Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להם מותר לנו אסור

כפיר 78
שימו לב! השרשור הזה בן 6381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני לא מוכר כאן אני לרוב בפורום אספנות , אבל רציתי לספר לכם משהו. הבוקר נסעתי לירושליים בשעה 7.30 בערך . אני גר בכפר יונה כך שאני נוסע דרך כביש 6 . איך שאני יוצא מכפר יונה נוסע במקביל אלי רכב מישטרה רישוי אדום מ"ס 23 , למישהוא יש מושג מי זה ???? אני אומר לכם. מפקד מישטרת התנועה מר שחר איילון ביכבודו ובעצמו , קורא עיתון להנאתו ליד הנהג שלו כמובן , אבל זה לא העיניין. איך שירדנו לכביש 6 אני יכול לומר לכם לבחור יש רישיון טייס.!! מסיבות מובנות אני לא יכול לספר באיזה מהירות נסעתי אחריו עד שהוא נעלם לי לגמרי אבל אני יכול לומר שזו מהירות תלת סיפרתית לא חוקית בעליל. זו לא פעם ראשונה שאני ניתקל בתופעה של ריכבי מישטרה לבנים נוסעים בשעות הבוקר לירושלים במהירויות לא חוקייות . והשאלה הנישאלת למה להם מותר ולנו אסור האים הם לא אמורים לתת דוגמא אישית בציות לחוק .הרי הם ממונים על אכיפתו ,לצערי הרב ככה אנחנו ניראים.והדוגמא שהם נותנים היא שהם מעל החוק. אני אישית מיתנדב במישטרה וההרגשה שלי היא לא נוחה במילים עדינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בארה"ב כולם נוסעים 80 מ"ש, בכביש שמותר בו 65. ואז מגיעים לניידת שנוסעת במהירות חוקית ונסחבים אחריה.פה כולם נוסעים 120-130 קמ"ש איפה שמותר 90, ואז מגיעה ניידת ועוקפת את כולם ב-140. ואחרי זה מתפלאים למה יש תאונות.

לדעתי, שוטר צריך להוות דוגמא לאזרחים איך להתנהג.

נ.ב. דווקא בחדרה נתקלתי במשהו מוזר - ניידת משטרת תנועה נסעה 50 בעיר :shock:. וזה במקום בו כולם נוסעים על 70-80 :shock2:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אני מזמן הפסקתי להתייחס לזה. הרי גם ככה אין כאן אכיפת חוק אז מה זה משנה לשוטרים לעבור על החוק.

כל אחד מנצל את סמכות תפקידו כדיי לבצע דברים נגד החוק. (ע"ע נשיא המדינה והשרים למיניהם...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לשמוע יותר מצחיק?

היום ראיתי רכב משטרה (כחול-כחול) עוצר בן אדם(אלפא רומאו משופרת)

אני בינתיים באוטו מחכה לחבר...

אחרי שסיימו לדבר בינהם...

אני רואה השוטר נכנס לניידת ליידו שוטרת

הוא עונה לטלפון ומדבר איתו תוך כדי שהוא נוסע

=\

עכשיו על זה יש לך משהו להגיד?!

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לשמוע יותר מצחיק?

היום ראיתי רכב משטרה (כחול-כחול) עוצר בן אדם(אלפא רומאו משופרת)

אני בינתיים באוטו מחכה לחבר...

אחרי שסיימו לדבר בינהם...

אני רואה השוטר נכנס לניידת ליידו שוטרת

הוא עונה לטלפון ומדבר איתו תוך כדי שהוא נוסע

=\

עכשיו על זה יש לך משהו להגיד?!

כן, שגם אתה לא עשית כלום כדי למנוע את התופעה.

היית צריך לטפל בבעיה באותו רגע ולעצור את השוטר בצד ולקחת ממנו פרטים, וסמוך עליי, זה עובד, מנסיון. מסתבר ששוטרים מגמגמים תחת לחץ.

זה מה שעשיתי לשוטר שעבר בפס לבן 3 פעמים בפחות מקילומטר והוא אפילו לא עקף אף אחד, הוא סתם שייט על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעצור שוטר ולבקש פרטים? זה עלול להתנקם בך, האנשים האלה לא כ"כ נחמדים הם אח"כ עלולים לחפש אותך על כל שטות.

לא שלא הייתי רוצה לעשות את זה, גם אותי זה נורא מעצבן הזילזול שלהם בחוק אבל מה לעשות שהכח נימצא בידיים שלהם.

