Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע חנוכה של מועדון החמש: תמונות וסרטים

נמרוד רחמימוב
שימו לב! השרשור הזה בן 6338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

:mm_yeah: תודה לניתאי ונמרוד רחמימוב על הצילום ועל העלאת הסרטון לפורום.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד! :mm_yeah:

העריכה ה"עתיקה" מדליקה.

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי לפני שעתיים מהאירוע,היתקלחתי(חובה!)נחתי,הכנתי כוס קפה והיתיישבתי לסכם את היום שהיה.

תחילת היום היתה מוצלחת;השיירה יצאה לדרכה בזמן והדרך עברה בנעימים(גם הודות לדיסק הנהדר שירון הכין לי-תודה!)ואיסוף החברים בדרך התבצע ללא עיכוב השיירה,כמובטח.

גם הכניסה לשטח התצוגה התבצעה במהירות וביעילות הודות להכנה טובה ויעילה.

האכזבה החלה כשהגעתי לחניית התצוגה;השטח היה מאובק והזכיר יותר מכל בסיס אימונים צה"לי בנגב,וכל המכוניות,בייחוד הכהות שבהן,קיבלו גוון לבנבן,ולאחר שעה ניראו כאילו חנו שם חודש..

השטח עצמו כלל לא מתאים לתצוגת מכוניות ולא היתה ממש אווירת תצוגה.

בנוסף,"חבר מועדון יקר" החליט לפתוח שוקעתיק משל עצמו,ומכר שם מאווררים,תנורי חימום וכי"וב,ולמרות בקשתו המפורשת של נחום,החליט לשים @%$ ולהמשיך בכך,דבר המהווה תעודת עניות למועדון.

אירוע חלוקת הגביע והתעודות היה יפה ומכובד,ומערכת ההגברה הראוייה סייעה לכך מאד.

סה"כ נהנתי מהאירוע הראשון שאני מישתתף בו לאחר 19(!)שנה,וכדאי להפיק לקחים לקראת האירוע הבא.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהיה בארוע וברח מוקדם בגלל האבק ובגלל העובדה שעם ישראל הנהדר טיפס בהמוניו על המכוניות, מי ניצח בתחרות?

הגיברת המכובדה הזאת:

untitledvb2.png

FORD A

שבוע טוב

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי היה נחמד!

אבל ממש לא מזכיר לרגע אפילו את האירוע שהיה בסוכות 9/10/06 (היה ממש ברמה גבוהה )...

חבל שהיה כל כך מאובק, רחמנות רק ב-7:30 בבוקר קמתי והלכתי לשטוף את הרכב...

גם חבל שלא היה מאורגן ברמה של סוכות שלכל דגם סוג היה מקום משלו,ולא כמו היום שהיה הכול מפוזר,וכל רכב עמד איפה שבא לו....

אך חברים יקרים מה נעשה אם " הישראלים " , היה כמה מצבים שממש במילים פשוטות נגעלתי מהם,

# באיזה זכות בא בן אדם פותח את הדלת מתיישב בתוך הרכב,עושה תמונות, האזאקה מצפצפת לא מעניין אותו כלום,ולא רק זה בא בעל הרכב ואומר לו מה אתה עושה ? צא מהרכב ? מה אני נוגע בדברים שלך? מה עונה לו הבן אדם? תסתום את הפה שילמתי בשביל זה..

ואמן זה היה רק זה....

אני בא אל הרכב שלי אני רואה לפחות 10 אנשים יושבים לי על הרכב, ולא סתם אנשים, לכל אחד היה מעל 100 קילו....

פחדתי שהפיבר שלי נגמר באותה שנייה, והלו מי חשב שם להביא גמל? ( שכחתם שיש שם סוסיתות) ?

אולי לפעם הבאה... ישימו שלט " נא להימנע מלגעת ברכבים " זה דבר חשוב, אני הבנתי שהרבה אנשים נמנעים לבוא לטיולים כאלה עקב מצבים כאלה אני צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן חן, היתה לי תחושת דה ז'אוו, נזכרתי בימי סיני של שנת 1967, עם כל האבק על הריסים ושנראים כמו "בנגטיב":wink:

אבל הדוכן היה מאד פעיל ובעזרתו של בוסי בדוכן - עלם החמודות אבי פלג הייתה למועדון הכנסה לא רעה בכלל.

למרות ש"מאבטחי מועדון החמש" ששכחו להתעורר אחרי ניעור "עדין" התייצבו וניסו כמיטב יכולתם למנוע ממבקרים לצייר גרפיטי על כלי הרכב.

שבוע טוב

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נהנתי מאד.

עד שנקרע לי הג'ינס והייתי חייב לעוף משם!:x:lol:

בראייה לאחור היה מצחיק.

אחרי זה המשכתי עם המשפחה להרים,תמונות שלי אני אעלה בהמשך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל החברים שלום,

הצלחנו לחגוג עוד אירוע מוצלח. לצערי, אף שהזמנו גשם יומיים קודם, הוא לא הגיע כדי לשקע את האבק, והרוחות לא תוככנו אף הן...

אני כבר לאחר שעתיים של עבודת ניקיון, מחיקת הכתוביות וכו', אבל מרגיש סיפוק גדול מהמפגש היום.

בעצם מדובר בנסיעה מתל-אביב בשיירה נהדרת, בדרך יפיפיה, ובהבעת הערכה והצדעה לכל המשפצים.

יש שני נושאים שאני מוצא לנכון להעיר עליהם, ולשתף את חברי הפורום והמועדון בתקווה שלא יישנו בעתיד:

ראשית, לא ראוי להפוך את האירוע הזה, כמו גם את מפגשי יום שישי- לשוק, באופן שחברי מועדון מנסים למכור סחורה מסוגים שונים, ללא תיאום, ללא אישור, ותוך ניצול לא מכובד של האירועים שלנו. זה פוגע בתדמית המועדון, וגם היום פנו אלי אנשים רבים והביעו מורת רוח ממה שראו. הנושא יועבר לדיון בהנהלת המועדון, תוך בחינת אפשרות להפעיל את בית-דין חברים.

שנית, בכניסה לאתר התנהלו ויכוחים מיותרים עד כדי הרמת-קול ואיומים לגבי הכנסת כלי-רכב שאינם אספנות. יתכן שחברים הבינו בטעות שיוכלו להיכנס למיתחם, אך מגרש החניה שהוכשר לכלי- הרכב הנוספים היה קרוב מאוד לכניסה, ובתוך האתר המקום היה צר מלהכיל את רכבי האספנות. חבל על כך שאנשים מקלקלים לעצמם ולאחרים את מצב-הרוח והאווירה הטובה. אני משוכנע שאם הם עצמם היו מנהלים את האירוע וצריכים להחליט, כך הם היו מחליטים..

שוב תודות- לסמדר, לדרור בריל, לקובי מילוא, לצוות השופטים, לאירית, לאבי, לליאור, לרוני רוזנברג, לאיציק שביב, לכל המשתתפים,

לחברת זברה תודה ענקית על העזרה בגרירה,

חג חנוכה שמח !!!

נחום

I am a strong believer in luck and I find the harder I work the more I have of it... Benjamin Franklin

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן חן, היתה לי תחושת דה ז'אוו, נזכרתי בימי סיני של שנת 1967, עם כל האבק על הריסים ושנראים כמו "בנגטיב":wink:

אירית - בלי "פוזות"!

לפחות את ואני יודעים בת כמה היית ב"סיני 1967" :lol:

עודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...