Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על קיום מצעד הגאווה בבירה?!

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 6373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאור האירועים האחרונים שמתפתחים בנושא:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3322101,00.html

רציתי לדעת מה דעתכם על התעקשות קיום המצעד דווקא בירושלים?

האם לדעתכם צריך להמשיך ולהתעקש לעשות את האירוע בבירה או להעבירו לת"א?

(לא להיגרר לשנאת דוסים/הומואים וכו' - תשובות ענייניות).

אני אישית חושב שעדיף לכולם (גם לצועדים וגם לתושבי ירושלים) להעביר את המצעד חזרה לת"א שמה רוצים אותו, מקבלים אותו באהבה ולא לדחוף אותו בכוח לתושבי ירושלים - כי גם זו סוג של כפייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחד הארגונים שמאחורי אותו מצעד שם לעצמו מטרה מאוד ברורה, והיא פרובוקציה.

המצעד הגדול הקודם שהיה בוצע ברומא, כהתגרות בקתולים (אתם יודעים, אפיפיור/ותיקן ושות').

זו המטרה המוצהרת, וכעת המטרה היא עיר נוספת החשובה/קדושה לדתות השונות.

אני תוהה מדוע העיר מכה היא לא הבאה ברשימה...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ההומואים סתם רוצים לעשות דווקא לאנשים הדתיים כשהם רוצים לקיים את המצעד דווקא בירושלים. מה רע בתל אביב? למה דווקא בירושלים? שיחזרו לת"א וכולם יהיו שמחים.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נגד!

זו התגרות ופרובוקציה,מה קשור חופש בחירה מינית לצעדה בעיר שקדושה לכל הדתות העולם?!

שיעשו את זה בת"א,מה הם מנסים להגיד בזה שזה יתקיים בירושלים?!

נקודת האור היחידה שיש בכל הפרשה הזאת היא שיש פשוט אחדות בין שלושת הדתות בנושא,אחדות אבסולוטית,לפי מה ששמעתי הולכים הרבה מאוד אנשים לחסום בגופם את המצעד,מכל הדתות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט צריך להעביר את הארוע הנ'ל לתל אביב הדבר הזה מרתיח את הדוסים ובצדק.

למה בצדק? האם החרדים הם מעל חופש הדיבור? האם רק מכיוון שהם לא מסכימים עם משהו, אסור לו להתקיים במקום ציבורי? אני צריך לסבול את זה שהם סוגרים לי חצי עיר בסופ"ש, אבל אסור לי (או למישהו אחר, מכיוון שאין לי כל כוונה להשתתף במצעד הגאווה) לצעוד ברחבי העיר "שלהם"?

האמת, שלאור התגובות שאני קורא וכל הבלגן, גם אני הייתי מעדיף להעביר את המצעד לת"א, אם הייתי המארגנים. ולו רק כדי לשמור על "שלום בית" (אם תרצו לקרוא לזה ככה, כי הרי החרדים היו מעדיפים שלא היו הומואים בכלל). מה שמטריד אותי כאן הוא עוצמת התגובה של החרדים - מאיימים בסנקציות חריפות ביותר, כולל פשעים נוראיים כמו רצח. האנשים האלו מטורפים, ופוגעים בכל הקהילה שלהם.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי ידוע שהדוסים "משוגעי.." מלכתחילה זה לא היה צריך להיות שם, כל שנה הם נלחמים שזה לא יהיה שם, למה עכשיו כן זה סתם יוצר הסלמה.

אני לא דתי או משהו ולא תומך ברעיונות שלהם אבל הפעם אני מסכים איתם(הדוסים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לדתיים?! זה לא רק הדתיים!

אני חילוני ואני נגד,הערבים נגד,כל העולם ואחותו נגד,זו היא פרובוקציה ,לא חופש ביטוי.

האם בשם חופש הביטוי מותר לי לעשות כנס פורנו מול מועדון פמיניסטיות?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ההומואים סתם רוצים לעשות דווקא לאנשים הדתיים כשהם רוצים לקיים את המצעד דווקא בירושלים. מה רע בתל אביב? למה דווקא בירושלים? שיחזרו לת"א וכולם יהיו שמחים.
מה זאת אומרת שיחזרו לתל אביב? בירושליים אין הומואים? אין גם דתיים הומואים?

אתה מגלה לתל אביב אנשים שנולדו וחיו את כל חייהם בירושליים, רק בגלל שהם הומואים. תתבייש.

זכותו של כל אדם לצעוד ולהפגין בעיר הבירה שלו, ועוד יותר אם זו עירו באופן כללי. למקרה ששכחת, ירושליים היא עדיין לא בבעלות בלעדית חרדית, ומאות ואף אלפי חילונים ודתיים נהרגו במצור עליה, בכיבושה ובהגנה עליה.

