Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בנושא שיפורים ל-RSi

שימו לב! השרשור הזה בן 7561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני מעוניין שכמה מכרישי הפורום יעזרו לי בעניין השיפורים מה להתחיל לאן להתקדם וכו'

(השיפורים המדוברים הם גם מכאניים וגם שיפורי יופי)

בקיצור תשפכו הכל על שיפורים לקליאו: מחירים, מקומות קרובים, איפה הכי טוב לעשות

פירמות ובקיצור כל מה שאתם יודעים על הנושא.........

תודה

RSi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חושב שכל חבר פורום יסכים עם התחלה כמו:

פילטר פתוח,צ'יפ, אגזוז...

אבל אני מציע לך להתחיל בשיפורי יופי כמו גאנטים,חצאיות ופגושים נחמדים...

ואז עם הריח...יבוא לך הטעם ותרצה יותר כוח :lol: !!!

אלעד.

נינג'ה לבנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואת זה רושם בנאדם שזו חתימתו את זה:

יש לראלי שילדה הכי מגעילה בעולם!!!

זה הרכב הכי עגלה ששמעתי עליו אי פעם!!!

אני יודע שחלק ממכם יתעצבנו...אבל חפיף!!!

קליאו 1.4, וואלה. :?

ולענייננו:

רותם, ההמלצה הטובה ביותר שתוכל לקבל, לדעתי, היא להביא

את ה-RSI (האמיתית!!! :lol: ) שלך למצב המקורי ביותר שתוכל להביאה,

הן מבחינת מכללים שמתבלים (בייחוב בולמי זעזועים) והן מבחינת שמנים/נוזלים ושאר

רכיבים מתכלים.

זה כבר ייתן לך שיפור של כמה כ"ס. :wink:

בדיקת הקניה שלך שלך יצאה מושלמת? אני פסימי.

לאחר מכן, תלמד את האוטו החדש שלך וכשהכוח שלו לא יספק

ומגבלות האחיזה שלו יהיו "קטנות" עליך , תשפר.

עד אז, ההמלצה הראשונה עומדת בעינה.

זו בטח לא התשובה לה ציפית...

"להשקיע כסף ולא לראות את פרי עמלי?"

זו תהיה החלטה נכונה, שתגרום לך להנות יותר מהאוטו ולחסוך לך כסף.

הרי תמיד עדיף לסגור פינות ולסדר פרצות before the shit hits the fan.

הלא כך? :D

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הבדיקה יצאה מושלמת למעט בדיקה שאני צריך לעשות לראש מנוע ומחר כבר האוטו יהיה במוסך לטיפול בבעיה הנ"ל...

אני מבטיח לך שברגע שתראה את הטופס של הבדיקה תחשוב כמוני אולי חלק מהדברים אתה צודק בזה שיש בלאי טבעי אבל לא כזה שהאוטו נוסע משמעותית פחות טוב מהמקור כמו שציינתי אכן אני עושה לו בדיקה וטיפול 10,000 ושם ידאגו כבר לסדר אותו ולהביא אותו למצב המקורי (אני מקווה) שלו

אוקיי ומה לגבי שיפורי יופי????

RSi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לצערי אני נאלץ להסכים עם מר חנות סמים.

אם אתה רוצה לשפר ויש לך כסף להוציא בכיף על הרכב, אז תתחיל עם מה שחלק מחברי (וחברות) הפורום יקראו "יישור קו"...

תגיע למוסך רנו הקרוב לביתך ותאמר להם "שלום, אני רותם... אני רוצה ליישר קו" :wink: (עזוב, סתם בדיחה פרטית)...

בכל מקרה, גש לבדיקה במוסך רנו בקשר לפאקים מבדיקת הקנייה, תביא את הרכב למצב טוב (לא מושלם, כי זה לא יקרה אף פעם) ואז תשפר לאט לאט יחד עם שיפור שלך בנהיגה.

לגבי שיפורים חיצוניים וקוסמטיים : החלקת מכסה מנוע, פגושים חדשים, ספויילר גדול יותר, ג'אנטים חדשים, צביעת פסי קישוט, שפריצרים :? - U NAME IT... יש מספיק אנשים שיוכלו לעשות עבודה טובה (אם אתה רוצה פנה אלי בה"פ).

