Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זעקות "זאב זאב" בדבר עלות טיפול כולל לטיימינג באודי 80 1.6 אוט' (שלא בוצע).

yuraskor
שימו לב! השרשור הזה בן 6381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרמתי היום טלפון למוסך "אני לא בטוח שמותר לי להגיד את השם של המוסך אז בנתיים לא אגיד" (המוסך המורשה ומוסמך הכי קרוב של אאודי לאזור מגורי), כדי לדעת כמה תעלה לי החלפה של רצועת הטיימינג, המותחן, ושתי רצועות אביזירים + כיוון טיימינג (זאת בגלל "פרוייקט" שרציתי לעשות ובסוף לא יצא לפועל, רק גרם נזק).

המחיר (ולא זאת לא טעות) שביקשו ממני לשלם (אם אחליט לעשות את הטיפול אצלם), לא פחות מ1000 שקלים חדשים, כנראה שזה יגבול ב1500-2000 שקלים, כך נאמר לי מהבחור שדיברתי איתו.

אני חייב לציין שהעבודה שהם יצתרכו לעשות כדי לכוון את הטיימינג היא אותה עבודה שהם יעשו כדי לחליף את הרצועה, והחלפים עולים לא יותר מ250-300 שקל (מה גם, שפירקתי את מכסה השס', שיחררתי את האלטרנטור, הורדתי את הפולי של משאבת המים, וכמובן הורדתי את הרדיאטור).

האם המחיר נשמע בכלל הגיוני?

הרכב המדובר, אאודי 80 86 אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אנחנו מדברים על אאודי A8 4.2L בי טורבו נכון... אם כך המחיר סביר בהחלט.

ציין בבקשה סוג רכב,דגם,שנת יצור וקוד מנוע ואז נוכל להתייחס ברצינות לשאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר עבור החלפת רצועת טיימניג+מותחן רצועה הוא בסביבות 1000 שקל וזה נשמע סביר עבור מוסך מורשה של הייבואן.

רצועת אביזרים מקורית או של חברת ContiTech עולה בסביבות 120 שקלים ומותחן בסביבות 250 שקלים.

מה הבעיה ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לESI, אאודי לא שידכו מערכת בי-טורבו למנוע הV8 4.2 ליטר שלהם.

ותקן אותי אם אני טועה, אבל כן כתבתי את דגם הרכב ושנת הרכב, ולא, זה לא נעשה בעריכה לאחר קריאת ההודעה שלך.

בקשר למחיר, בפעם האחרונה שהחלפתי רצועת טיימינג עם המותחן שלה, זה עלה לי עם העבודה בסביבות ה400 שקל (במוסך לא מורשה של היבואן), ואת רצועות האביזרים החלפתי לבד, שניהן עלו יחד כ150 שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ותקן אותי אם אני טועה, אבל כן כתבתי את דגם הרכב ושנת הרכב, ולא, זה לא נעשה בעריכה לאחר קריאת ההודעה שלך.

QUOTE]

אתה לא טועה, אכן לא הייתה מערכת בי טורבו במנוע ה4200,זה נאמר בהלצה.

עמך הסליחה, באמת שלא ראיתי את השורה האחרונה משום מה.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המחיר נשמע בכלל הגיוני?

הרכב המדובר, אאודי 80 86 אוטומט

כן המחיר הגיוני.

לפי הכותרת כבר חשבתי שרצו ממך עשרות אלפי שקלים.

כולה 1000-2000 שקל לעבודה שעושים פעם בכמה שנים ושערכה, כשנעשית טוב עולה עשרות מונים על הנזק שנגרם כשעושים אותה רע

אז ביקשו ממך 1000 שקל וזה הוציא אותך מהשלווה?

אני לא יודע מה ספרו לך כשקנית אוטו, אבל מדובר במוצר צריכה שצריך לתחזק, ושהתחזוקה שלו עולה כסף.

רוצה ללכת להחליף רצועה ב20 שקל ולהרכיב לבד? לך תעשה את זה

אבל אל תיילל כי ביקשו ממך סכום סביר לגמרי.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למחיר, בפעם האחרונה שהחלפתי רצועת טיימינג עם המותחן שלה, זה עלה לי עם העבודה בסביבות ה400 שקל (במוסך לא מורשה של היבואן), ואת רצועות האביזרים החלפתי לבד, שניהן עלו יחד כ150 שקלים.

אין לי מושג מאיפה את מגריל את המחירים עבור הרצועות, אולי רצועות תוצרת "ז".

אני קניתי לפני שבוע רצועת תיזמון עבור גולף דור 4 במחיר של 125 שקל ורצועת אביזרים ב-200 שקל תוצרת ContiTech.

