Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא אישי מגרמניה

servus
שימו לב! השרשור הזה בן 6332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הראשון בינואר מתקרב, ואיתו שינוי שיטת ייבוא האישי.

למי שלא מכיר - המכס ייחושב על פי מחיר קניית הרכב, זתומרת הקבלה, ולא עוד על פי טבלאות לא ברורות שקיימות במכס. בנוסף, יהיה אפשר להביא אוטו בן ארבע שנים מקסימום. ככל שהאוטו ישן יותר, ככה יורד עוד אחוז המכס עליו.

בגלל שאני גר בגרמניה, אני מתכנן לקנות למשפחה גולף דיזל כלשהי ולהביא אותה בנסיעה לארץ. (דרך טורקיה וכו)

אז כמה עולה??

כמו שאתם יודעים או לא, המבחר פה עעעענננק..... ומכוניות בנות 4 שנים, גם כבר איבדו יותר מחצי מהמחיר המקורי שלהן. בנוסף, ברגע שמייצאים מפה מכונית, לא צריך לשלם עליה את המע"מ ששווה פה 19 אחוז. בקיצור - גולף R32 שהמחיר החדש שלה היה בסביבות 32000 יורו לדוגמה תעלה אחרי ארבע שנים בסביבות 16000 יורו. תורידו מזה חמישית (מע"מ) ותקבלו מחיר ייצוא של בערך 13000 יורו. לא שווה?

Passt scho...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה לא יכול להביא רכב בן 4 שנים, אלה אם אתה נחשב כתושב חוזר (שהית מעל שנה וחצי רצוף בחו"ל).

אחרת זה רק שנתיים אחורה.

בנסיעה לגמרי - אתה לא יכול להגיע לארץ. יש לא את סוריה או עיראק באמצע שימנוע זאת ממך..

בשביל שאר הפרטים - תעשה חיפוש. הנושא נטחן בפורום עד דק דק דק.

כל הפרטים על המיסוי מופיעים באתר של רשות המיסים, והלינקים לעמוד הספציפי ניתנו פה עשרות פעמים.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסיעה לגמרי - אתה לא יכול להגיע לארץ. יש לא את סוריה או עיראק באמצע שימנוע זאת ממך..

נו.... מזל שאמרת!

מטורקיה במעבורת....

בכל מקרה, מה שרציתי לציין זה המע"מ שמקבלים בחזרה, מה שלא כל אחד יודע - ומינואר הוא שווה 19 אחוז...

למי שיש זמן פנוי: www.autoscout.de זה האתר בו משתמשים רוב האנשים פה למכוניות משומשות.

Passt scho...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לגמרי.

הבעייה שאי אפשר לייבא רכב שיותר משנתיים על הכביש לפי מה שאני יודע, אלא אם הוא רכב אספנות.

אגב, מה אומר סרבוס ? שם ?

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו.... מזל שאמרת!

מטורקיה במעבורת....

בכל מקרה, מה שרציתי לציין זה המע"מ שמקבלים בחזרה, מה שלא כל אחד יודע - ומינואר הוא שווה 19 אחוז...

למי שיש זמן פנוי: www.autoscout.de זה האתר בו משתמשים רוב האנשים פה למכוניות משומשות.

19% - אני מניח שאתה מתכוון למע"מ בגרמניה. אתה בטוח שניתן לקבל החזר על רכב משומש?

לגבי מעבורת - בחיפוש באינטרנט יש הודעות "all lines to Israel suspended" בכל החברות שנהגו לספק שירות כזה. אני יודע שבעבר בוטלו כל הקווים בגלל המצב הבטחוני - יש להם בעייה לבטח אם הם עוגנים בארץ.

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר כמה חבר'ה שהשתמשו במעבורת, או ספינה שיכולה לקחת כמה מכוניות חוץ מנוסעים. זה היה אבל מאיטליה איפשהוא..

כן, 19 אחוז זה המע"מ בגרמניה החל מינואר. עכשיו הוא עומד על 16, אז גם מהבחינה הזו שווה לחכות...

במאה אחוז אפשר לקבל החזר על רכב משומש. יש לעניין כמה תנאים:

1.הרכב היה בבעלות חברה קודם. (לא להיבהל, רוב הגרמנים רושמים מכוניות על שם העסק שלהם לצמר גפן או משהו בסגנון, וככה לא שילמו עליו מע"מ בעצמם)

2. הרכב נקנה אצל סוכן רכב. בקנייה פרטית בלתי אפשרי לקבל את המע"מ. - גם זה לא בעיה כי פה כולם קונים רק ממגרשים. אנשים פוחדים שפרטיים יעבדו עליהם בגלל שמכוני בדיקה לא מקובלים כל כך. באים, מסתכלים, קונים ונוסעים עם אחריות לשנה - לפחות מרוב הסוחרים.

