Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתונים טכניים ופירוט שנתונים על דייהטסו שרייד

maatrixx
שימו לב! השרשור הזה בן 6357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה אני מחפש לאחותי(כי אין לה מושג בזה) מחפש את הרכב דייהטסו שרייד 5 דלתות

הקטנות החמודות האלו של שנת 1997-200 בערך. אחרי ששמעתי שזה רכב מאוד מבוקש, אמין, וכל היתרונות שלו חשבתי להיות יותר בקיע בקשר לדגם.

אז מישהו יכול לפרט מתי יצא באיזה שנים, אם איזה תוספות, נתונים טכניים בעיקר, איזה מנועים, נתונים על המנוע, משקל, אורך בהשוואה ל"קלאסיק" צמיגים וכל מה שיש?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקווים כלליים :

א. דייהטסו שרייד יש כל שנות התשעים עד שנת 2000

ב. ב 98 שינו את העיצוב שלה (אולי ב 97 ואני מפספס בשנה).

ג. תמיד מדובר על מנוע 1,300 (לפחות מאמצע שנות התשעים)

ד. ישנם שני דגמים (לפחות בשנתון שלי 99) אחד עם חלונות חשמליים אחוריים (כמו שלי) ואחד בלי.

ה. ישנם דגמים אוטומטיים וישנם דגמים ידניים.

ו. הרכב באמת אמין מאוד, יש לי אותו 3 שנים והוא רואה מוסך פעם בשנה בטיפול שנתי.

ז. לרכב שלי יש כרית אוויר אחת, אני לא בטוח מאיזה שנה התחילו עם כריות אוויר, להערכתי 98.

ח. הרכב הינו "ספרטני" כלומר פשוט ולא עם פינוקים אירופאיים (לא תמצא שם מראות מתחממות ותאורה מתחת לצמיגים...)

ט. הרכב אכן הפך להיות פופולרי בקרב המין היפה, ובצדק.

לגבי הקלאסיק אין מה להשוות ביניהן, הקלאסיק הינה בעלת מרכב אחר, נפח מנוע אחר (1,500), משקל אחר וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קל - השרייד "החדשה" - זו ששווקה עד שנת 2000 שווקה בארץ החל משנת 1994. בשנים 94-96 נמכרו מעט מאוד שרייד בגלל מחיר לא אטרקיטיבי יחסית למתחרות, ולכן הרוב המוחלט שלהם זה מ97 והלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העם זה נכון שהדגם 5 דלתות הוא רק בעל מנוע 1.3 והקלאסיק תהיה 1.5 וכך מבדילים ביניהן?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...