Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה מחיר המסביב של יבוא רכב מאירופה?

snowbol
שימו לב! השרשור הזה בן 6344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שכולם בטח ראו,נושא היבוא רכב נטחן כאן עד דק בזמן האחרון במיוחד לרגל הרפורמה עוד כ 4 שבועות.מה שאני ועוד הרבה אחרים אינם יודעים,לדעתי, הוא מהן העלויות והדברים הנלווים שצריך לדעת ביבוא רכב מאירופה.

השאלה בעיקרון היא :

1) איזה פרוצדורות צריך לבצע כדי ליבא רכב מאירופה(רשיונות מיוחדים?ביטוח מיוחד? וכד')

2)מהו התהליך השלם? קניית הרכב,העברת בעלות ואז ישר לשילוח או שיש משהו נוסף?

3)מחירי שילוח ומאיפה,כלומר מה מחיר שילוח ימי?מה מחיר שילוח אוירי? ומאיפה מומלץ לבצע זאת

4)כל הבירוקרטיה מסביב בארץ האם צריך אישורים מיוחדים וכד'...

אם ישנם פה אנשים שעברו את החוייה או מכירים מישהו שכבר עשה זאת אני אשמח אם הם יאירו את עיני ועיני שאר משתמשי הפורום ויבואני העתיד:)

THE SYSTEM: HU: ECLIPSE cd-7100, AMPS : XETEC vector 350.6 , A/D/S p950.2 , FRONT : MAC AUDIO Maximus 2.16 , Sub : Rockford Fosgate rfz3412 12' 150w rms

101 סוסים לבלימת האיביזה

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני לא מעודכן, אבל איזו רפורמה?

תרד עמוד למטה ותחפש תר'ד בשם "יבוא רכב" ,טחנו את הנושא מכל הצדדים..

THE SYSTEM: HU: ECLIPSE cd-7100, AMPS : XETEC vector 350.6 , A/D/S p950.2 , FRONT : MAC AUDIO Maximus 2.16 , Sub : Rockford Fosgate rfz3412 12' 150w rms

101 סוסים לבלימת האיביזה

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...