3. מוציאים את הרכב מפה עם לוחית רישוי לטווח קצר. גם סיפור לא רציני.

בכל מקרה, אני עדיין חושב שקראתי באתר המכס שמהראשון בינואר כל אחד יכול לייבא רכב עד ארבע שנים אחורה. לגבי תושב חוזר זה בטוח המצב, אבל מי אני שאתווכח עם מה שנכתב בפורום...

נחזור לגולף R32 - אחרי בדיקה קצרה באתרי המשומשות :

שנת 2003: החל מ15000 יורו (במידה ואפשר לייבא עד 4 שנים אחורה)

שנת 2005: החל מ17950 יורו

תורידו עוד 19%..... ותעשו את החשבון שגם לרכב בן שנתיים העניין משתלם.

ואני לא מדבר בכלל על מכוניות זולות יותר כמו GTI וכו...

אגב, להטיס אוטו לארץ בפרייטר (מטוס מטען) מאמסטרדם עלה בסביבות ה1250 דולר בפעם האחרונה שבדקתי. אפילו DISCOVER יסכים איתי שלשם אפשר להגיע בנסיעה בלי לעבור ארצות "ידידותיות" בדרך.

אגב 2, מחשבים את המכס לפי הקבלה.... אז...... :mm_wink:

Passt scho...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חוזר לשום מקום, אבל יש מצב שארבע שנים זה רק לתושב חוזר.(לפי מה שאמרו פה)

SERVUS זו מילה חשובה מאוד בבווארית, הניב המקומי של גרמנית שמדברים פה.

Passt scho...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשבים לפי הקבלה רק אם היא לא הרבה יותר נמוכה ממחיר המחירון(10 או 20 מקסימום הפרש -לא זוכר בדיוק).אל תחשוב שאם תביא קבלה על סכום מגוחך או אפילו על סכום נמוך הם יתחשבו בזה. וכן 4 שנים זה רק תושב חוזר. עולה חדש אין הגבלה וכל אחד אחר או מעל 30 או מתחת לשנתיים.

סרבוס זו מעין ברכת שלום/להתראות/מה שלומך/בתיאבון אוניברסלית כזאת.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאי אפשר להוציא אותם מטומטמים....

אבל גם 1000 יורו זה כסף....

בסדר - אז סגרנו על שנתיים, וכמו שהראתי גם זה יכול להיות מאוד משתלם.

בעיקר מכיוון שהמכוניות פה עושות הרבה פחות קילומטראז' מבארץ.

לעבודה מעדיפים לנסוע על אופניים, או ברכבת התחתית...

Passt scho...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ שתבדוק שוב באתר המכס לגבי עניין 4 השנים, ובמידה ואתה מוצא, תפנק אותנו בלינק.

שנית, לא ראיתי בחישובים שלך שום דבר לגבי המכס שצריך להוסיף בארץ. זה עדיין משתלם אחרי זה?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש פה אחלה רכב... וכן, אין כמו אוטובאן בשביל מכונית גרמנית.

מדהים כמה חווית הנהיגה שונה פה ממה שהולך בארץ, שלא לדבר על הכבישים - אני יותר משנתיים פה ועוד לא ראיתי משהו שקרוב לפאנצ'ר. (בארץ היה לי כבר מנוי בפנצ'ריה במעיליה)

ההורים שלי צריכים אבל אחד חדש, ולכן רציתי לשתף אותכם בפרוצדורה.

NITCH : האתר של המכס הוא אחד הדפוקים שראיתי בחיי, ולא ממש יוזר פרנדלי.

בהנחה אבל שעל רכב חדש משלמים 100% מכס (פלוס מינוס), ועל משומש יהיה צריך לשלם פחות מזה, אני מניח שעל הגולף שעלתה פה נגיד 16K (יורו) יהיה צריך להוסיף עוד כ14-15 בערך...

יצא לנו אז כ160-180K לגולף R32 עם כל התוספות, בת שנתיים ועם 25K ק"מ.

GTI תעלה אגב הרבה פחות. (אני דבק למכוניות גרמניות כמו שאתה יודע)

Passt scho...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם דבר קטן כמו תקינה?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשבון שגוי. גם על רכב חדש וגם על משומש משלמים כ 120 אחוז(אם מיובא מארצות שיש עימן הסכם סחר).רק במקרה של רכב משומש האחוזים נלקחים ממחיר הרכב המשומש.כלומר רכב שעלה 15 אלף- המכס בערך 18 .

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...