Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האלפא למכירה

חיים_k
שימו לב! השרשור הזה בן 7817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ניכנס לסיבות, נקרא לזה רק בעיית סדרי עדיפויות.

האלפא שלי עוברת לסטטוס "למכירה לא בכל מחיר"

למי שלא עקב אחרי הפרקים הקודמים בסיפורנו, נספר שמדובר על אלפא GTV2000 מודל 78. נוסעת ובעלת טסט, אבל דורשת השקעה ע"מ להביאה למצב ראוי.

בזמן האחרון הושקע בה לא מעט כסף בצד המכני: מערכת פליטה, רדיאטור, מערכת בלמים, גל הינע ועוד.

למכונית פוטנציאל אספנות לא מבוטל, בהתחשב בעובדה שנשארו בארץ מכוניות ספורות בלבד מהמודלים שלפני 80 (הקלאסיים באמת).

מחיר: 15K ש"ח.

ניתן להשאיר הודעה, או להתקשר ל 053-713736

חיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock:

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהסיבה המרכזית לכך היא כלכלית, כמו זאת שהביאה אותי להוריד את השירוקו מהכביש. אולי עדיף לך פשוט להפקיד רשיונות ולאפסן אותה עד שתהיה אספנית או עד שתהיה עשיר?

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:cry:

כמה עצוב לשמוע ..

כמו שאומרים על קניה : "תבדוק טוב טוב ממי אתה קונה !!",

אז במקרה הזה

"תבדוק טוב טוב למי אתה מוכר !!"

מקווה בשבילך שהעניינים יסתדרו ותשמור אותה.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי בעצם לא למכור אותה ?

היום הלכתי לעשות סיבוב קטן באלפא, להוריד ממנה את קורי העכביש, אחרי ששבוע וחצי היא לא נסעה (סדרי עדיפויות, כפי שאמרתי למעלה).

מפה לשם, במקום סיבוב קטן בגבעתיים, מצאתי את עצמי נוסע על האיילון, מגיע לגלילות, פונה ימינה לגהה וחוזר דרך אלוף שדה. סיבוב קטן כאמור. בדרך עוד עצרתי לכוון (שוב) את הקרבורטורים. אם אני אתפוס את האיטלקי המניאק שהמציא את שני הקרבורטורים הכפולים... :2gunfire:

אז מה המסקנות ?

א. אני דפוק בשכל

ב. האוטו הזה משתלט עליך ולא מרפה

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה המסקנות ?

א. אני דפוק בשכל

ב. האוטו הזה משתלט עליך ולא מרפה

:roll:

חיים, אנחנו לא מאשימים אותך, המקום הכי טוב שהאלפא מראה את הכישרון שלה זה על הכביש (גם בתמונות אבל זה כבר נושא אחר :lol: ) !!!! עשית את ההחלטה הנכונה ואני מוכן לעזור לך אתה (המשך בהודעה פרטית) . . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...