Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בשולי נסיעת המבחן שלי על ה5 - 9 "אירו"...

איתן_כ
שימו לב! השרשור הזה בן 7854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את רשמי הנסיעה כתבתי שם:

http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-889-280-2290998,00.html

אבל את מה שיש לי להגיד אני כותב בפורום הזה ולא בשני לטובת המשך יחסיי התקינים עם UMI.

אז ככה, אני נכנס לסאאב כשלידי יושבת אשת מכירות.

דבר ראשון אני רואה את ידית ההילוכים האוטומטית ושואל באכזבה "מה, אין טיפטרוניק?" היא אומרת "לא".

בזמן הנסיעה ניסיתי לפתח שיחה על טורבו בלחץ גבוה וכו' אך היא הייתה עסוקה בלהחזיק חזק את הידית שלידה (אחר כך היא אמרה שזו פעם ראשונה בחייה שלקחו אותה ב200 קמ"ש).

היא גם לא ידעה מה עושים רוב הכפתורים וויתרתי על לשאול אותה עוד שאלות.

כשחזרנו לאולם התצוגה עיינתי בפרוספקט והיה כתוב שם "הילוכי סנטרוניק - אפשרות להחלפת הילוכים ידנית בהגה".

שאלתי אותה על זה, אז היא אמרה "אה, כן הטיפטרוניק זה בהגה".

המכונית כבר היתה בנסיעת מבחן הבאה, אז מה שיכולנו לעשות זה להסתכל על 5 - 9 שהייתה באולם תצוגה.

שאלתי אותה איך מחליפים הילוכים, אז היא הצביעה על כפתורי "פלוס" ו"מינוס" על ההגה.

הערתי לה בעדינות שאלה כפתורי הווליום של הרדיו והלכתי לדרכי.

בערב תעלומת הטיפטרוניק/סנטרוניק נפתרה כשקראתי את המבחן ב"אוטו" האחרון ושם היה כתוב שהמכונית תצוייד בזה רק החל משנת הדגם 2003 (מכונית המבחן ש"אוטו" ואני נהגנו בה היא מ2002).

לסיום אני שואל:

הרוכש הפוטנציאלי של סאאב לא קורא ירחוני רכב ולא יודע לבד על התכונות של הרכב.

למה שהוא ישקיע מעל 300 אלף ¤ באוטו אם גם איש המכירות לא יודע מה יש באוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מודאג לגבי יחסיך התקינים עם UMI?

יש לי תחושה שאם אביהו יקרא את זה, הוא יהיה יותר מודאג מהמשך היחסים של החברה שהוא מנהל עם אשת המכירות הזאת....

אתה לא חושב שמגיע לו לדעת מזה?

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו במה שאתה אומר... אבל לא בא לי שהיא תאבד את מקום עבודתה...

זה מזכיר לי עוד סיפור על UMI:

לפני כשנה היתה פרסומת בעיתון מקומי בשרון של סוכנות UMI בהרצליה פיתוח עם הצעה מיוחדת של דגמי 5 - 9 והיה כתוב "5 הילוכים".

גם בצילום היה ברור שמדובר בתיבה ידנית.

לפני כמה זמן שוחחתי עם גורם בכיר ביותר בUMI והוא סיפר לי שגורם בכיר אחר החליט על יבוא 6 מכוניות עם תיבה ידנית.

המכוניות לא נמכרו במשך תקופה ארוכה והועברו לסוכנות בהרצליה שם הן נמכרו בהנחה גדולה.

מי שהחליט על יבוא 6 המכוניות האלה נאלץ להיפרד מהחברה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשוק הישראלי שילוב של גיר ידני במכונית מנהלים יחד עם תדמית של אמינות לקויה עושה שמות למחיר מכונית משומשת.

זה אומר שהיום שתוכל לשים יד על סאאב כזו אינו כל כך רחוק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מי מקבלים להיות סוכן מכירות...

בכמה ביקורים בסוכניות התרשמתי שרוב סוכני המכירות יודעים פחות ממני על המכונית שהם מוכרים... אבל מי מאשים אותם בעצם - הצרכן הישראלי לא בדיוק מתעניין...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...