לפני כל שאר השיפורים - תרים טלפון לאלטרנתיבי\מסלולים ותקבע קורס נהיגה בסיסי ואם בא לך אז גם מתקדם.... זה יותר טוב מכל השיפורים [אמר אריאל שמתקמצן על תשלום של 900 ש"ח לארבע שעות... ולא, זה לא אצל עובדת בשירותי ליווי ... (וייעוץ ברכישת רכב מייבוא :wink: עוד בדיחה פרטית)]

בנוגע לשיפורי מכלולים - החפלת בולמים לקוני וקפיצי הנמכה עושים את הרכב קשה מאוד אבל די מהנה, מוט מייצב משפר גם כן את ההתנהגות וההיגוי - מומלץ.

בנוגע לשאר הדברים, שלא כמו שאני עשיתי וזו הייתה טעות, תחסוך קודם מספיק כסף ותעשה את כל העבודה ולא רק חצי - מערכת פליטה מלאה, פילטר אוויר תשאיר INBOX תחליפי או שתדאג למערכת יקרה יותר סטייל VIPER PIPERCROSS אבל בשום אופן לא לשים פילטר פתוח רגיל, בנוגע לצ'יפ - רק אחרי שאר השינויים (גם בקשר לזה פנה אלי בה"פ).

בנוגע לשיפורים יותר רציניים, יש אפשרות להחליף מנוע ל16V אבל ההוצאה הכספית לא משתלמת, אז ברגע שהרכב יהיה לך חלש.... תוותר, אין הרבה מה לעשות איתו בסכומים סבירים...אבל כמובן שאפשר לנסות להביא מחו"ל קאמשאפט, לעשות פורטינג ושינוי יחס דחיסה וכו' תוך התאמת הצ'יפ לשינויים ובלה בלה בלה... אבל לטעמי זה לא משתלם.

בכל מקרה, שיהיה המון בהצלחה.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הבדיקה יצאה מושלמת למעט בדיקה שאני צריך לעשות לראש מנוע ומחר כבר האוטו יהיה במוסך לטיפול בבעיה הנ"ל...

אני מבטיח לך שברגע שתראה את הטופס של הבדיקה תחשוב כמוני אולי חלק מהדברים אתה צודק בזה שיש בלאי טבעי אבל לא כזה שהאוטו נוסע משמעותית פחות טוב מהמקור כמו שציינתי אכן אני עושה לו בדיקה וטיפול 10,000 ושם ידאגו כבר לסדר אותו ולהביא אותו למצב המקורי (אני מקווה) שלו

אוקיי ומה לגבי שיפורי יופי????

אתה בטוח שהבדיקה שלך יצאה מושלמת???

אני מעביר די הרבה רכבים מודל 2001 וצפונה בדיקות ואף פעם הבדיקה לא יוצאת מושלמת המכונים מאוד משתדלים לרשום "לא תקין" כדי שלא תתבע אותם (שים לב מה רשום בהערות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כל הזמן ממליצים לשים פילטר אויר אגזוז וצ'יפ? הצ'יפ לא אמור לבוא אחרון אחרון כי הוא צריך לנהל את כל השיפורים?

אם אני מכניס צ'יפ ואחריי זה מוסיף שיפורים אז כל פעם אני צריך לעדכן את הצ'יפ וההוצאה על הצ'יפ גדולה יותר ויותר, לעומת זאת אם אני מכניס צ'יפ כשיפור אחרון ואז מגדירים לו הכל לפי כל הקיים במערכת ולא מוסיפים אחריי זה עוד שיפורים ,אז זה יותר טוב לא?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהם, אהם.

לא האמתי שזה יכול להועיל אבל בכל זאת ניסיתי ו....

סט פלאגים של Denso Iridium הורכב באוטו שלי.

יקר, מאוד יקר (למרות שהם אמורים להחזיק כ- 80K ק"מ)

אבל המנוע עובד יותר חלק, נעלמו כל מיני דברים שהפריעו לי ואני ממש חייב לציין שכבר בהתחלה הרגשתי שינוי כלשהו. כמובן שזה לא הוסיף בהספק אבל התנהגות המנוע טובה יותר. עם הזמן אוכל לתת ביקורת יותר טובה היות והם ממש חדשים.

אגב, אני עם כל הבראנג'ה, קודם ליישר קו ורק אח"כ להתחיל לחשוב מה הלאה. אהה, כן, ולא להחפז. תשקול כל שיפור שאתה עושה לפני שאתה רץ לשפוך על זה כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...