Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לרכב בתקציב 40k

ScrewedUp
שימו לב! השרשור הזה בן 6385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שעברתי על עשרות ת'רדים, עדיין אין לי תשובה מספקת, מי שיוכל לשפוך קצת אור אודה לו.

התקציב: סביבות 40K בעדיפות ל35, אבל אני בדיעה שלהשקיע עוד כמה אלפים עכשיו יכול להיות שיחסוך לי בעתיד.

השאיפות מהרכב, סטודנט, לכן צריכת דלק חשובה.

מעונין בזריזות, למעבר לזה יהיה מיותר כי אין לי את הכסף לדלק בזמנים אלו.

לא רכב משפחתי (בלנו למשל) אלא רכב ממשפחת הקומפקטיות

אמינות, הכנסה לטיפולים ולא מעבר כמובן, וגם אם חס וחלילה יקרה משהו, שהחלפים לא יהיו יקרים.

שנתון 00 + -

תיבה ידנית

החשיבה עד עכשיו:

1. פונטו ספייס ELX 80 כ"ס שנת 01, יצא לי לנהוג על כמה, וסה"כ די אהבתי, צריכת דלק של 1:16 והוא די זריז עם תא מטען לא רע.

2.הונדה סיוויק "האצ'בק" מנוע 1400 שנת 99

3.פיג'ו 206 שנת 99 1400

4.איביזה 2001 מנוע 1400

כולם בסביבות ה40 אלף, יש לציין שאני מחיפה, לכן כוח זה ענין חשוב, ה Punto sx למשל חלשה מדי לעיר הזאת (לפי דעתי לפחות).

אשמח לשמוע את דיעתכם (בעיקר מנסיון).

אגב, אני עם נטיה חזקה ליפניות, אבל האופציה היחידה שלי היא הסיוויק, שאני לא יודע אם יצא לי למצוא אחת שלא עברה התעללות.

אם יש לכם אופציות נוספות שלא חשבתי עליהן, אתם מוזמנים, אבל.. לא 106,סוויפט, גולף, סיריון.

תודה8)

"Everybody loves house music, its a spirtual thing, a body thing, a soul thing"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שתמצא הונדה שגם עונה על הדרישות וגם לא נשחטה במהלך חייה.

ה-206 נראית כאופציה הטובה והכדאית ביותר לרכישה.

לא ברור לי למה את שולל את הסיריון (היא זריזה, בסיסית ועונה על הדרישות).

ממליץ לבדוק גם סיטרואן קסרה.

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...