Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף עידן ה-DVD ברכבים

SuRuK
שימו לב! השרשור הזה בן 6328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הצעת חוק חדשה שייזם ח"כ אפי איתם אשר קובע שאסור יהיה להתקין מכשירי DVD למעט בחלק האחורי של רכב, ההצעה תעלה בשבועיים הקרובים.

אני אומר, סוף סוף.. מעצבן אותי לראות כאלה עם פלזמה במקום מראה ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה קשור אם זה מעצבן אותך

מעצבן אותי ליראות 106 ראלי

?

זה עושה לך משהו, פוגע בך ישירות, מגביל אותך במשהו, דורש ממך לעשות משהו ?

כבר על כל דבר שקיים יש חוק שמונע אותו.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבר הצעת חוק של אריה אלדד שהוגשה לכנסת ב19.7.06

במדינה שלנו כל הדברים הטובים עובדים לאט....

וזאת יוזמת חוק מבורכת,

לא מעצבן אותי שיש להם פלאזמה 39 אינץ ברכב, מעבצן אותי שהם מסתכלים על הסרט

שמוקרן אצלהם כבר בפעם ה354 ולא שמים לב לכביש.

ואז אתה תתצעבן שה106 ראלי שלך תילך לעולמה שאיזה מישהו יכנס בה

כי בדיוק הוא ראה מהיר ורגזני 3 בפעם ב354 שלו...

דניאל,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה DVD ? אם יש לי DVD שמנגן בפורמט הזה ולא מראה סרטים ?

גם אז זה אסור ? מה עם פאנלים מתוחכמים שמראים גרפיקות ?

תראו, אני גם בעד שלא יהיה אפשר לראות סרט במהלך נסיעה, אבל לבוא ולעשות משהו כזה זה פיגור אמיתי.

זה הבעיה שלנו ? זה מה שיפתור את הבעיות בכבישים ?

נו באמת, סתם עוד דמגוגיה בשביל להסיר את עיני הציבור מהבעיה האמיתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה DVD ? אם יש לי DVD שמנגן בפורמט הזה ולא מראה סרטים ?

מה עם פאנלים מתוחכמים שמראים גרפיקות ?

אני מאמין שבDVD הכוונה היא לצפיה בסרט כאשר הוא מוצג על מוניטור באזור הדשבורד. לא מדובר על שימוש במכשיר כנגן שירים.

פאנלים מתוחכמים שמראים גרפיקות זה לא סרט שמתנגן מולך ולא משהו שעלול להיות מסקרן עד למצב שבו הנהג מסיט את מבטו מהכביש לטובת צפיה בגרפיקה המהממת שלו.

לפני שמתעצבנים, עדיף לחכות ולראות את נוסח החוק ומה בדיוק נאמר בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל להסיר את עיני הציבור מהבעיה האמיתית.

בשביל להסיר את עיני הציבור מהכביש!

ירון אדרי - 050-6565666

מדריך ומאמן ספורט מוטורי

מנהל מקצועי ספורט מוטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וGPS אפשר?

הרי גם הוא יכול להסיח את דעתך מהכביש.

גם שלוקחים מסטיק מהמשענת יד זה מסיח את הדעת. אבל יש הבדל בין סרט אימה שרץ לנו מול העיניים לבין דברים אחרים שקצת פחות מעסיקים אותנו.

לדעתי גם GPS בעייתי ולכן מי שמשתמש בGPS חזותי בלבד צריך לתת הרבה יותר דגש על התנועה ולהקפיד פי כמה וכמה להיות ערני למתרחש סביבו.

כפי שכבר אמרתי צריך לחכות ולראות את לשון החוק ואז להחליט אם הוא טוב או לא.

באשר לייבוא רכבים עם DVD מובנה, אני מאמין שהחוק לא יאסור את הייבוא, אלא רק את השימוש במערכת בזמן נסיעה.

כבר יצא לי לראות לא מעט כאלה רכבי יוקרה שמצויידים בטלויזיה על הדשבורד, כשהיא פועלת בזמן נסיעה. ונחשו מה, הנהג היה לבד באוטו. לא נראה לי שהוא רצה לשעשע את המושב הסמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל.

אם אנשים היו מבינים את הדבר הפשוט הזה שכאשר אתה מקרין סרט ב-DVD על הדשבורד ומסתכל עליו - אתה לא מסתכל על הכביש , אז הם לא היו צופים בסרט בזמן הנסיעה ולא היה צריך את החוק.

כיון שהמצב הוא שאנשים מאמינים שהמכונית נוסעת לבד והתפקיד שלהם במושב הקדמי הוא לדאוג לעצמם לבידור - סרט, עיתון איפור במראה וכו' - אין ברירה וצריך חוק.

מאותה סיבה ישנו חיוב לאוטובוסים בהם יש טלויזיות להתקין וילון בחלון האחורי - היו תאונות שנגרמו כתוצאה מכך שנהגים הסתכלו בטלויזיה של האוטובוס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יש הרבה מכשירי דיוידי שיש בהם מסך קטן מובנה בתוך הפאנל של המכשיר שמראה את הסרט. לכל אלא הם יגידו להוריד את המכשיר ולהתקין אותו מאחורה?:roll:

עוד חוק שאני אישית אשים עליו פס. אז כל הצדיקים פה תשמחו על החוק החדש, כרגיל made in israel כי פה יודעים יותר טוב. כמו שנסעתי שנה וחצי עם חלונות כהים מקדימה עד שהחלפתי רכב ככה נמשיך לנסוע עם דיוידי על הפאנל.:x

שימו לב גם לדבר מעניין-על כל דבר פה מחוקקים חוקים. אסור לשים *** באוטו ואסור ***. מהירות של 100 קמ"ש בכבישים בין עירוניים ועוד אלפי חוקים שקיימים רק בארץ והפלא ופלא אנחנו בין הראשונים מבחינת אחוז התאונות בעולם. הפתעה גדולה. אבל סבבה שימשיכו להוציא חוקים דבילים ולאגור כסף בקופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מעט יאסרו גם על להסיע בחורות מתחת לגיל 40 ברכב,מכיוון שהם יכולות למשוך את תשומת לב הנהג.

נהג רציני ידע איך להתייחס באופן שקול ל DVD ,לי יש מערכת ברכב למשל שמנגנת מוזיקה אבל השליטה היא דרך המסך.

או שאני שם קליפים,והיא מנגנת.

אני מעולם לא ראיתי שהיא מסיטה את דעתי,להפך בחורה מצד ימין מסיטה את דעתי יותר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות,למה לא לאסור להסיע בחורות מקדימה?

הם גם מסיטות את דעתנו.

מה שחברי הכנסת מנסים לעורר זה פרובוקציה,כדי שנוכל לזכור את שמם.

ע"ע אפי איתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שהחבר כנסת עשה בדיקה סטטיסטית ושכר חברה שעושה את זה והציג באמת חומרים שמראים שאחוז התאונות שמעורבים בהם רכבים שעשו תאונה עקב דיוידי הוא באמת גבוה יותר מ 0.01%.

אם כן אני תומך נלהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...