומקרקש, אבל לא מתפרק. הבאגז' שלו אדיר :!: .אחת מהסיבות הכי מרכזיות לקנייה של הקורדובה.

4. בטיחות?? 2 כריות אויר, ABS חסר אפקטיביות לחלוטין ומשענות ראש מאחור. בטיחותי? אולי פאסיבית. אקטיבית בטוח שלא עם תאוצות ביניים של פרה במחזור...

5. הנאה מנהיגה..... כן בטח!

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...