Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בקשר לסאבים.

Alfa156 GTA
שימו לב! השרשור הזה בן 7829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אחרי שכבר 3 חודשים אני ואבא בונים קופסא שתתאים את עצמה בדיוק לתא המטען של המכוונית, היא חצי מעץ וחצי מפיבר.

הקופסא לא נשמעת טוב.

הפירים נכונים, גודל התיבות הפנימיות של הקופסא נכונות (2 סאבים),

אך נראה שסאב אחד מקדים את השני לא חשוב באיזה צורה אני מחבר אותם,

ז"א כל סאב לערוץ או שניהם בחיבור 2 אוהם.

אני כבר לא יודע מה לעשות !!!

יש טיפים ?

האלפא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו האורך אפילו במדויק.

זה לא נראה כאילו הוא ממש ממש מקדים אותו, אבל זה נראה שיש משהו שונה ביניהם.

הסאב הוא אותו סאב.

האלפא,

עוד רעיונות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אחד מקדים את השני (למרות שלא ניתן לראות את זה אולי רק בהילוך איטי) אז אולי הקוטביות באחד מהם הפוכה ביחס לשני.

אם יש מחיצה בתיבה אז תנסה לשמוע כל אחד בנפרד.

כמו כן אם אתה יודע מה נפח התיבה ואורךXקוטר הPORT אז תגיד זה גם יכול לעזור, אה וגם תגיד איזה סאב זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל הסאבים הם של פיוניר 304C.

יש מחיצה באמצע, ואין שום סיכוי שהפאזות הפוכות כי אז הם מבטלים אחד את השני, (וכמובן עובדים בדיוק ההפך PUSH-PULL....).

שמעתי כל אחד בנפרד,

נראה לי שצד אחד/רמקול אחד נשמע יותר טוב.

האלפא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אחד מחובר בקוטביות הפוכה זה לא היה מבטל לגמרי את הסאונד של הסאבים אלא רק חלק מהתדרים.

אם נראה לך שצד אחד נשמע יותר טוב אז תשים את זה שנראה לך יותר טוב בצד הפחות טוב ותראה איך זה נשמע ככה תוכל לדעת אם זה התיבה או שזה הסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...