ברצועת תיזמון אני לא מתפשר הכי טוב שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תספר לכולנו מי הפראייר שעושה טיימינג ב 400 ש"ח ואז כולנו הפראיירים שמשלמים 1500 ש"ח על כזאת עבודה נתחיל גם לחסוך.

דרך אגב, השמטת את מחיר המותחן או שהמבצע הנוכחי של VW עכשיו הוא קנה רצועה ב 100 ש"ח וקבל מותחן חינם?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUOTE]

אתה לא טועה, אכן לא הייתה מערכת בי טורבו במנוע ה4200,זה נאמר בהלצה.

עמך הסליחה, באמת שלא ראיתי את השורה האחרונה משום מה.

אורן

תפסיק לעבוד עד 12 בלילה ואז תתחיל לראות גם את השורה האחרונה !

אגב לגבי הטורבו אם אאודי שכחו לשדך אז אורן (ESI) כבר יעשה את זה !

בברכה !

KamiTech

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מילל ולא בוכה על המחיר, פשוט עד היום טיפלתי באוטו במוסך לא מורשה, אז המחירים היו בהתאם, המכונאי של הקיבוץ שבו העמדתי את הרכב הציע לי ללכת למוסך מורשה, התקשרתי והופתעתי מהמחיר (כפי שציינתי, אני לא רגיל לראות מחירים שכאלו).

בקשר להערה של המותן,מצטער, אכן לא החלפתי את המותחן (בדקתי בחשבונית, אני שומר אותן על כל הטיפולים מאז שקניתי את האוטו) אותו עדיין לא יצא לי להחליף, האוטו ברשותי קרוב לשנתיים, ופעם האחרונה שהחלפתי רצועת טיימינג המכונאי אמר שהמותחן במצב טוב ולכן לא החלפתי אותו.

בקשר לאיכות החלפים, המוסך המורשה כנראה משתמש בחלקים מקוריים בלבד, ולכן גם המחיר, שאר המוסכים משתמשים במוצרים תחליפיים ולכן גם המחיר הזול.

וכשקניתי את האוטו היה ברור לי שזה דבר שדורש תחזוקה שוטפת וכסף רב, אבל לא תארתי לעצמי שהמחירים (במוסכים מורשים) הם כאלו, כעת אני מודע למחירים.

ועוד דבר, את הרצועות אני מחליף אחת לשנה, מיד אחרי אוגוסט (האוטו לא נוסע במהלך חודשים יוני יולי אוגוסט כי אני נמצא בארה"ב בשליחות הסוכנות היהודית, למחנות קיץ) ובשנה אני עושה בממוצע 5000 ק"מ אולי טיפה יותר, ורצועות טיימינג אמורות להחזיק למרחקים יותר גדולים (אלא אם אני טועה).

ולESI, ההתנצלות מתקבלת, כמו כן, אני מצטער על שתקפתי אותך, ניתן היה להעיר לך גם בדרך יותר מכובדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תעלה לי החלפה של רצועת הטיימינג, המותחן, ושתי רצועות אביזירים + כיוון טיימינג (זאת בגלל "פרוייקט" שרציתי לעשות ובסוף לא יצא לפועל, רק גרם נזק).

בפעם האלף , זול מתחיל ב-ז'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזק נגרם לא כתוצאה משימוש ברצועה חליפית אלה כתוצאה ממני. לפני שטסתי השנה העמדתי את האוטו בקיבוץ אצל קרובי משפחה, כיוון שרציתי לעשות שיפוץ מלא למכלול המכני, אבל הכסף שהובטח לי שאקבל מעולם לא הגיע לידי, אבל אני ברוב חוכמתי התחלתי במלאכת הפירוק לפני שטסתי.

וכשחזרתי, לא היה לי תקציב לשיפוץ ונאלצתי להרכיב חזרה את מה שכבר פירקתי, אבל מה לעשות אני חושב רק 2 צעדים קדימה לא שלושה, ולכן לא סימנתי את מיקום גל הזיזים והארכובה, ולכן גם לא יכולתי להחזיר את הרצועה למקומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי לפני שבוע רצועת תיזמון עבור גולף דור 4 במחיר של 125 שקל ורצועת אביזרים ב-200 שקל תוצרת ContiTech.

.

האם הרצועה הזאת, מיוצרת ע"י יצרנית הצמיגים "קונטיננטל" ?

כי אני זוכר שיש שם את אותו הלוגו עם הסוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת ContiTech היא יצרנית רצועות OEM של קונצרן VW.

לפותח השרשור

המכונאי שלך לא יכול לבדוק אם מותחן הרצועה במצב תקין.

יש להחליפו עם החלפת הרצועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...