Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגבי ה DVD לרכב והמסכים

poko
שימו לב! השרשור הזה בן 7824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בואו רגע נעשה סדר,

לא תכננתי להביא בשלב זה DVD לרכב ומסכים אבל בשל הביקוש הרב של חברי הפורום אני מוכן להביא משלוח מצומצם למענינו.

הסט שיובא יהיה של מסכים נפרדים בגדלים של 5.6 אינץ ו 6 אינץ אשר ניתנים לחיבור לדש באמצעות סטנד או לגב הכסא באמצעות תושבת.

ה DVD יהיה מהסוג אשר מותקן בתא המטען ובעל עין מרוחקת המותקנת מקדימה ומנגן DVD, MP3 ותקליטורים כמובן. דרוש דק בעל כניסת Aux במידה ואתם רוצים לחברו לדק ולא ישירות למגבר.

בשלב זה אין לי פרטים סופיים, אני במו"מ מול שני יצרנים על מחירים ותנאים, לאחר מכן אני צריך לוודא אישורי מכון תקנים וכ"ו. תשובות סופיות יהיו רק בעוד כשבוע.

מחיר היעד שלי הוא בין 2000 ל 2500 ש"ח לסט.

הזמנה תתקיים רק במידה וייתבצעו 10 הזמנות מראש של חברי הפורום וחבריהם. חצי מהתשלום ייתבצע במזומן עם ההזמנה וחצי במזומן עם ההספקה. זמן הספקה משוער הוא כשלושה שבועות.

ביום ראשון או שני אני אפרסם את תמונות המכשירים ופרטיהם בהודעה דביקה. המעוניינים ישאירו תגובה. לאחר מכן במידה ויהיו מספיק אנשים בסוף השבוע ייתבצע איסוף תשלום המקדמה במפגש ברמת גן ובשתי נקודות נוספות שאפרסם. במידה ומספיק אנשים גם יממשו תצא ההזמנה ביום שני שלאחר מכן , במידה ולא יוחזר הכסף למי ששילם.

תשובות ומחירים סופיים בתחילת השבוע.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, למעוניינים במכשירים עם מסך נשלף , קחו בחשבון עלות כפולה לפחות. הזמנה תתקיים רק עם 10 הזמנות למכשירים מסוג זה.

למעוניינים במסכים גדולים יותר, אני אבצע בירור, עם זאת קחו בחשבון שההפרש בין 6" ל 7" יגיע לכ 600 ש"ח.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקו, מצטער אבל לא כ"כ הבנתי . . . .

האם יש אפשרות לחבר את המסכים לגג של הרכב ושהם יתקפלו כלפי מעלה, אין לי כ"כ בעיה עם הקטע של הגניבה (יש מערכת אזעקה רצינית על האומגה) אלא כואב לי הלב לעשות חורים בדשבורד ואני מעדיף לעשות חורים בגג (הרבה יותר קל להחליף) מאשר בדשבורד . . .

יש אפשרות להזמין דרכך אח"כ עוד 2 מסכים ??? יכול להיות שאני מעוניין לשים גם מסכים ליושבים מאחורה בתוך המושבים של הנהג וזה שליד הנהג, זה אפשרי לשים שם מסכים ??? אני יודע שיש כמה מכוניות כגון מרצדס שמיוצרים ככה . . . .

אם אתה יכול אז בבקשה תבדוק שהמסכים הם לא מהסוג הישן והזול שאי אפשר לראות בזווית (יש לי מחשב נישא בן 5 שנים עם מסך כזה וזה מאוד מעצבן!!!) . . .

איפה ניתן לראות את ההבדלים בין מסך 6'' ל-7'' ??? אם תוכל לתת לנו כתובת של חנות שבה נוכל לראות את המוצרים זה גם יהיה מצויין . . . .

אני בכל מקרה בפנים, אני מעדיף מסך כמה שיותר גדול (יכול להיות שאני אלך על ה-7'') אבל כואב לי הלב על הדשבורד היפה . . . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מייבא את הנגנים והמסכים במיוחד עבור חברי הפורום וכדי שנשיג מחירים טובים. המקסימום שאני יכול לעשות לפני ההזמנה הוא לפרסם תמונות של המוצרים ומפרט טכני.

יש גם גרסת מסך שמתקפלת לגג, אבל היא רלוונטית רק ליושבי המושבים האחוריים.

עוד מסכים בהמשך, אין בעייה, במשלוח הבא שיבוא אני אוכל לשריין לך עוד.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה פוקו, אני מחכה לנתונים וקצת יותר מידע . . . .

איפה ניתן לחבר את המסכים חוץ מעל הדשבורד??? פשוט כואב לי הלב לעשות חורים בדשבורד, אני מעדיף לעשות חורים בגג שזה דבר יותר זול ויותר קל להחליף . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה פוקו, אני מחכה לנתונים וקצת יותר מידע . . . .

איפה ניתן לחבר את המסכים חוץ מעל הדשבורד??? פשוט כואב לי הלב לעשות חורים בדשבורד, אני מעדיף לעשות חורים בגג שזה דבר יותר זול ויותר קל להחליף . . .

לא חייבים לעשות חורים בדש, ישנם תופסנים כאלו (בד"כ שמים בדיבוריות), שנתפסים ו/או נדבקים לדש, יציבים כמו הברגה, וניתנים להורדה ללא סימנים, אנחנו קיבלנו עם הוולוו כאלו...

ולגבי המסכים, אם יש "7 בפנאל מכני שבא עם ה-DVD אז כנראה שגם אני בפנים.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לפי הביקוש למסכים מתקפלים , תנו לי לבדוק מחירים.

כרגע אני יכול להשיג פנל תקרה עם מסך 7" או 10.4" המסך מתקפל לתקרה ויש תאורה משני הצדדים. יופי של סידור אבל ברור המכוניות זה רלוונטי רק למושבים האחוריים.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקו, בבקשה תביא לנו כמה שיותר הצעות לגבי המסכים . . . .

אם העלות של המסכים המתקפלים גבוה יותר בהפרש רציני מההצעה הראשונה שנתת אז לא נראה לי שזה יתאים לי . . . . . לכל אחד יש את השיקולים שלו !!! אני לא כ"כ מפחד מגניבות (יש לי את הסיבות שלי :wink: ) ולכן אותי מעניין יותר האסתטיקה (זו הסיבה שהתעניינתי במסכים שיורדים מהתקרה), אבל אם ההפרש לא מצדיק (שוב, הכל תלוי במחיר) אז אני מעוניין לחזור להזמנה המקורית אם היא עדיין תקפה :?::!:

מישהו יכול בבקשה להסביר לי למה המסכים המתקפלים מהגג לא רלוונטים מקדימה ???

יש לך כבר מחירים/נתונים/תמונות של המסכים והדיוידי שדברנו ב-2K ש"ח ??? יש לך פרטים גם על הפנל תקרה שהזכרת בהודעה האחרונה ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...