Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון (וכמה שהונדה והיצרנים האחרים מעצבנים!)

שח_מט
שימו לב! השרשור הזה בן 7563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אלך כרגע על המנחת של רוקפורד ואקווה לטוב. מקסימום אזמין או אביא מארה"ב משהו אחר בהמשך.

בעיה שגיליתי היא שהמקום לטויטרים, אין שם רשת ומקום לטויטר אלא צריך לקנות מתאם+טויטר מהונדה ב- 450 + מע"מ.... לא יאמן! החברות לקחו את הקטע של מערכות OEM יותר מדי רחוק...

מקווה לטוב.

שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך להזמין מנחת איכותי מארה"ב ולסגור עניין, חבל שתשלם פעמיים.... וגם מנחת לא איכותי לא ייתן לך ממילא את מלוא האיכות! :idea:

לגבי הונדה מה אני אגיד לך... משפחתית משפחתית אבל הונדה :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז השבוע הותקן באקורד:

- ממיר של רוקפורד (מיציאה של רמקולים לכניסה של מגבר וסאב)

- קומפוננטות של סרוין וגה (מהאוטו הקודם)

- מגבר אודיסון 404 (מהאוטו הקודם)

- סאב 8" של רוקפורד (מהאוטו הקודם)

התוצאה: עולם אחר. שומעים טוב, יותר טוב מבקיה הקודמת. כמובן לא מושלם - עדיין חסר קצת מיד (אולי אחרי עוד מגבר ורמקולים נוספים מאחור או בדלת אחרוית זה ישתפר), ההי משתלט לעתים ו HU המקורי קצת בעייתי לכיונון.

בוצע איטום של הדלת עם החומר שאינני זוכר את שמו... מסתבר שהיו גם חלקים רופפים בדלת שלי זכר להתקנת האיתוראן... ממש אין רעידות בווליום סביר.

כסיכום - אני ממליץ לכל מי שאוהב לשמוע מוסיקה באיכות טובה לא להתייאש מה- HU המקוריים של הרכבים החדשים ולהתקין ממירים ומערכות. ישר כח לכם פה בפורום שאתם מעודדים זאת ומפנים לחומר רלבנטי. (למרות שלא הזמני מדיויד ניבן את הממיר שלו...).

תודה,

שח

(אם מישהו מעוניין ורוצה לבוא לשמוע הוא מוזמן לתאם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הקרדיט בנושא לאיל, שבתחילה הביא מאמרים שונים שנראים לנו מהחלל אבל בסופו של דבר הסתבר שהם נכונים, אכן אם ריצ'ארד קלארק יכול לנסוע עם הHU המקורי ולהשתמש במנחת טוב ,אין שום סיבה שאנחנו לא יכולים... :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה, מזה "מנחת"? (או, איך קוראים לזה באנלית)

מנחת בעצם לוקח סיגנל גבוה ומנחית אותו לסיגנל נמוך ככה שתוכל להזין אותו למגבר.

באנגלית קוראים לזה low output convertor ובקיצור LOC.

שחר, שאלה, בבית אם יש לך בעיה במיד אתה פשוט קונה עוד זוג רמקולים עם מיד טוב ומחבר אותם בנוסף לזוג הקיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק באלגוריה לבית אבל אל נשכח שבאוטו הקרבה לקדמיים ומידת השליטה של ה- HU משפיעה. אם אני חושב על זה לעומק יתכן שסאב יותר טוב ימלא יותר את הטווח הנמוך והבינוני יותר טוב מהסאב הנוכחי. בכל מקרה צריך עוד כמה שבועות טובים כדי לגבש דעה מוצקה יורת. בקיה היה חסר לי מיד אבל השלמתי עם זה ולמדתי לאהוב.

שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חסר מיד זה או בגלל מיקומי הרמקולים (שאותם אתה לא מתכוון לשנות) או בשל הרמקולים שיש לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בדרך הלוך חזור מהמסעדה שיחקתי עוד קצת עם הכיוונונים, הורדתי את הטרבל למינוס שש שזה המינימום ועכשיו הגבוהים פחות דומיננטים ויש איזהשהוא מיד נורמלי.

אני חייב לציין שבאופן כללי אני איש של היי, גם בבית הרמקולים מבליטים יותר היי על חשבון בס.

עוד שנה נראה לי אני אשקול שדרוג הסרוין וגה למשהו יותר טוב. איזה פירמות ודגמים יש מעליהם? (דרך אגב המתקין אמר לי שיש בדלת מקום ל- 6 וחצי והסרוין הם חמש ורבע... אז יש עוד מקום לשיפורים).

בכל מקרה הייתי מתאכזב מאוד אם לא הייתי מצליח לשדרג את המערכת המקורית... מה שכן הסאב בתוך תא המטען נותן אפקט באס יותר מרשים מאשר בקיה שם לא היה תא מטען סגור אלא פתוח לחלל הרכב.

שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול הכבוד לך על זה שהחלטה ללכת על הHU מקורי של האוטו למרות שאני יודע שבהונדה אפשר להוציא את המקורי שלא כמו באוטו שלי ( מאזדה 6 ) סיפור אחר לגמרי ...

בקשר לקומפוננט של איזה דגם הם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקומפוננטות הן HED-1502 של סרוין וגה. פשוט. לא רע.

אני לא יודע שאפשר באקורד להחליף את ה- HU... למיטב ידיעתי האוטו חדש לגמרי ועוד אין מתאם. נראה לי שיש גם בעיה עם הבקרת אקלים שמשתמשת במסך של ה- HU לכיוון הטמפרטורה.

בסך הכל הדרישות והתקציב שלי בינוני ולא בשמיים לכן המנחת עם מגבר בינתיים מספיק טוב.

שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקומפוננטות הן HED-1502 של סרוין וגה. פשוט. לא רע.

אני לא יודע שאפשר באקורד להחליף את ה- HU... למיטב ידיעתי האוטו חדש לגמרי ועוד אין מתאם. נראה לי שיש גם בעיה עם הבקרת אקלים שמשתמשת במסך של ה- HU לכיוון הטמפרטורה.

בסך הכל הדרישות והתקציב שלי בינוני ולא בשמיים לכן המנחת עם מגבר בינתיים מספיק טוב.

שח

הפתרון שלך לבעיית המיד הוא להחליף את הקומפוננט, שמעתי את הקומפוננט הזה שהממברנה שלו מצופה אלומיניום, והציפוי הזה פשוט פוגע בצליל....

אם יהיה לך כסף תשדרג את הקומפוננט לדגם יותר טוב של סרוין או של חברה אחרת לפי מה שנשמע לך יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...