אל תיתנו לאיומים של החרדים להסיט את דעתכם מכך שהטיעונים שלהם לא לגיטימיים בשום שיח מודרני.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בכלל לא צריך להיות ויכוח 'חרדים אל מול הומואים'.

זה הומואים ולסביות שמעוותים את כל החוקים בשביל לעשות מצעד איפנטילי שכולל פרובוקציות והתגרות ישירה בכל מה ששונה מהם, הם ממחישים את תורת הגזע ולמה הם שונים (ויותר טובים לפי דעתם).

אגב, אין להכליל. אני מכיר מישהו הומו שחושב בדיוק כמוני ורואה במצעד הגאווה משהו אידיוטי ומיותר.

חן, במכה זה יכול להיות סרט (אימה) טוב.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם פשוט עושים מעצמם צחוק ,הם רק מחזקים את התדמית שלהם כסוטים שטופי זימה עם המצעד המגוחך הזה,ירושלים היא עיר קדושה תשאירו אותה מחוץ למשחק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בצדק? האם החרדים הם מעל חופש הדיבור? האם רק מכיוון שהם לא מסכימים עם משהו, אסור לו להתקיים במקום ציבורי? אני צריך לסבול את זה שהם סוגרים לי חצי עיר בסופ"ש, אבל אסור לי (או למישהו אחר, מכיוון שאין לי כל כוונה להשתתף במצעד הגאווה) לצעוד ברחבי העיר "שלהם"?

רוני

צודק, את האמת אני מסכים עם הדיעה שלך אבל שתבין שהם סוגרים חצי עיר שבה חצי מהאוכלוסיה היא כזאת {דוסים} ובת"א אין רחובות שסגורים כי העיר היא "של חילונים", נוצר מצב כזה שערים בארץ מיתחלקות לפי עדות אז כמובן שיש יוצא מן הכלל כמו חילוני בבני ברק או דתי בת"א או הומו בירושליים אבל זה מיעוט והעיר מיתנהגת ע"פ הרוב בה ולכן המיצעד מתאים יותר לת"א למרות שאני חושב שזה חוצפה מה שהחרדים עושים בי"ם, מיילה להפגין אבל לאיים ברצח ולהפגין באלימות זה כבר חוצפה, אף הומו לא יאיים ברצח אם יהיה מיפגן חרדי כלשהו בת"א.{וגם אם כן זה לא הופך את מה שהם עושים ללגיטימי כמובן}.

זה ניראה לי דיי פוגע שמישהו אומר לך פה אתה לא מקובל, במיוחד כשזה בתוך המדינה שלך,אני יכול להבין קצת את ההתעקשות של המארגנים לעשות את המיצעד בי"ם, כאילו להראות "אנחנו חלק מהמדינה הזאת". למרות שבסוף אני חושב שהמיצעד צריך להיות בת"א למען שלום בית כמו שרוני אמר.

http://www.benko.co.il

בנקו - יבוא תאורת לד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב פעם מזכירים את החרדים,זה לא רק החרדים זה גם המוסלמים תושבי העיר,הנוצרים תושבי העיר ובכלל הרוב המכריע מתושבי הבירה,פשוט לא רוצים את המצעד הזה.

האם מותר לכפות מצעד על תושבי העיר שלא מעוניינים בו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מותר לכפות מצעד על תושבי העיר שלא מעוניינים בו?

מי שלא מעוניין שלא ישתתף, אבל אל תישכח שזאת מדינה דמוקרטית ואף אזרח לא יכול להגיד לחברו מה לעשות כל עוד הוא עושה את זה בגדר החוק, בישביל זה יש מישטרה ובתי מישפט וכאלה.

תחשוב על זה בצורה כזאת:

אם היית רוצה לעשות הפגנה מוטורית לדוגמא בי"ם והחרדים היו מיתנגדים {אני יודע שזה לא אותו הדבר וכל ארוע לגופו וכו' וכו' אבל רק לשם ההבנה כי זה במיקרה עיניין שנוגע לנו} אני אישית הייתי מיתעצבן אם אנשים היו מונעים ממני לעשות משהו שהוא בגדר חופש הביטוי ויש לי את האישורים המתאימים מהמישטרה ומכל מי שצריך, תאר לעצמך שמישהו יבוא אילך ויגיד לך אם אתה עושה את המיצעד המוטורי שלך {זה שיש לך זכות ואישורים לעשות אותו} אני רוצח אותך ומישתמש נגדך באלימות, לא היית ניפגע?

http://www.benko.co.il

בנקו - יבוא תאורת לד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...