Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות ברנו קליאו

quantum
שימו לב! השרשור הזה בן 7842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיות הן כך:

המנוע משתהק ללא קשר לטמפרטורה שלו בהאצה חזקה או כשמוטל עליו עומס (כמו עליות).

כמו כן במצבים קשים אף נכבה.

בהתחלת נסיעה עם הלחיצה על הגז ושחרור הקלאצ' במקום לעלות טורים הם יורדים והמנוע נכבה.

במוסך פתחו ביה"ס על הרכב והתחילו להחליף:

1. חישן גל הארבובה - גרם לשינוי לרעה התקלה באה לעיתים קרובות יותר.

2. מכסה מפלג - ללא שינוי

כמו כן טענו שהמצתים אינם טובים (מצתי NGK המומלצים על ידי רנו לרכב זה)

ההבדל בינם לבין אלו של המוסך רק בארץ יצור יפן לעומת צרפת.

לדעתי הבעיה היא בחישן ה-MAP שאנני יודע בוודאות את תפקידו. (צינורו הוחלף לאחר שהיה סדוק אך ללא הועיל). הצינור החדש צר קצת יותר מהישן במ"מ.

או שחישן הטורים שמורכב מצד ימין של הרכב מתחת לפילטר אויר ומחובר עם מן מתאם.

חישן זה היה עושה רעש אחרי כיבוי המנוע ניתוק כבל המתח שלו וחיבור מחדש אח"כ היה משתיק אותו.

כמו כן בהילוך נוטרל בלחיצה על הגז מהירות הטורים עולה באיטיות ל2000 סל"ד ומשם טסה למעלה.

השליטה במכונית הינה המהנה ולא המהירות.

שלוט בכוחות הפועלים על הרכב ותלמד להנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרצה, אתן לך פרטים של המוסך בו אני מטפל, ועד כמה שאני התרשמתי, הוא טוב למדי, והם אולי יוכלו לסייע בפתרון הבעיה.....

כמה ק"מ הרכב עבר..?

הקליאו שלי כרגע היא 1.4. כשהיא תגדל היא תהיה MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עשה 135K ק"מ לקחתי את הרכב למוסך בפתח תקווה ואני לגמרי לא מרוצה מהטיפול סנדלרים מחליפים חלק אחרי חלק. מתי אנשים יבינו שמסוכניק שמתפרנס מזה אמור להיות מקצוע והוא אמור לתקן לא רק לנסות להחליף חלקים. ולקשקש.

אשמח לחוות דעת וכן מוסכים מומלצים.

השליטה במכונית הינה המהנה ולא המהירות.

שלוט בכוחות הפועלים על הרכב ותלמד להנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"המכונן" ברחוב איסרליש בת"א (די קרוב לעזריאלי) - טלפון 035627554 .... אני אישית מאוד מרוצה מהם עד עכשיו.....

ישנו מוסך נוסף מורשה רנו בהרצליה פיתוח - אינני זוכר את שמו, אך שמעתי עליו המלצות בפורומים השונים. בנוסף, הבעלים הקודמים של הקליאו שלי טיפלו במוסך זה והיות והרכב היה במצב מצויין כשקניתי אותו (והוא עדיין כזה :wink: ) אני משער שמדובר בהחלט במוסך טוב.....

הקליאו שלי כרגע היא 1.4. כשהיא תגדל היא תהיה MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...