Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לקנות רכב יד שניה והשאלה היא האם זה נכון שהמחירונים של כל המכוניות יורדים?

asafdSTi
שימו לב! השרשור הזה בן 6339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המחירים של כל הרכבים המשומשים יורדים במחירון מידי חודש.

מספר האחוזים משתנה מרכב לרכב.

בינואר השנה, עם הפחתת מס הקניה על מכוניות חדשות, כנראה תהיה ירידה משמעותית יותר מבד"כ, שתשפיע ישירות על מכוניות משומשות בנות שנה שנתיים, ולאט לאט תשפיע בצורה זניחה על מחירהן של מכוניות משומשות ותיקות יותר.

אם אתה מתכוון לרכוש יגואר 2005, או S-CLASS 2006, כדאי להמתין. שם ההפרש משמעותי.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין לקנות אימפרזה שנת 94-95 האם כדאי לחכות לינואר או שלא יהיה הבדל ממש במחיר?

המחירון שלה זה 27300 כמה בערך יהיה בינואר?

מחפש קומפוננט עד 300 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשפעה תהיה זניחה. לא שונה משמעותית מהירידה בחודשים האחרונים.

אין טעם לנחש מה יהיה מחיר המחירון, בדיוק כמו שאין טעם לנחש אם המוכר יסכים להוריד 500 ש"ח כי הצמיגים שחוקים, או כי יש דפיקה בדלת.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי למצא אחת כזו במצב טוב ולקנות

ההפרש אם ייה לא יבוא לידי ביטוי ברמות המחיר שאתה מדבר עליהם.

הכסף הגדול יהיה על אחזקה שוטפת.

מצאת אוטו טוב? שלם וקח! זו דעתי

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף פה לשאלה בקשר למחירים!

אם אכן ירדו מתי יופיעו השינויים? בגיליון של ינואר ה-1/01/07 של יצחק לוי או שהשינויים יתרחשו במהלך ינואר ויופיעו בגיליון של פברואר- 1/02/07 ?

מקווה שהייתי ברור!

שיהיה לכולנו שבוע טוב ונחת בכבישים, חג חנוכה שמח!

בברכה,

עידן.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ינואר זה עוד שבועיים שלי אישית נראה כשמדובר בסוג כזה של קנייה כמו לא עוד הרבה זמן לחכות ולראות לבד אם זה כל כך חשוב לך. אבל מה אני מבינה.

פולו 75 כ"ס החדשה 2001 אוטו' 8)

אוסטין מטרו 1.3 מודל 89' וממשיכה לנוע (קדימה, אחורה, לצדדים ומעלה-מטה) נמכרה לרש"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...