Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בנושא שיפורים ל-RSi

שימו לב! השרשור הזה בן 7567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וכמה עולה פילטר אינבוקס?

של איזה חברה מומלץ לקנות??

איפה אפשר לקנות באיזור השרון???

פילטר אינבוקס אמור להיות אי שם בין 300 ל 500 (אל תתפוס אותי במילה.ישנם כאן אנשים שיש להם RSI עם אינבוקס כמו BOOLY שיודעים את המחירים יותר טוב ממני) .

מומלץ של K&N או של JR.

יבואן באזור השרון?!?!?!?

אני לא יודע אם סיפרו לך,אבל אנחנו בישראל וחנויות שיפורים אינן פאבים וגם לא מכולות....

זה לא שיש אחד בכל שכונה. אין יבואן פילטרים פתוחים "באזור השרון".

אבל יש מהיכן להשיג:

בין שאר החבר'ה רשום בפורום בחור העונה לשם קובי ורשום כK&N - הוא מייבא את הפילטרים האלה ומומלץ שתפנה אליו בה"פ - הוא ישמח לעזור.יש לו גם RSI והוא יודע היטב מה הכי טוב לרכבים האלה.

יבואן JR עונה לשם פרדי פרייהאוף ויושב ביפו ברח' סלמה.טל' 6836033 .

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש גם את הפילטרים של SIMOTA שהם לא רעים.

נושא הפילטר הפתוח הוא נושע בעל 1001 דעות.

אני אישית דוגל בשימוש באינבוקס, אך יש הרבה אנשים שחושבים שמקור היניקה של האינבוקס דל ומעדיפים לעבוד עם פילטר פתוח, זכותם, ולכן הם מרכיבים אותו במקומות יצירתיים כדי להזרים אליו אויר קר. אם הם מצליחים אז כל הכבוד. שלא תבין אותי לא נכון, אני חושב שזה אפשרי אבל לדעתי כבר יותר פשות לעשות פילטר אינבוקס וגמרנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רגע מה ההבדל בעצם בין פילטר פתוח לאינבוקס????

פילטר "inbox" כשמו כן הוא ,מדובר בפילטר תחליפי לזה הקיים באותן מידות. ההבדל נעוץ בחומר : כותנה לעומת קרטון.

את הכותנה ניתן לנקות על ידי שימון בתכשיר יעודי. פילטר הכותנה אינו דורש החלפה.

PSAirFilters.jpg

פילטר פתוח , אינו יושב בקופסת הפילטר המקורי. דרושה צנרת מיוחדת כדי למקמו במקום יעיל. יושב "חשוף " בתא המנוע.

57-0299.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אביעד תודה על התשובה והתמונות זה עזר.

דבר שני לא הצלחתי להבין בסופו של דבר אם כדאי בכלל להתקין אינבוקס או לא. חלק אמרו שהוא טוב, וחלק אמרו שלא. אז פעם אחת ולתמיד כדאי בכלל לי לשים אינבוקס??

RSi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אביעד תודה על התשובה והתמונות זה עזר.

דבר שני לא הצלחתי להבין בסופו של דבר אם כדאי בכלל להתקין אינבוקס או לא. חלק אמרו שהוא טוב, וחלק אמרו שלא. אז פעם אחת ולתמיד כדאי בכלל לי לשים אינבוקס??

ואוו.... אתה ממש קשה... :roll:

אם אתה רוצה להחליף את הפילטר הרגיל תשים פילטר INBOX כי הוא טוב יותר.

למה? תקרא למעלה או בחיפוש.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...