תופעה מוכרת, אני ראיתי בכביש 1 ניידת נוסעת על 140 ואני ועוד מספר אנשים אחריו וכשמישהו עקף אותו הוא האיץ איליו ועצר אותו בצד, עוד דוגמא שלו מותר ולנו אסור.

http://www.benko.co.il

בנקו - יבוא תאורת לד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לעצור שוטר ולבקש פרטים? זה עלול להתנקם בך, האנשים האלה לא כ"כ נחמדים הם אח"כ עלולים לחפש אותך על כל שטות.

2. אבל מה לעשות שהכח נימצא בידיים שלהם.

1. הגיע הזמן שתבינו שלא. (כל עוד אתה עושה את זה בצורה מכובדת ומסביר לו למה אתה לוקח פרטים, הכל באופן מתורבת) אם אתה עושה את זה בצורה לא מכובדת, שא בתוצאות.

2. מה זה התבוסתנות הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה כולם נוסעים 120-130 קמ"ש איפה שמותר 90, ואז מגיעה ניידת ועוקפת את כולם ב-140. ואחרי זה מתפלאים למה יש תאונות.

בלי להיכנס לויכוח אם יאה ונאה שניידת ננהג בניגוד לתקנות התעבורה - אתה באמת חושב שזה מה שגורם לתאונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי דברים הרבה יותר חמורים אבל בסוף היום השוטר יסע איך שהוא רוצה מבלי לשאת בתוצאות.

אין אכיפה בכלל ומחש מורכב משוטרים מתחנות שונות שלא יעיזו לעשות משהו לחבריהם ליחידה, ועד שזה לא ישתנה ושוטרים יפחדו לעבור על החוק מפחד ממחש לא ישתנה כלום. אנחנו נמשיך לחטוף דוחות על נסיעה 10 קמש מעל המותר בזמן שהשוטרים צוחקים על כמה דוחות הם חילקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להיכנס לויכוח אם זה מה שגורם לתאונות, אתם חושבים שיש למשטרה תקווה ?

הפוליטיקה כבר פשטה רגל מזמן, אם אוכפי החוק מתנהגים כאילו הם במערב הפרוע איך נראה העתיד ?

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם סוג הרכב היה מאזדה לנטיס לבנה? מס' רגיל מקדימה ומס' אדום מאוחרה 23?...

אם כן אז אני מכיר את הנהג של הרכב הזה הוא באמת חולה. אבל מה לעשות הם לא יכולים לעצור ולרשום דוחו"ת לעצמם אז הם מרשים לעצמם.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1157799#post1157799

לראות ואז להאמין...חח=]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר לכם. מפקד מישטרת התנועה מר שחר איילון ביכבודו ובעצמו , קורא עיתון להנאתו ליד הנהג שלו כמובן , אבל זה לא העיניין. איך שירדנו לכביש 6 אני יכול לומר לכם לבחור יש רישיון טייס.!!

תתקשר למדורי הרכילות של עיתוני סוף השבוע וספר להם. הם יתקשרו לאיילון כדי לקבל תגובה וכך תופיע התמונה שלו במקום מכובד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה על מה אתם מדברים !

אנחנו המדינה שמחוקקת יותר מאשר ישנה אכיפה על החוקים !

כל יום יש חוק חדש , והמשטרה במקום לחפס פושעים ולעצור את האנשים באמת על עבירות חוק קשים , עומדים על כביש 6 ומנסים לתפוס אותך על מהירות שדרך אגב זה לא מה באמת גורם לתאונות ( פשוט זה יותר קל !)

יש מישהו לא מסקים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסקים ( או שאני בעצם מקסים ? לא משנה )

אולי אפשר לצלם את העברות הנ"ל באופן מאורגן ולשלוח לאיזה כלבוטק שיעשו מזה תוכנית.

זה בטח לא יעזור אבל לפחות יעשה קצת רעש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להיכנס לויכוח אם יאה ונאה שניידת ננהג בניגוד לתקנות התעבורה - אתה באמת חושב שזה מה שגורם לתאונות?
לא, אני פשוט חושב ששוטרים צריכים לתת דוגמא לאזרחים, ולפחות לשמור על חוקי תנועה.

הגורם העיקרי לתאונות הוא חוסר חינוך.

נ.ב. וכן, היו מקרים שניידות משטרה גרמו לתאונות קטלניות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...